Müşteri Hizmetleri

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

VitrA çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde VitrA müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden VitrA şikayet hattına ulaşabilirsiniz. VitrA müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

VitrA, 1958 senesinde kurulmuş olan Türkiye’nin ilk seramik sağlık üretim şifrketidır. VitrA, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu bünyesinde kurulmuş bir şirkettir. Özel tasarım ekibi ile günümüz ve geleneksel şartlara uygun banyo tasarımlarıyla VitrA gözde firmalardan birisi olmuştur. VitrA banyo ve banyo araç gereçleri, seramik alanlarında ürünler üretmektedir.

Büyük bir Ar-Ge ekibi ve 2011’de kurulan inovasyon merkezi ile tasarımlarına her gün yeni bir yenilik katmakta, yenilikçi politikası ile üyelerine günümüzün en modern tasarımlarını sağlamaktadır. Genel satış politikasını müşteri tatminiyeti olarak tespit eden VitrA, yurdumuzda büyük bir pazar payına sahiptir.

Vitra Çağrı Merkezi Numarası

Evlerimizin iç mekanlarında kullanılan bir çok ürün onların daha güzel ve hoş bir görüntüde olmasını sağlamaktadır. Özellikle banyo, kolidor, mutfak ve tuvalet gibi ıslak zemninlerdeki fayans, lavobo, klozet veya taşlar evimizin şıklığını artıran ürünlerdir. Kaliteli ürünleri ile bi hayli fazla tercih edilen bir dünya markası olan Vitra ile sizler de evleriniz de değişiklik yaratabilirsiniz. Ayrıca duş sistemleri, armatürler, farklı banyo aksesuarları ile de evinize şıklık katacaktır. Her ilde ve bir çok ilçede bulunan mağazaları ile her zevke ve her bütçeye uygun olan ürünler siz değerli okurlarımız için dizayn edilmiştır.

Banyo için gereksinim duyduğunuz her türlü ürünün dışında mutfak için bataryalar, evyenin dışında yer döşemesinde kullanacağınız farklı renklerdeki taşlar ile evleriniz dikkat çekici bir hal alabilir. Ürünlerden ve satışlarımızdan oluşan her türlü sıkıntılarınızda ve sorularınızda çağrı merkezlerimiz siz değerli okurlarımız için oluşturulmuştur.

Vitra Müşteri Hizmetleri Numarası

Vitra Ezcazıbaşı yapı ürünleri içinde bulunan bir markadır. Yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda üretim tesisi bulunmaktadır. Yurdumuzda Bilecik-Bozüyük, İzmit- Gebze, İstanbul- Tuzla üretim yaptığı yerleri binlerce metre kareden ve binlerce çalışandan bir araya gelmektedir. Ayrıca Almanya, Fransa ve Rusya’da da tesisleri mevcuttur. Hatta Bozüyük’te bulunan üretim tesisi kapasite, teknoloji ve kalite yönünden dünya çapında ilk sırayı da almaktadır. Bu denli köklü bir firma üyelerinin her türlü istek, dilek ve önerilerini önemsemektedir. Danışma hattımız olan 0 850 311 70 70 numaralı telefonumuzu her türlü hususta arayabilirsiniz.

Ürünlerimizi incelemeniz için vitra.com.tr adresimizi ziyaret edebilir, bunun yanı sıra sizlere en yakın olan şubemizi de öğrenebilirsiniz. Evlerinizdeki granit ve seramik şıklığını ürünleri incelediğinizde göreceksiniz.

Vitra Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vitra müşteri hizmetlerine direk bağlanma kolaylığını yukarıdaki numarayı arayarak sağlayabileceksiniz. Ayrıca internet sitemizde bulunan ‘bize ulaşın’ bölümü ile de mesaj göndermeniz olabilecekdür. Bizleri her türlü sosyal iletişim araçlarından takip edebilir ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Vitra Şikayet Hattı

Sizlere senelerdan beri kaliteli ürünler sunan ve garanti veren Vitra ürünleri, bireylerin her türlü şikayetlerinde yanındadır. Memnuniyetsizlikler, ürünlerden veya satış noktalarımızdan kaynaklanan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve çözümlenecektir.

VitrA’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın aldığınız VitrA ürünleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, size en yakın satış noktalarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

VitrA Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 311 70 70

Arama Kelimeleri: vitra iletişim bilgileri, vitra telefon no, vitra irtibat tel, vitra canlı destek, vitra müşteri temsilcisi, vitra şikayet hattı, vitra müşteri hizmetleri numarası, vitra çağrı merkezi numarası, vitra iletişim numarası, vitra çağrı merkezi, vitra müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu