Mobil Hatlar

Vodafone Benzersiz Teklif Ver Çekiliş Kampanyası Nedir?

Vodafone Benzersiz Teklif Ver Çekiliş Kampanyası Nedir?, mobil hatlar bölümümüzde Vodafone Benzersiz Teklif Ver Çekiliş Kampanyası Nedir? ile alakalı kampanyaları paylaştık. Vodafone Benzersiz Teklif Ver Çekiliş Kampanyası Nedir?nin detayları yazımızda..

Vodafone Benzersiz Teklif Ver Çekiliş Kampanyası Nedir?

Tüm faturalı veya faturasız hat operatör abonelerinin katılımına açık olan Vodafone benzersiz teklif ver çekiliş kampanyasının amacı en düşük teklifi vermektir. iPhone 11 pro cep telefonu kazanma fırsatı sunan kampanyadan yararlanmak için herhangi bir ücret ödemeye gerek yoktur. Tüm hakları Vodafone’a ait olan benzersiz teklif çekilişi diğer Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell kullanıcıları da katılabilir.

Vodafone Benzersiz Teklif Ver İphone Kazanma

Vodafone benzersiz teklif ver İphone kazanma kampanyası herhangi bir kura veya çekiliş kurgusuna sahip değildir, kampanya her ay yenilenir. Oyuna katılmak için Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom abonelerinin sayfada giriş yapması gerekir.

 • Katılım esnasında kullanıcılar gerekli izinleri vermelidir.
 • Eğer katılım için izin onayı verilmezse hak kazanılamayacaktır.
 • Tüm aboneler her ay kampanyaya tekrar katılabilir, bütün katılımlar aylıktır.
 • Ay sonunda telefon kazanan abonenin ismi belirlenir.
 • Ödülü kazanan katılımcılar Vodafone internet sitesinde ilan edilir.

Vodafone Benzersiz Teklif Nasıl Çalışır?

Vodafone benzersiz teklif kampanyasına katılım için teklif ver kazan kampanyası sayfası açılır. Sayfada “hemen teklif ver” sekmesine tıklanır ve açılan sayfada telefon numarası ile giriş yapılır.

 • Burada Vodafone ve diğer operatör kullanıcıları için ayrı alan mevcuttur.
 • Vodafone abonelerine bi hayli hızlı şife, diğer operatör üyelerine ise onay kodu gönderilir.
 • Telefon numarasını yazdıktan sonra sonraki sayfaya ilerlenir ve onay kodu alakalı alana yazılarak gönderilir.
 • Gelen şifre 180 saniye içinde alakalı ekrana girilir ve devam et tıklanır.
 • Açılan sayfada kullanıcılar diğer katılımcılardan farklı olacak biçimde en düşük teklifi vermelidir.
 • Teklif yazılıp gönderildikten sonra katılım tamamlanacaktır.
 • Kazanan abonelere ödülleri 60 iş günü içinde teslim edilir.

İsterseniz hemen paylaş kısmı ile benzersiz teklif kampanyasını facebook, twitter ve e-posta aracılığıyla dostlarınızla paylaşabilirsiniz.

Benzersiz Teklif Kampanya Detayları Nedir?

Vodafone aracılığıyla tertip edilen benzersiz teklif kampanyasının bitiş tarihi, kazanılacak ödül gibi detaylar gerekli hallerde değiştirilebilir. Kampanyayı kazanan kişi ile yazılı ve sözlü olarak iletişime geçilir.

Eğer aboneye 10 iş günü içinde ulaşılamazsa veya alakalık kişi bu süre içinde geri dönüş yapmazsa bu durumda ödül kazanma hakkı kaybedilecektir. Gerekli iletişim kurulduğu takdirde abonelerin ödülleri 60 iş günü içinde teslim edilecektir.

Benzersiz Teklif Sonuçları Nasıl Belirlenir?

Vodafone benzersiz teklif kampanyası aylık 1 kampanya olup alakalı ayın tamamlanması ile birlikte sonuçlar ilan edilir. Bununla alakalı süreç şeffaf biçimde operatörün internet sitesinde bulunmaktadır. Geri sayım sekmesine yer verilmekte ve bu sürenin sonunda sonuçlar açıklanmaktadır.

blank

Sayfada bir önceki ay Vodafone benzersiz teklif ile en düşük teklif verip kazanan birinin ismi de mevcuttur. İsimle birlikte kazananın resmine de yer verilmekte ve böylece sürecin açık biçimde ilerlediği ifade edilmektedir. Ayrıca sayfadan ödül kazanan birinin verdiği teklif detayına da ulaşılabilir.

Benzersiz Teklif Merak Edilenler

Eğer abone benzersiz teklif çekiliş kampanyasını kötüye kullanırsa ve katılımda hile içeren davranışlar fark edilirse bu durumda Vodafone aboneyi engelleyebilir veya puanlarını silebilir. Buna benzer olumsuz durumlarda Vodafone’a karşı herhangi bir hak iddia edilemeyecektir.

 • Benzersiz teklif kampanyası için katılımcılardan ücret alınmaz ve faturaya herhangi bir yansıma olmaz.
 • Katılım yapacak olan birinin 18 yaşının üzerinde olması şartı mevcuttur.
 • Kampanyaya ait bütün sorumluluk Apple’a değil Vodafone’a aittir.
 • Vodafone kampanyanın tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Benzersiz Teklif ile Kazanılan Ödüller Nelerdir?

Benzersiz teklif kampanyasından kazanılan ödül İphone 11 Pro’dur. 5.8 inç ekran, iOS 13 işletim sistemi, 4 GB ram, anlaşılır ve pratik kullanıcı deneyimi, üst düzey dayanıklılık, üç kameranın bir araya geldiği görüntü değeri, zarif tasarımı ve daha birden fazla detaya sahip olan bu telefonu piyasa fiyatı 12.000 TL civarındadır. Farklı mobil cihaz alabilceğiniz kampanyalı yöntem olarak; Vodafone cihaz puanı yazımızı okumanızı öneririz. Çünkü birikmiş puanınız olabilir ve bu puanınız ile çok sayıda samsung, iphone gibi markalar içinde tercih etme hakkınız var.

Benzersiz teklif ile elde edilen kazanımlar cihaz değişikliği ile birlikte yitirilebilir. Vodafone cihaz değişikliği durumunda ödül veya hak kaybının olmaması gibi garantiler vermemektedir. Ayrıca; Vodafone yanımda bmw ve iphone çekilişine katıl yazımızı incelemek isteyebilirsiniz.

blank

Vodafone Benzersiz Teklif Hilesi Var Mı?

Vodafone benzersiz teklif hilesi yoktur. Kampanyaya ait tüm süreç şeffaf ve açık biçimde yürütülür. Tüm katılımlar Vodafone internet sitesi üzerinden kabul edilir. Her ay yalnızca bir kere katılım yapılmakta olup ödül kazanımı durumunda kimlik ibrazı istenir.

Eğer ibraz edilen isim ile hat sahibi birbiriyle uyumlu değilse bu durumda kazanılan mobil cihaz ödülü teslim edilmeyecektir. Ödülü kazanabilmek için en düşük ve başkasının vermediği bir teklifi vermek yeterli gelmektedir. Telefon kazanan abonelere armağan teslimi yapılırken bunun için herhangi bir ücret talep edilmez.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu