Mobil Hatlar

Vodafone Mobil Wifi (VINN) Paket Fiyatları Nedir?

Vodafone Mobil Wifi (VINN) Paket Fiyatları Nedir?, mobil hatlar bölümümüzde Vodafone Mobil Wifi (VINN) Paket Fiyatları Nedir? ile alakalı kampanyaları paylaştık. Vodafone Mobil Wifi (VINN) Paket Fiyatları Nedir?nin detayları yazımızda..

Vodafone Mobil Wifi (VINN) Paket Fiyatları Nedir?

Vodafone Mobil Wifi, kişisel ve rahatlıkla taşınabilir 4.5G Wifi ağı oluşturmanıza kolaylık sağlayan kurulumsuz internettir. Tüm Apple ürünlerinde, Android ürünlerinde, Pc ve DSi gibi Wifi özelliği bulunan tüm cihazlarınızda kesintisiz, bi hayli hızlı ve güvenilir bir biçimde kullanabilirsiniz.

Not: Vodafone supernet 4.5G internet hizmetinde VINN ve Jet Vodem wifi paketleri artık mevcut değildir. Yeni mobil wifi olarak kullanabilceğiniz Vodafone Redbox 2021 taşınabilir internet paketleri;

Redbox Tarife Adı Kota Bilgisi Hız Bilgisi Ücretlendirme
Redbox 150 150 GB 4.5G 99,90 TL
Redbox 200 200 GB 4.5G 129,90 TL
Redbox Limitsiz Limitsiz 4.5G 15 Mbps 169,90 TL

Vodafone Redbox Nedir?

Gücünü 4.5G’den alan eski kullanılan VINN cihazların yerini alıp yeni nesil ev interneti olarak Vodafone Redbox ile “Altyapı yok”, “Port yok”, “Fiber yok” derdi yok. 4.5G’nin yüksek teknolojisini evinizde kesintisiz, bi hayli hızlı ve güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. Herhangi bir data kablosu olmadan yalnızca prize takılarak çalışan Vodafone Redbox modeminizi evinizin dışında her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Vodafone RedBox Modem Fiyatı

  • Redbox Cihazı: 456 TL
  • Taahhüt: 24 Ay
  • Aylık Modem Fiyat: 19 TL

Redbox Tarifeleri ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgi almak isteğe göre buradakikonumuza gidebilirsiniz

Neden Vodafone Mobil Wifi?

Vodafone SüperNet 4.5G uyumlu mobil wifi ile ister ofisinizde ister toplantılarınızda isteğe göre de evinizde internete 4.5G hızında bağlanabilir; 6 saatlik pil ömrü aracılığıyla seyahatte, tatilde kısacası işiniz her nerede ise orada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca, 10 insana kadar paylaşım yaparak sevdiklerinizle bi hayli hızlı ve kesintisiz hizmetin tadına doya doya bakabilirsiniz.

Vodafone Mobil Wifi Arayüz Bilgileri

Vodafone Mobile Wifi’yi pil modunda kullanmadan önce en az 3 saat şarj olduğuna emin olun;

Led Göstergeleri: Tüm LED’ler yanıp sönen yeşil modunda ise bu cihaz güncelleniyor manasına gelmektedir. Tüm LED’ler sabit modda yeşil ise, cihazınız yeniden başlatılıyor demektir.

Micro USB Yuvası: Micro USB Yuvası aracılığıyla USB aygıtlarınızı Vodafone Mobil Wifi üzerinde kullanabilirsiniz.

Askı Bağlama Noktası: Cihazınızı güvenli bir yerde tutmanıza yarayacak aparattır. Bu aparatla cihazlarınız kırılma ve bozulma riskine karşı korunaklı olacaktır.

Güç Düğmesi: Cihazı durdurmak yahut başlatmak için kullanacağınız düğmedir. İsterseniz bekletme modu seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Redbox vs Superbox Fiyat Karşılaştırma

Turkcell Superbox benzeri 2021 senesinde Vodafone Redbox taşınabilir internet hizmeti abonelerine sunmuştur. Superbox kotalı, sınırsız ve ek internet paketleri ile isteyenler fiyat karşı karşıya geldirması yapabilir;

İnternet Paketi Limit Fiyat
Superbox 100 100 GB 129,90 ₺
Superbox 150 150 GB 159,90 ₺
Superbox 200 200 GB 199,90 ₺
Superbox 250 250 GB 249,90 ₺
Superbox 500 500 GB 399,90 ₺
Superbox Fırsat Limitsiz 199,90 ₺
Superbox 20 Limitsiz 299,90 ₺
Superbox Ek 5 5 Mbps’ye kadar limitsiz 25 ₺
Superbox Ek 10 10 Mbps’ye kadar limitsiz 50 ₺

Vodafone Mobile Wifi Kurulumu

Arka kapağı çıkartın SIM kartınızı, pili takın ve arka kapağı geri kapatın. Bu işlemleri yaparken cihaza zarar vermemek adına dikkatli olun. Vodafone mobile wifi kurulum ayarlarını için aşağıdaki adımları takip edin;

Cihazınızı şarj edin: Vodafone Mobil Wifi cihazınızı kullanım sırasında şarj etmek için mevcut şebeke elektriğinize yahut bilgisayarınıza USB aracılığıyla bağlayın. Eğer bundan öncekilerde açmadan ipucunda bulunduğu gibi en az 3 saat şarja bağlı bıraktıysanız bu adımı atlayabilirsiniz.

Güç Düğmesini Etkinleştirin: Vodafone Mobil Wifi cihazınızı açma işlemini gerçekleştirmek için güç düğmesine 3 saniye boyunca basın ve bilave edin. Otomatik olarak mobil geniş bant şebekesine bağlanmaya başlayacaktır.

SIM kartınızın kilidini açın: SIM kartınızın kilidinin açılması ve aktifleşmesi için PIN kodu girmeniz gerekmektedir. Vodafone Mobil Wifi ilk kez şebekeye bağlanacağından dolayı, SIM kartınızı aktifleştirmeniz istenecektir. İstenilen adımları sırasıyla ve dikkatli bir biçimde takip ederek bu adımı geçin.

Vodafone Mobil Wifi’ye bağlanın: Bilgisayarınızda veya Wifi protokolünü destekleyen cihazlarınızda kullanılabilir ağlar listesinden Vodafone Mobile Wifi ağınızın adını girin; Bağlan’a tıkladıktan sonra güvenli bir Wifi ağ anahtarı girin. Cihazınıza ait ağ adı ve anahtarı cihazınızın arka kapağının iç bölümünde yer alır. Ayrıca, bir hatırlatma kartı üzerinde yazılıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu