Bilgi Arşivi

Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Vodafone’ta çalışmak isteyenlere müjde! Vodafone iş ilanları, iş başvurusu, Vodafone işçi alımı haberleri makalemizde.

Ernest Harrison ve Gerald Whent öncülüğünde Birleşik Krallık merkezli olarak 1991 senesinde kurulmuş olan Vodafone, telekomünikasyon şifrketi olarak hizmet vermeye sürdürmektedir.

Türkiye’de Telsim Vodafone adı ile 2006 senesinde hizmet vermeye başlamış olan bu firma, şimdilerde sahip olduğu adını ilerleyen zamanlarda elde etmiştir.

Yaklaşık olarak 25 milyon aboneye sahip olan Vodafone sürekli olarak gelişebilmek adına işçi alımı yapmaktadır. 

Vodafone İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVodafone İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vodafone İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone ile birlikte çalışmak isteyen bireyler başvuru sürecini nasıl başlatacaklarını bi hayli fazla merak etmektedir.

Vodafone resmi web sitesi üzerinden alakalı başvuru formuna ulaşılabilmektedir. Ayrıca açık iş pozisyonu bulunmasa bile Vodafone tüm başvuruları kabul etmektedir.

Vodafone’a başvurmak isteyen bireyler alakalı başvuru formunu istediğimiz bilgiler ile eksiksiz bir biçimde tamamlamalıdır.

Ardından başvuru sonucu beklenecektir. Vodafone yetkilileri başvuruyu kısa zaman zarfında değerlendirip bireylere sonucunu en kısa bir sürede bildirmektedir.

Vodafone İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Vodafone ile çalışmak isteyen bireylerin başvuru yapabilecekleri uygun çalışma alanları aşağıda detayları ile birlikte sıralanmıştır.

Bu firma ile çalışmak isteyen bireyler detaylı olarak açıklanmış bu bilgilerden yararlanarak tercihlerini belirleyebilir. 

  • Veri Tasarımcısı: Vodafone’a ait olan mevcut verileri analiz eder ve müşterilerin isteklerine yönelik yeni veriler tasarlar.
  • Veri Tabanı İşlemleri Uzmanı: Firmaya ait olan verilerin muhafaza edilmesindan ve saklanmasından sorumlu bireylerdir. Aynı zamanda yeni kurulması gereken veri tabanlarının sistemleri ile de ilgilenirler.
  • Saha Satış Temsilcisi: Vodafone şubelerine bulunurlar. Firmanın kar elde edebilmesi adına çalışma yürütürler ve müşteri tatminiyetine yönelik hizmet verirler.

Vodafone Güncel İş İlanları

Günümüzde iletişim ihtiyacı diğer tüm ihtiyaçların önüne geçmiştir ve bundan dolayı iletişimi sağlayan firmalar toplum için merkezi konum haline gelmiştir.

Vodafone da bu iletişim firmalarından biri olmakla birlikte birden fazla insana hizmet vermeye sürdürmektedir.

Vodafone adı altında çalışmak isteyen bireyler bu şirketin yılın belli zamanlarında yayınlamış olduğu iş ilanlarını kontrol etmelidir.

Bu kontrolü sağlayabilecekleri kariyer.net sitesi gereken tüm bilgileri içermektedir. Aynı zamanda Vodafone resmi web sitesi de ihtiyaç duyulan bütün bilgileri bireylere sağlamaktadır.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Software Engineer İstanbul Başvur
DevOps Engineer İstanbul Başvur
Open Ran Engineer İstanbul Başvur
Software Development Engineer İstanbul Başvur
Vodafone Discover’21 Tech Talent Ankara,Antal… Başvur
International Account Senior Advisor (German) İstanbul Başvur

Daha fazla Vodafone iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu