Müşteri Hizmetleri

Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Vivense Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vivense çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Vivense müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vivense şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Vivense müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Vivense mobilya, ev araç gereçleri, ofis malzemeleri gibi bir çok dekorasyon malzemenin satılmasını sağlayan bir markadır. Tanınmış ve dünyanın en kaliteli ürünlerinin resmi tedarikçisi olarak görev yapmaktadır. Uygun fiyat politikası, müşteri tatminiyetine verdiği önemle birlikte en fazla tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir.

2 yıllık Vivense garantisi, güvenilir teslimat, profesyonel kurulum gibi bir çok mühim özelliği sizlerle buluşturan Vivense’de siparişini verdiğiniz bir ürünü 2 gün içinde iptal edebilirsiniz. Vivense’de bulunan ürün kategorileri şu biçimdedir; oturma odası, yatak odası, yemek odası, mutfak, antre, çocuk/genç, banyo, aydınlatma, halı, bahçe, ofis.

Vivense Çağrı Merkezi Numarası

Mobilya, ev dekorasyonu, halı, aydınlatma, ev tekstili ve bahçe mobilyaları gibi birden fazla elzem veya özel tasarımlarla tarzınızı yansıtacak ürünleri Vivense bünyesinde bulacaksınızdır. Yaşam alanınıza dair gereksiniminiz olan ne varsa firmamız çatısı altında seçkin ürünleri kıymetli üyelerimize sunmak bizler için bir zevk. Talep edilen ve hayallerin ötesinde olan özgün dizaynlarımız ile sizlerin hizmetinizde olan köklü ve güvenilir bir e- ticaret sitesi olduğumuzu seneler içinde ispatlamış bulunmaktayız. Lakin tüm bu itibar ve güvenilirliğimizin bunun yanında, alışverişlerinizde yaşadığınız sorun veya problemleri de çözüme ulaştırmak adına da her zaman hizmetinizdeyiz. Vivense çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Numarası

Showroom veya internet sitemizden yapacağınız her çeşit alışverişiniz Vivense güvencesi altındadır.Gerek mağazadan gerek ise internet üzerinden firmamızdan satın aldığınız herhangi bir üründe defo, yanlış gönderim veya diğer sorunlar ortaya çıkmışsa bu gibi problemleri neticelendirmek adına bizlere her zaman iletişim kurabilirsiniz. 0850 480 25 35 numaralı müşteri hizmetleri çağrı hattımızdan her soru ve sorunuz için yetkili temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Vivense müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Vivense Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bizler Vivense ailesi olarak üyelerimizin olası tüm problem ve şikayetlerinde çözüm odaklı çalışan bir markayız. Ürünlerimizin satışlarının ardından aldığımız bi hayli olumlu geri dönüşlerin motivasyonumuzu arttırarak bizi her zaman daha da tutkuyla hizmet vermeye sevk ettiğinin bilinmesini istedik. Lakin tatminiyet dönüşlerinin bizi mutlu etmesine ilave olarak bunun yanı sıra tabi ki ki yaşadığınız sıkıntılı durumlar için de bizleri arayabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi böylesi bir durumda da sizlerin tatminiyetinizi korumak ve sağlamak en birincil vazifemizdir. 0850 480 25 35 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı aradığınızda yoğunluğumuza göre goğrudan veya kısa bir süre bekledikten sonra müşteri temsilcimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vivense müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Vivense Şikayet Hattı

Vivense olarak üyelerimizin her şikayetinde ve müşkül halde kaldığı her alışveriş akabinde sorununuz çözülene dek yanınızdayız. Satın lamşı olduğunuz ürün yahut ürünlerle ilgini her ne nedenten olursa olsun bizden kaynaklı sıkıntıların telafisi ve çözümü adına müşteri hizmetleri hattımızı arayarak yahut sitemizden “müşteri hizmetleri” kategorisine girip “destek talebi oluşturma” butonuna tıklayarak formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Vivense müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Vivenseşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vivense’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla siparişinizin durumu ile ilgili bilgi alabilir, sipariş iptali ve değişim ile ilgili destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Vivense Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 480 2535

Arama Kelimeleri: vivense iletişim bilgileri, vivense telefon no, vivense irtibat tel, vivense canlı destek, vivense müşteri temsilcisi, vivense şikayet hattı, vivense müşteri hizmetleri numarası, vivense çağrı merkezi numarası, vivense iletişim numarası, vivense çağrı merkezi, vivense müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu