Mobil Hatlar

Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler

Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler, mobil hatlar bölümümüzde Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler ile alakalı kampanyaları paylaştık. Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketlernin detayları yazımızda..

Vodafone Faturalı Tarifelerde En Avantajlı Paketler

Vodafone, Türkiye’de özellikle faturalı kullanım gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için en avantajlı farklı tarifeler ile fırsat paketler sağlamaktadır. Bu bağlamda Vodafone aracılığıyla sunulan tarife sayısı güncel olarak 20’nin üzerinde bir rakam oluştursa da bazı tarifeler belirli seriler oluşturmakla birlikte gittikçe artan kullanım miktarları ile birbirine benzemektedir. 

Vodafone aracılığıyla sunulan faturalı tarifeler kapsamı içinde sınırsız internet yahut sınırsız konuşma gibi özellikler sunulması dışında taahhütlü, taahhütsüz, belirli yaş gruplarına özel yahut ekonomik paketler gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle 2021 senesinde Vodafone faturalı tarifelerde en avantajlı paketler içinde;

 • Uyumlu tarifeler
 • Redli tarifeler
 • Saçma Güzel Online tarifeleri
 • Pass tarifeleri gibi seçenekler bulunmaktadır. 

En Avantajlı Faturalı Vodafone Uyumlu Tarifeleri 2021

Vodafone uyumlu faturalı tarifelerde güncel özellikleri incelendiğinde, uyumlu kullanım sağlamaları yani gittikçe artan kullanım detaylarının bir sonraki aya devretmesi gibi avantaj bulunmaktadır. 

En avantajlı tarifeler kapsamı içinde en düşük ücret ile birlikte Vodafone UYUMLU 1GB tarifesi tercih edilebilir. Tarifede taahhütlü biçimde 12 ay boyunca 29 TL yahut taahhütsüz olarak 149 TL karşılığında kullanım sağlanabilir. Tarife içinde 6GB internet, 750 dakika ve 250 SMS bulunmaktadır. 

Uyumlu tarifelerde en yüksek tercih olarak UYUMLU Online 6 tarifesi tercih edilebilir. Tarifede 12 ay taahhüt ile birlikte aylık 45 TL ve taahhütsüz olarak aylık 65 TL ödenmesi gerekir. Tarifede 11GB internet, 1000 dakika konuşma, 250 SMS yer alırken, seçilen Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Sosyal paylaşım platformu Twitter, Instagram, WhatsApp gibi herhangi bir uygulama sınırsız kullanılabilir. 

En Avantajlı Vodafone Redli Tarifeler 2021

Ev avantajlı Vodafone Red özellikleri ile daha avantajlı ve fırsat dolu görülen tarifelerde ise en düşük tarife olarak 13 GB internet bağlantısı sağlayan avantajlı Vodafone REDLİ 8 paketi tercih edilebilir. Bu paket kapsamı içinde;

 • Taahhüt ile 12 ay 49 TL ve taahhütsüz olarak aylık 79 TL ücret ödenir. 
 • Paket kapsamı içinde her ay 13GB internet, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS kullanımı sağlanır. 
 • Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma bulunur. 
 • 100’den fazla ülkede Türkiye’deki gibi kullanım sağlanabilir. 
 • Hotels.com sayfasında %10 indirim bunun bunun yanındalığı sunulur. 
 • Özel bir kampanya ile 12 ay geçerli aylık 5 GB armağan internet kazanılabilir. 

Diğer noktada en yüksek özellikli Vodafone Redli tarife yönünden taahhütlü aylık 189 TL ve taahhütsüz aylık 219 TL karşılığında RED FIRST tarifesi seçilebilir. 45GB internet, 4000 dakika konuşma ve 4000 SMS ile bu tarife kullanılabilir. 

En Avantajlı Vodafone Saçma Güzel Online Tarifeleri

Vodafone Saçma Güzel Online tarifeleri özellikle taahhüt bulunmaması kapsamı içinde daha avantajlı bir kullanım oluşturmaktadır. Lakin bu tarifeler 26 yaş altında özel olmak ile birlikte en düşük kullanımda; aylık 32 TL karşılığında SAÇMA GÜZEL 6 tarifesinde; 8 GB internet, 500 dakika ve 100 SMS ile sınırsız WhatsApp elde edilebilir. 

En yüksek noktada ise aylık 59 TL kapsamı içinde SAÇMA GÜZEL ONLİNE L tarifesi ile 22 GB internet, sosyal, müzik, gamer video bağlantıları ücretsiz, 1000 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız WhatsApp kullanımı elde edilebilir. 

En Avantajlı Vodafone Pass Tarifeleri 2021

Avantajlı Vodafone pass paketinde sunulan 2 farklı paket bulunması ile birlikte BENİM PASS’İM tarifesinde; 

 • Taahhüt ile ayda 99 TL
 • Taahhütsüz aylık 329 TL
 • 14GB internet 
 • İnternetten yemeyen 3 uygulama seçme hakkı
 • 2.000 dakika ve 250 SMS kullanımı elde edilebilir

Ayrıca RED ONLINE PASS’İM tarifesinde ise taahhütlü aylık 65 TL ve taahhütsüz aylık 95 TL karşılığında 15GB internet, seçilen bir uygulamada sınırsız kullanım, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS elde edilebilir.  

Vodafone FreeZone Nedir? Tarife Paketleri

Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan Vodafone FreeZone gençler aracılığıyla kullanılabilen bir tarifedir. 26 yaşının altındakiler aracılığıyla kullanılabilen bu tarifeden hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilir. Avantajlı paketlerin bunun yanında Vodafone FreeZone yeme içme, eğlence, giyim gibi alanlarda da sayısız fırsata sahiptir. Bunlarla alakalı indirim kazanabilmek ve kampanyalı tarifelerden yararlanabilmek için FreeZone başvurusu yapmak gerekir.

Vodafone FreeZone Güzelliği Paketleri Nedir?

Vodafone FreeZone güzelliği paketleri kendi içinde faturalı, faturasız, tekrar eden ve etmeyen olmak üzere çeşitlere ayrılır. Özellikle faturalı hat kullanıcıları için online’a özel ilk 3 ay indirimli fiyat avantajının olması kullanıcıları tatmin etmektedir. Bu paketler içinde uyumlu genç paketleri ve genç kolay paketler bol bol dakika, SMS ve konuşma seçenekleriyle ilgi görmektedir.

Vodafone Freezone Tarifeleri 2021

Vodafone FreeZone tarifeleri faturalı ve faturasız hatlar olmak üzere ikiye ayrılır. Faturalı hat tarifeleri içinde redli genç oyun, uyumlu genç 4, uyumlu genç 6 ve uyumlu genç oyun tarifeleri öne çıkar. Faturalı tarifeler internet sitesine özel indirimli fiyatlardan verilmektedir. Faturasız hat tarifelerinde ise genç kolay paket 4, genç kolay paket 6, genç kolay paket 10 ve genç süper kolay paket 30 mevcuttur.

Vodafone Uyumlu Genç 7 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç tarifesi aylık 25 TL olup içinde 7 GB internet, her yöne 750 dakika ve her yöne 750 SMS hakkı ile verilir. Paketin içinde sınırsız WhatsApp kullanım hakkı bulunur. Aylık ödenecek tutar tarifede 12 ay kalma sözü verenler için geçerlidir. Tarifedeki 7 GB internete ek olarak sosyal platform uygulamalarında kullanılabilecek 3 GB internet ve ekstra 2 GB internet hakkı daha bulunmaktadır.

Vodafone Redli Genç Oyun Tarifesi

Online’a özel ilk 3 ay boyunca indirimli aylık 50 TL’den yapılan Vodafone redli genç oyun tarifesi ilk ay 20 GB armağan internet vermektedir. Sınırsız WhatsApp, her yöne 250 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı olan tarifede 12 GB’ı uygulamalarda geçerli olmak üzere 24 GB internet hakkı bulunur. Ayrıca tarife kapsamı içinde sabit hatlarla ve Vodafone’lularla sınırsız konuşma hakkı da mevcuttur.

Vodafone Uyumlu Genç 15 Tarifesi

İlk ay 20 GB armağan internet ile verilen Vodafone uyumlu genç 15 tarifesi aylık 42 TL ile sunulur. Paket kapsamı içinde abonelere 12 ay boyunca pakete ek 2 GB armağan internet verilir. Aynı zamanda paket içinde 15 GB internet, her yöne 250 SMS ve 750 dakika hakları mevcuttur. Bu uyumlu tarifeler faturalı hat üyelerine özel olarak düzenlenmiştir.

Vodafone Uyumlu Genç 11 Tarifesi

Vodafone uyumlu genç 11 tarifesi adını içinde bulunan 11 GB internet ile ilgilin alır. Paket kapsamı içinde WhatsApp yazışmaları ve konuşmaları sınırsız olup her yöne 250 SMS ile 750 dakika verilir. Tarifeden taahhütlü yararlanıldığı takdirde 12 ay boyunca indirimli fiyatlardan yararlanılacaktır.

Vodafone FreeAone Faturasız Paketler

Vodafone FreeZone faturasız paketler içinde genç kolay paketler öne çıkmaktadır. 26 yaş altındakilere verilen bu paketlerin ortak özelliği sınırsız WhatsApp kullanım hakkının olmasıdır. Paketler içinde bulunan internet hakkı ve fiyat yönlerinden birbirinden ayrılır. Eğer aboneler genç süper kolay paket 30 almak isterlerse faturasız hat alanlara paket ilk ay ücretsiz olacaktır.

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Vodafone genç kolay paket 6 aylık 30 TL olup paketin içinde her yöne 750 dakika ve 250 SMS hakkı mevcuttur. Paket 28 günlük olup sürenin sonunda otomatik olarak yenilenmez. Ek masraf olmayan paket fiyatına vergiler dahil edilmiştir. Sınırsız Whatsapp hakkı ile görüntülü konuşma ve arama yapılabilir. Pakette bulunan internet hakkı 3 GB + uygulamalarda geçerli 3 GB olmak üzere verilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 8

Genç kolay paket 8 aylık 30 TL ile satışa sunulur. Paket içinde genel kullanım için 5 GB ve uygulamalarda kullanılmak için 3 GB olmak üzere toplam 8 GB internet hakkı mevcuttur. 26 yaşının altındaki abonelere özel olarak sunulan bu paket 28 gün geçerlidir.

Vodafone Genç Kolay Paket 10

26 yaş altı için olan Vodafone genç kolay paket 10 aylık 35 TL’dir. Pakette her yöne 250 SMS ve 750 dakika mevcuttur. Ayrıca içinde 5 GB internet hakkı ve uygulamalarda kullanılabilen ekstra 5 GB internet hakkı daha bulunur. Bu uygulamalar Instagram, Youtube, Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Sosyal paylaşım platformu Twitter, Spotify olarak ifade edilir. Pakete operatörün internet sitesi üzerinden başvurulabilir.

Vodafone Genç Kolay Paket 13

Vodafone genç kolay paket 13 kapsamı içinde abonelere aylık 10 GB internet, 750 dakika ve 250 SMS hakkı verilir. Paketteki internete ek olarak aboneler Instagram, Youtube, Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Spotify ve Sosyal paylaşım platformu Twitter uygulamalarında geçerli olmak üzere ekstra 3 GB daha internet hakkı kazanacaktır. Buna ilaveten pakette tüm sesli ve görüntülü konuşmalarda geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı da mevcuttur.

Vodafone FreeZone Tarifesinin Avantajları

Vodafone FreeZone tarifesi marka fırsatları, FreeZone Gaming ve FreeZone stüdyo gibi birden fazla avantaja sahiptir. Aboneler isterlerse bunlara ek olarak evde internet kampanyası, kulüp kampanyası ve geleceğin mesleği testi gibi faydalardan da yararlanabilir. Bunlara ait detaylı bilgi operatörün internet sitesine bulunmaktadır.

Vodafone Tarifesine Nasıl Geçilir?

Vodafone tarifesine geçmek için en yakın Vodafone mağazası, Vodafone Yanımda uygulaması, internet sitesi, müşteri hizmetleri gibi kanallar kullanılabilir. İnternet sitesinden FreeZoneli olmak için ilk olarak tarife seçimi yapılır. Daha sonra sırasıyla hat işlemleri, aktif üyenin kimliğine ait bilgiler ve adres bilgileri yazılarak tarife değişikliği tamamlanır. Hat işlemleri bölümünde hattımı Vodafone’a taşı ve yeni hat satın al diye 2 farklı seçenek bulunmaktadır.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet

Vodafone FreeZone bedava internet fırsatları içinde özellikle 30 TL yükleme yapan yahut 29 TL ve üzerinde paket alanlara 2 GB armağan kampanyası göze çarpmaktadır. Kazanılan 2 GB internet 2 gün geçerli olup yalnızca 26 yaşının altında olan bireysel faturasız aboneler aracılığıyla kullanılabilir. Vodafone bedava internet hakları yurt içi mobil internette ve aramalarda geçerlidir. Süresi içinde kullanılmayan internet hakkı bir sonraki döneme devretmeyecektir.

Vodafone Freezone Şampiyonlar Ligi Nedir?

Sponsorluk anlaşması çerçevesinde tertip edilen Vodafone FreeAne şampiyonlar ligi kapsamı içinde bir sezonda toplam 10 takım mücadele eder. Bir yıl içinde yaz ve kış olmak üzere 2 ayrı döneme ayrılan bu ligde 2019 senesinde küme düşme kaldırılmıştır. 2021 yılı kış aylarında ilk sırada 1907 Fenerbahçe, 2. sırada Dark Passage ve 3. sırada supermassive bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu