Mobil Hatlar

Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarife Paketleri

Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarife Paketleri, mobil hatlar bölümümüzde Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarife Paketleri ile alakalı kampanyaları paylaştık. Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarife Paketlerinin detayları yazımızda..

Vodafone FreeZone Saçma Güzel Tarife Paketleri

Vodafone FreeZone saçma güzel avantajlı paketleri ile birlikte ek palet yapmanıza gerek kalmadan internet, dakika ve SMS paketi uygulayabilirsiniz. Vodafone Saçma Güzel tarifesinden yararlanmak için 26 yaş altı olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda GSM numarasını Vodafone taşıyan veya yeni numara alarak Vodafone’lu aboneler faydalanabilir.

Vodafone FreeZone Tarifeler Nedir?

Vodafone FreeZone kullanıcıları artık tarifelerle birlikte, Sosyal medya için ekstra bir internet kullanmaz. Youtube, Instagram ve Sosyal paylaşım platformu Twitter gibi sosyal platform platformları için internet paketleri içinde bulunan ekstra kullanım hakları bulunmaktadır.

Vodafone FreeZone paketleri faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için değişiklik gösterir. Faturalı paketler içinde redli genç oyun ve uyumlu genç paketleri öne çıkmaktadır. Bu paketler fiyat aralıklarına ve internet büyüklüklerine göre kendi içinde çeşitlere ayrılır. Üstelik faturalı paketler internet sitesine özel olarak indirimli fiyatlardan satışa sunulur.

Faturasız Vodafone FreeZone paketleri ise genç kolay ve genç süper kolay çatısı altında düzenlenmiştir. Uygulamalarda geçerli bedava internet, faturasız hat alana ilk ay ücretsiz gibi fırsatlara sahip olan bu faturasız paketlere internet sitesi üzerinden ulaşılabilir.

Faturasız Vodafone FreeZone Paketleri

Faturasız hatlara özel Vodafone freeZone paket fiyat aralıkları indirimli olacak biçimde belirlenir. Bu paketler içinde Genç Kolay paketleri aylık 27 TL’den başlayan fiyatlarla sunulur. Genç kolay 4 paketi aylık 27 TL olup içinde 750 dk, 250 SMS ve 2 GB+ 2 GB internet hakkı mevcuttur.

Ekstra 2 GB internet Youtube, Instagram, Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Spotify ve Sosyal paylaşım platformu Twitter gibi uygulamalar da kullanılmak üzere verilir. Ayrıca pakette sınırsız WhatsApp hakkı da mevcuttur. Buna alternatif olarak kullanıcılara 30 TL’ye genç kolay paket 6, 35 TL’ye genç kolay paket 10, 44 TL’ye genç kolay paket oyun 14 ve 35 TL’ye genç süper kolay paket 30 fırsatları da verilir.

Vodafone FreeZone Avantajları 2021

Vodafone FreeZone avantajları indirimli tarife ve paketler sunan bu kampanyada bunun yanı sıra yeme içme, alışveriş, eğlence, sinema ve daha birden fazla alanda kampanyalar düzenlenir. Mevcut kampanyaları öğrenebilmek için Yanımda uygulaması üzerinden fırsatlar sorgulaması yapılabilir.

FreeZone marka fırsatları içinde online alışveriş ve yemek siparişi indirimleri kullanıcılar aracılığıyla yoğun talep görmektedir. Ayrıca evde internet ve kulüp avantajlarından da yararlanılabilir. Özellikle evde internet kampanyası kapsamı içinde abonelere ayda 4 kez 4 GB internet verilir.

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

 • 8GB internet 
 • 750 Dakika Konuşma
 • Her yöne 250 SMS
 • WhatsApp sınırsız kullanımı (Görüntülü Arama yahut Aramalar ücretlendirilir)
 • Ücretsiz Sosyal paylaşım sitesi Facebook Messenger (Görüntülü Arama yahut Aramalar ücretlendirilir)
 • Ücretsiz Vodafone Message Plus
 • Ücretsiz Vodafone Call Plus
 • Paket bedeli ise 35 TL’dir. 
 • Instagram Paketi (Instagram)
 • Müzik Paketi (Spotify, Power App, Karanaval, Fenomen)
 • Gamer Video Paketi (İzlesene, Youtube, Playz)

Ayrıca seçilen bu paketler için de gerekli olan internet kullanımı Vodafone tarifenizde tanımlı olan internet kotasından kesilmez.

Vodafone Saçma Güzel 8 Instagram Nasıl Seçilir?

Vodafone Saçma Güzel 8 seçenekli paketi olan; 4 GB Sosyal Paketiyle Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Sosyal paylaşım platformu Twitter, veya Instagram kullanımı ücretlendirilmez. Lakin önemle üstünde durulması gereken şey ise, bu üçlüden yalnızca birini seçebilirsiniz. Bunun sınırı ise 4 GB’lık sosyal platform kullanımıdır.

vodafone saçma güzel paketler

Vodafone Freezone Saçma Güzel 4 Tarifesi

Saçma güzel 4 Paketi 4 GB internet kullanımı sağlamaktadır. Mevcut internetinizin 2 GB Youtube, Instagram veya Spotify gibi yerlerde kullanabilirsiniz. Vodafone bu tarifede kullanabileceğiniz başka güzel bir özellik ise WhatsApp ücretsiz kullanımının olmasıdır. Ayrıca ek olarak 750 dk konuşma paketin ve 250 SMS fırsatları da hattınıza yüklenmektedir.

Vodafone Freezone Saçma Güzel 14 Tarifesi

Vodafone’nun avantajlar dünyasındaki bir başka tarifesi Saçma Güzel 14 tarifesidir. Bu tarife içinde toplamda 14 GB internet alırsınız. Bu paketin sunduğu avantajları maddelendirecek olursak;

 • 14 GB internet kullanım hakkı
 • Sınırsız WhatsApp mesajlaşma hakkı
 • Sosyal Medya paketinde 7 GB kullanım hakkı

Vodafone Saçma Güzel Online S

Vodafone saçma güzel online s tarifesin de tam bir denge söz konusudur. Bunun bunun yanında 750 dakika konuşma paketine ek olarak 10 GB internet kullanımı ve 12 ay boyunca aylık 2 GB internet kullanımı armağan vermektedir. Ayrıca tarife ile birlikte isteğe göre Instagram isteğe göre Youtube isteğe görede Müzik paketi seçebilirsiniz.

Vodafone Saçma Güzel Online M

İnternet kullanımı çok olan bireylerin tercihi olan Vodafone Saçma Güzel Online M tarifesi ile güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatlar ise şöyledir;

 • 14 GB İnternet kullanımı
 • 1000 DK Konuşma süresi
 • Ayrıca aylık 2 GB İnternet

Vodafone Saçma Güzel Online L

Vodafone Saçma Güzel Online L paketinin vermiş olduğu avantajlar çeşitlidir. Bu paket ile kazanılan avantajlar şunlardan oluşmaktadır; 

 • 1000 DK Konuşma süresi
 • Aylık 20 GB İnternet Kullanım hakkı
 • Yıllık ayda bir 2 GB Ekstra ücretsiz internet fırsatı.
vodafone saçma güzel tarifeler paketler

Vodafone Saçma Güzel 6

Vodafone saçma güzel 6 içinde 6 GB ile birlikte 2 GB internet fırsatı sunulmaktadır. Saçma Güzel 6 paket avantajı tercih ederek 500 dakika konuşma fırsatı da kazanabilirsiniz. Ayrıca 1 yıllık Vodafone taahhüt ile karşılık bu paketi alırsanız. Paket içinde ücretsiz WhatsApp kullanımı yapabileceğiniz gibi Instagram yahut müzik paketlerinden herhangi birini seçerek bedava kullanabilirsiniz. Ek olarak 100 SMS ile 12 ay boyunca da her ay 2 GB internet paketi armağan edilmektedir.

Vodafone Saçma Güzel 10

Vodafone Saçma Güzel 10 kampanyası gençlere 10 GB internet hizmeti sunar. Üstelik 5 GB internet fırsatını seçtiğinizde dahi uygulama paketlerini kullanabilirsiniz. Bu kampanya gençlere şu hizmetleri sağlamaktadır; 

 • 10 GB internet içinde 5GB Özgür kullanım
 • 8 GB İnternet kullanımı hizmeti 
 • Her ay tekrarlanan 2 GB İnternet
 • 750 DK konuşma süresi
 • Ücretsiz 250 SMS
 • 1 yıllık taahhütte paket fiyatını yarı yarıya ödeme 
 • Sınırsız WhatsApp SMS kullanımı, 
 • Seçenekli Sosyal Paket; Instagram, Youtube yahut müzik paketlerini ücretsiz kullanımı,

Vodafone Saçma Güzel 16

Vodafone Saçma Güzel 16 paket avantajında hem konuşma hemde internet kullanımı bulunmaktadır;

 • 1000 dk konuşma
 • 16 GB internet
 • Her ay 2 GB ek internet

Eğer 1 yıl taahhüt verirseniz paket fiyatında indirim alırsınız. Ek olarak ise sınırsız WhatsApp kullanımı dışında Youtube ve Instagram fırsatlarından birini seçerek ücretsiz kullanabilirsiniz.

Saçma Güzel Sosyal Paketi Nasıl Yapılır?

Kampanyanın mevcut Sosyal paket ile seçtiğiniz sosyal platformda geçerli olmak üzere ücretsiz kullanım sağlayabilirsiniz. Tarifeye geçiş yaptıktan hemen sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yapın. Buradan da isteğe bağlı olarak ister Gamer Video ister Instagram isteğe görede Müzik fırsatlarından birini seçin.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kazanma

Vodafone FreeZone bedava internet kazanma fırsatları dönemler itibariyle değişiklik gösterir. 2 GB armağan internet kazanmak isteyen aboneler 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapabilir yahut 29 TL ve üzerinde olan bir paket satın alabilir. Böylelikle kazanılan 2 GB armağan internet 2 gün boyunca geçerli olacaktır.

FreeZone kullanıcıları Vodafone Red kapsamı içinde yer aldıklarında yıl boyunca bazı aylarda 4 GB armağan internet kazanıyor. Ayrıca abonelere Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden de her hafta başta Vodafone bedava internet olmak üzere çeşitli armağanler verilmektedir.

Vodafone Saçma Güzel Nasıl İptal Edilir?

Vodafone Saçma Güzel abonelik iptali için şu yolları kullanabilirsiniz; 

 • Vodafone Yanımda uygulaması ile iptal işlemini uygulayabilirsiniz. 
 • Vodafone web sitesi üzerinden Online Self Servis
 • 7000 numaralı Sesli Yanıt Servisi’ni arayarak

Vodafone Saçma Güzel Cayma Bedeli Nedir?

Vodafone Saçma Güzel fırsat tarifesine kayıtlı olan tüm aboneler bu kampanya kapsamı içinde 12 aylık taahhüt vererek ekstra fırsatlar kazanmaktadır. Taahhüt ile bu kampanyaveyahil olan aboneler, aylık tespit edilen fiyatları üzerinden 10 TL ek indirim almaktadır.

Taahhüt verdiğiniz halde iptal ettirmek istiyorsanız ilk fatura kesim tarihlerinin ilk gününe kadar olan zaman diliminde Vodafone Saçma Güzel cayma bedeli ödemezsiniz. Lakin kampanyadan kaynaklanan ilk faturanız kesildikten sonra tarifeyi değiştiremez iptal ettiremezsiniz. İptal ettirmek isteğe göre de cayma bedeli ödersiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu