Mobil Hatlar

Vodafone Askerfone Hat Fiyatları ve Asker Tarife Paketleri

Vodafone Askerfone Hat Fiyatları ve Asker Tarife Paketleri, mobil hatlar bölümümüzde Vodafone Askerfone Hat Fiyatları ve Asker Tarife Paketleri ile alakalı kampanyaları paylaştık. Vodafone Askerfone Hat Fiyatları ve Asker Tarife Paketlerinin detayları yazımızda..

Vodafone Askerfone Hat Fiyatları ve Asker Tarife Paketleri

Vodafone Askercell benzeri olan; Askerfone hat fiyat aralıkları ve askeri personel tarife paketleri için 2021 senesinde güncel bilgiler. Vodafone Askerfone detayları! Askere gidecek olan bireylerin ihtiyaçlarından bir diğeride askerde kullanılabilecek uygun özelliklere sahip bir GSM hattıdır. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone son haftalarda bir çok kişi aracılığıyla tercih edilmeye devam etmekte.

TSK aracılığıyla tespit edilen kurallara uygun özellikler taşıyan askerfone, kullanıcıların askerlik süresi boyunca sorun yetaptan GSM hattı kullanmasını sağlıyor. Vodafone müşterileri hem numaralarını taşıyarak hem de yeni hat alarak Askerfone tarifelerine geçiş yapabiliyor. 

Vodafone askerfone tarifeleri değişen içerikleriyle öne çıkan paketler konuşma ve kısa mesaj hakkı gibi içerikler yer alıyor. 500 DK ve 1000 SMS gibi avantajlı tarifeler ile askerlik süresi boyunca avantajlı paketlerden yararlanmak olabilecekdür. 28 günlük kullanım süresi bulunan askerfone tarife ile ilgili öne çıkan çeşitli detaylar mevcuttur. Tüm TSK personelinin yararlanabileceği tarifelere başvurmak isteyenlerin sağlaması gereken bazı şartlar yer alıyor.

Vodafone Askerfone Nasıl Alınır?

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri online sisteminden vatandaşlık detaylarını doğrulayan Vodafone kullanıcıların geçiş yapabileceği askerfone tarifesi, Vodafone şifrketinın hizmetleri içinde yer alıyor. Askerlik görevini sürdürmekte olan er, erbaş ve farklı askeri personellerin telefon konuşmalarını gerçekleştirmesi için geliştirilen hizmetler sürekli olarak tercih edilmekte. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone tarifelerini tercih etmek isteyen askeri personeller, internet üzerinden yahut Vodafone mağazalarından işlem yapabiliyor.

Askerfone hattına geçiş yapmak isteyen askeri personeller için 2 farklı alternatif yer alıyor. Numara taşıma yolunun bunun yanında yeni hat alma seçeneği de avantajlı donanımlarıyla gözleri üstüne topluyor. Akserfone almak isteyen bireyler, ayrıntılı bilgileri öğrenmek istiyorsanız 542 Vodafone müşteri hizmetleriyle iletişime geçebiliyor.

Vodafone Askerfone Hat Fiyatları 2021

Avantajlı ve ekonomik fiyat aralıklarıyla dikkat çeken Askerfone, mevcut Vodafone aboneleri kullandıkları hat üzerine askerfone düşük fiyatlı tarife paketleri kullanımı sunuluyor. Yeni hat almak isteyenler Vodafone hat fiyat aralıkları bayiler ve iletişim merkezleri değişikliğine bağlı olarak 80₺ – 150₺ içindedır. Askere gidecek olan vatandaşların tercih ettiği hatlarla birlikte konuşma ve kısa mesaj gibi özellikler kullanılabiliyor.

  • Askerlik boyunca avantajlı bir tarife kullanmak isteyenler için çeşitli alternatifler yer alıyor.
  • Yeni hat alan müşterilere özel bir aylık 500 DK ve 3500 SMS hakkı ücretsiz olarak sunuluyor.
  • Süper kolay paket olarak hazırlanan 500 DK ve 1000 SMS içeren paket aylık 20 TL
  • Sadece 1500 SMS hakkı içeren paketler aylık 5 TL
  • Vodafone kullanıcılarıyla sınırsız konuşma tarifelerle bir çok ihtiyaç uygun fiyatlarla karşılanıyor.

Vodafone Askerfone Tarife Paketleri 2021

Askerler için geliştirilen Turkcell Askercell benzeri olan yeni Vodafone askerfone tarifesinin farklı paketler yer alıyor. 22 Şubat 2021 tarihinde kullanıma açılan kolay yeni tarife ile birlikte mühim avantajlar elde etmek olabilecekdür. Yeni tarifeye geçecek olan müşteriler için değişik paketler mevcuttur. Askerfone 2021 paketleri şu biçimdedir;

  • Asker Hoşgeldin Kolay
  • Asker Süper Kolay
  • Super Kolay Paket

Belirtildiği gibi askerfone tarifesinde 3 farklı paket mevcuttur. Yeni aktivasyon yapan müşterilere ilk sefere özel olarak asker hoşgeldin kolay paketi ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Bu paket ile birlikte yurtiçinde 500 dakika konuşma ve 3500 kısa mesaj hakkı verilmektedir. Süper Kolay paketinde ise 500 DK ve 1000 SMS kullanım hakkı aylık 20 TL ücret ile sunulmaktadır. Super Kolay paket içinde ise yalnızca 1000 SMS kullanım hakkı bulunmaktadır.

Askerfone Numara Ekleme Nasıl Yapılır?

Askerfone hattına numara ekleme işlemi pratik bir biçimde yapılabilir. Askeri birliklerde bulunan satış noktalarından numara eklemek olabilecekdür. Aynı zamanda Vodafone mağazalarından da işlem yapılabilir. Vodafone Askerfone Numara ekleme ve çıkarma işlemi 7000’e kısa mesaj göndererek de şu biçimde yapılır;

  • Numara ekleme işlemi için “ASKER EKLE” yazdıktan sonra boşluk bırakarak telefon numarasının yazılması ve 7000’e gönderilmesi gerekir.
  • Çıkarma işlemi için de “ASKER CIKAR” yazdıktan sonra GSM numarasının yazılarak 7000’e gönderilmesi yeterli gelmektedir.

Askerfone ile Kimleri Arayabilirim?

Vodafone aracılığıyla sunulan Askerfone tarifesini kullanan müşteriler, TSK kaidelerina uygun hatları kullanabiliyor. Kullanım sırasında bazı sınırlamalar yer alıyor. İnternet bağlantısı olmadığı gibi iletişim için tercih edilebilecek 7 farklı numara belirlenebiliyor. Yurt içi 5 farklı GSM operatörü hattının bunun yanında 2 farklı sabit hat numarası da eklenebiliyor.

Arama yapmak isteyen kullanıcılar için diğer bir sınırlama ise günlük saatler olarak ön planda gözüküyor. Vodafone askeri personel tarifesi askerfonesabah 8 ve akşam 6 saatleri içinde tüm numaralarla konuşmaya kapanıyor. Uluslararası arama yahut yurtdışı kullanım gibi ihtiyaçlar için askerfone tarifesini kullanmak olabilecek değildir. Aynı zamanda çağrı yönlendirme hizmeti de bu tarifede kapalı olan özelliklerden biridir.

Askerfone TL Yükleme Nasıl Yapılır?

Vodafone şifrketinın Askerfone tarifesini kullanmak isteyen müşteriler, hatlarına TL yüklemek için çeşitli alternatifleri tercih edebilir. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone için Vodafone web sitesi üzerinden işlem yapmak olabilecekdür. Hem Vodafone online işlemler yanımda uygulaması hem de fiziki mağazalardan TL yükleme işlemini yapmak olabilecekdür. 

Askerfone Arama Saatleri Nedir?

TSK, er ve erbaşlara getirdiği sınırlamalarla birlikte askerlik süresi boyunca telefon kullanımını düzenlemiştir. Düzenlemelere uygun özellikler taşıyan askerfone, kullanıcılara 08:00 ve 18:00 saatleri içinde herhangi bir kimseyle görüşme yapamıyor. Bu saatler dışında arama için tespit edilen 7 farklı hat ile görüşme yapmak olabilecekdür. 

Askerfone Almak Zorunlu Mu?

Askere gidecek olan vatandaşlar, askerlik boyunca telefonla konuşmak yahut mesajlaşmak isterse bazı kurallara uymak zorundadır. Yasal olarak askerfone kullanma zorunluluğu olmasa da askerlik yaparken çeşitli sorunlarla yüz yüze kalmamak için avantajlı hizmetler tercih edilebilir. Askerfone kapsamı içindeki tüm özellikler TSK kaidelerina uygundur. Kısaca askerde telefon bulundurmak isteyenler Askercell yahut Askerfone kullanmak zorundadır.

Askerfone Hafta Sonları Kullanılır mı?

Askerfone tarifesini kullanan müşteriler, belirledikleri numaralarla hafta sonları görüşme yapma hakkına sahip olur. Hafta içi bulunan sabah 8 ile akşam 6 içindeki arama kısıtlaması hafta sonları bulunmamaktadır. Bunun yanında kullanıcılar, Cumartesi ve Pazar günü rahatlıkla konuşma yapabilmektedir.

Askerfone Dinleniyor Mu?

Askerfone tarifesi Vodafone aracılığıyla geliştirilen güvenli bir tarifedir. Tarifede bulunan farklı paketleri tercih eden müşteriler, herhangi bir sorun yetaptan konuşma ve kısa mesaj haklarını kullanabilir. Vodafone askeri personel tarifesi askerfone hizmetlerinde dinlenme gibi güvenlik poblemleri yoktur.

Askerfone Dışarıdan Aranıyor Mu?

TSK kaideleri kapsamı içinde Vodafone askerfone tarifesinde dışarıdan aramalar kapalıdır. Kullanıcılar, izin verilen sayıdaki bireyleri ekledikten sonra arama yapabilir. Lakin, bu tarifedeki numaraların dışarıdan aranması olabilecek değildir.

Askerfone İnternete Giriyor mu?

Askeri kullanıma uygun olarak hazırlanan askerfone tarifesinde kullanım sınırlamalarından bir diğeride internet bağlantısıdır. 2G, 3G yahut 4.5G gibi herhangi bir internet bağlantı hakkı askerfone tarifesinde yoktur. Vodafone askeri personel tarifesi askerfoneinternet kullanımına açık değildir. Yalnızca arama ve kısa mesaj özelliğini kullanmak olabilecekdür.

Askerfone Kıbrıs’ta Kullanılıyor Mu?

Askerlik görevini Kıbrıs’ta gerçekleştirecek olan etraftaki insanlar aracılığıyla yapılan çeşitli araştırmalar mevcuttur. Vodafone hizmeti olan askerfone Kıbrıs’ta da kullanılabilir. Kıbrıs kullanımında ülkeler arası tarife fiyatları uygulanacaktır.

Askerfone Uyumlu Telefonlar Nedir?

Askerfone hattını kullanmak isteyen müşteriler mobil cihaz gibi kamera ve internete girme gibi farklı özelliklere sahip olan telefonları tercih edemez. Er ve erbaşların telefonla konuşup mesajlaşabilmesi için geliştirilen Vodafone askeri personel tarifesi askerfone eski model tuşlu telefonlarda geçerlidir.

Askerfone Nasıl İptal Edilir?

Vodafone askeri personel tarifesi askerfone kullanıcıları, askerlik sonrası tarife değişikliği yapabilir. Vodafone mağazalarından yahut Vodafone online işlemler sisteminden tarife değişikliği yapmak olabilecekdür. Askerfone servisinin iptal etmesi ile birlikte uyumlu farklı tarifelere geçilebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu