Başvurular

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone, 1991 senesinde kurulmuş, Birleşik Krallık merkezli ülkeler arası bir telekomünikasyon şirketidir. Dünyanın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Ülkemize Telsim’i satın alarak girmiştir. Vodafone ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı günden bu yana büyümesini sürdürmüş ve şimdilerde mobil telekomünikasyon şirketi olarak Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi olmayı başarmıştır ve 21 milyonu aşkın abonesi mevcuttur. Peki Vodafone bayileri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Vodafone bayilerinin çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri haberimiz devamında bulunmaktadır.

Vodafone Bayilerinin Çalışma Saatleri ve Günleri 2021

Vodafone bayilerinin çalışma saatleri olduğu il ve merkeze göre değişiklik gösterse de, genel itibariyle sabah saat 09:00’da açılmakta ve akşam saat 18:30’da kapanmaktadır. Vodafone cep merkezleri Cumartesi günü de çalışmaktadır. Lakin Pazar günü yalnızca alışveriş merkezleri içinde bulunan bayiler ve yoğun olan yerlerdeki bayiler açıktır.

Vodafone Bayileri Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Bayiler genelde sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlarlar.

Vodafone Bayileri Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Bayiler akşam saat 18:30’da kapanırlar. Hizmet vermemektedirler.

Vodafone Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Vodafone, Cumartesi günü standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet verir. Lakin Pazar günleri yalnızca belirli cep merkezleri açıktır. Vodafone bayileri birbirinden bağımsız olmalarından dolayı standart bir çalışma saati bulunmamaktadır. Bu nedenten bu cep merkezlerinin Pazar günü açık olup olmadığını alakalı bayiliği arayarak öğrenebilirsiniz. TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Vodafone Bayileri Bayramda Açık Mı : Vodafone bayileri Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi çeşitli dini bayramlarda bayramın ilk 2 günü kapalıdır. Bunun dışında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 30 Ağustos, 29 Ekim, 15 Temmuz gibi çeşitli resmi tatil günlerinde ise genelde çalışmaktadırlar.

Vodafone çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk. Konu ile ilgili soru, sorun veya görüşlerinizi yorum bölümümüzden ve bunun bunun yanında 7 gün 24 saat hizmet vermekte olan “7000” çağrı merkezi telefon numarası üzerinden dile getirebilirsiniz.

Turkcell Superonline İş İlanları ve İş Başvuru Formu

TTNET İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Vodafone İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Vodafone Bayileri Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu