Vodafone

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri, mobil hatlar bölümünde Vodafone Faturasız SMS Paketleri ile alakalı bilgi vermek istedik.. Yazımızın detayında Vodafone Faturasız SMS Paketleri başlığımızın ayrıntıları bulunmaktadır..

Vodafone Faturasız SMS Paketleri

Vodafone Faturasız SMS Paketleri. 20 yılı aşkın süredir telefon ile konuşmaya SMS göndermek eşlik etmekte. Son 10 yıl dışında SMS kullanmak bi hayli popülerdi. Operatörler 10.000 SMS bulunan paketleri üyelerine sunmaktaydı. Tabi ki bu olay internetin yaygınlaşması ile birlikte ortadan kayboldu. SMS bugün dahi kullanılmakta olsa da eskisi kadar rağbet görmüyor. Lakin internet ulaşıminin olmadığı durumlarda hayat kurtarıcı da olabiliyor. Bu yazıda Vodafone Faturasız SMS Paketleri nelerdir, fiyatları nedir gibi sorulara geniş bir şekilde biçimde yanıt vereceğiz.

Vodafone Faturasız SMS Paketleri 2021 Güncel

Hat üzerinden mesaj atmak için SMS paketlerine ihtiyaç duyarsınız. Özellikle karşı taraf internet kullanımı ile içli dışlı değil ise bu biraz zorunluluk haline geliyor. Bu durumun dışında internet ulaşıminin düşük olduğu bir çok mevki bulunmakta. Hat çekse de GPRS yahut 3G gibi bağlantılara erişmek olabilecek olmuyor. Buna benzer durumda iletişime geçmenin yegane yolu Vodafone SMS paketiniz ile birlikte SMS göndermek. Vodafone Faturasız SMS paketleri belirli ücretler ile üyelerine sunulmakta. Bu paketler ile alakalı ayrıntıları bir sonraki başlıktan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme Nasıl Yapılır?

Vodafone Faturasız SMS Paketleri Ücretleri

Kontratsız olarak sunulan 4 farklı SMS paketi bulunmakta. Vodafone resmi sitesi üzerinden yayına giren listeye göre bu paketler; Her Yöne Mini+, Her Yöne Midi, Vodafone’lularla Maksi ve Her Yöne Maksi paketleri. Paketlerin ayrıntıları aşağıda

Her Yöne Mini+ paketi ile birlikte her yöne 100 SMS satın alabilirsiniz. Paket acil durumlar için dizayn edilmiş olup pek fazla SMS kullanmayan bireylere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri içinde en düşük fiyatlısıdır. Ayda 5,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Her Yöne Midi paketi ile birlikte her yöne 500 SMS satın alabilirsiniz. Paket orta ölçekte SMS kullananlara yönelik dizayn edilmiş olup arada birSMS kullanan bireylere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri içinde fiyat performans odaklı bir tarifedir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Vodafone’lularla Maksi paketi içinde Vodafone abonelerine atabileceğiniz 5000 SMS sunulmaktadır. Paket ile yalnızca hat içi SMS atabilirsiniz. SMS Paketleri içinde bu özelliği ile tektir. Ayda 7,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Her Yöne Maksi  paketi ile birlikte her yöne 2000 SMS ve Vodafone’lular ile 10.000 SMS sahibi olursunuz. Paket sürekli olarak olarak SMS kullanan bireylere yöneliktir. Vodafone Faturasız SMS Paketleri içeriği en zengin pakettir. Ayda 9,9 TL ücret ile sahip olabilirsiniz.

Paketlerin tümünü 7000 sesli yanıt sistemi yahut Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden uygulayabilirsiniz.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama Ve Öğrenme

Başa dön tuşu