Müşteri Hizmetleri

Vialand Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vialand Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Vialand Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Vialand Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Vialand Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vialand, yurdumuzda inşa edilmiş olan ilk tematik parktır. 2013 senesinde  faaliyetlerine başlamış olan Vialand, İstanbul ilimizin Eyüp ve Gaziosmanpaşa ilçeleri üzerinde inşa edilmiştir. Vialand’da tema parkın bunun yanında gösteri merkezi ve alışveriş merkezi de bulunmaktadır. Birçok ünlü ve grubun konser verdiği gösteri merkezi halk aracılığıyla gözde gösteri merkezlerinden birisi olmuştur.

Eğlence ve vakit geçirmek amaçlı bir çok İstanbul’lunun tercihi olan Vialand,  mağazalar, cafe ve restorantlar, sinemalar, bowling, kiralama hizmetleri gibi bir çok faaliyetleri içinde barındırmaktadır.

Vialand’ın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Vialand’da bulunan hizmet ve mağazalar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Vialand Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 282 50 08

Arama Kelimeleri: vialand iletişim bilgileri, vialand telefon no, vialand irtibat tel, vialand canlı destek, vialand müşteri temsilcisi, vialand şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu