Başvurular

Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri

Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri

Viaport Avm Açılış ve Kapanış Saatleri sizin için araştırmaya koyulduk. yazımızın özelliklerinde bulacaksınızdır. Viaport İstanbul’daki 2008 senesinde hayata geçirdiği Viaport Asia Outlet Shopping, Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen yaşam merkezlerinden biridir. Viaport Asia, 250 mağaza, 4000 bin araçlık otopark, eğlence merkezi, sinema ve daha birden çok aktivite tesisleriyle sosyal yaşamın merkezi olmuştur. En çok çocuklu aileler aracılığıyla tercih edilen AVM tavus kuşları, tavşanlar, köpekler ve kedilerle iç içe doğal bir atmosfer sunuyor. Açık konseptiyle ziyaretçilerin tercih sebebi olmaya sürdürmekte.

Viaport Avm Açılış ve Kapanış Saatleri

Viaport Avm her sabah saat 10:00’da açılmakta ve akşam saat 21:00’de kapanmaktadır. Viaport hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Viaport çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda bulunmaktadır.

Viaport Avm Saat Kaçta Açılıyor : Viaport mağazaları sabahları saat 10:00’dan bu yana hizmet vermeye ve müşteri kabulüne başlamaktadır.

Viaport Avm Saat Kaçta Kapanıyor : Viaport mağazaları akşam saat 21:00’de kapanmakta ve hizmet vermemektedir. Şubeler genelde kapanış saatinden, yarım saat öncesinde müşteri girişine kapatılmaktadır.

Viaport Avm Hafta Sonu Açık Mı : Viaport yalnızca hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) değil bunun yanı sıra, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu da standart çalışma saatleri çerçevesinde hizmet vermektedir.

Viaport Avm Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : Viaport, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda bayramın ilk günü kapalı ve diğer günleri açıktır. Ayrıca arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde ise açıktır.

Viaport Avm; Bu makalemizde Viaport Avm Açılış Kapanış Saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

      Ek İş İlanları      

      Gloria Jean’s Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri       

      Kamu İş İlanları       

      Özel Sektör İş İlanları      

      Akademik Personel Alımı      

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu