Başvurular

VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri

VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

VFS Global Çalışma ve Mesai Saatleri

VFS Global Vize Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

VFS Global; Fransa, İspanya, Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hırvatistan, İrlanda, İsveç, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Polonya, Hollanda gibi çeşitli ülkeler için vize veren bir başvuru merkezidir. Ankara, İstanbul, Muğla (Bodrum), İzmir, Antalya, Gaziantep, Bursa ve Edirne illerimizde VFS Global vize başvuru merkezi bulunmaktadır. Peki VFS Global vize başvuru merkezi sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? VFS Global çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

VFS Global Vize Başvuru Merkezi Çalışma Saatleri 2021

VFS Global ofisleri saat 08:30‘da açılır ve akşam saat 17:00‘de kapanır. Ayrıca saat 12:00 ile 13:00 içinde da öğle tatili sebebiyle kapalıdır.  VFS Global çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıda verilmiştir.

VFS Global Sabah Saat Kaçta Açılıyor : VFS Global ofisleri hafta içi her gün sabah saat 08:30’da açılır.

VFS Global Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : VFS Global ofisleri akşam saat 17:00’de kapanmaktadır.

VFS Global Öğle Arası Tatili Ne Zaman : Saat 12:00 ile 13:00 saatleri içinde VFS global öğle tatili sebebiyle kapalıdır.

VFS Global Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : VFS Global müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası olan “90 212 373 58 06” hafta içi her gün saat 08:30 – 12:00 ve 13:00 – 17:00 arası hizmet vermektedir.

VFS Global Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : VFS Global hafta sonu yani Cumartesi ve Pazar günleri hizmet vermemektedir.

VFS Global Bayramda Açık Mı / Kapalı Mı : VFS, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Bunun dışında arefe günü, 1 Ocak, 23 Nisan, 20 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermektedir. Aşağıdaki tabloda VFS Global tatil günleri verilmiştir.

VFS Global Vize Çalışma Günleri 2021

VFS Global aşağıda belirtmiş olduğumuz resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında çalışmaz. Bu makalemizde VFS Global çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

  • Ankara : Kavaklıdere Mah. Atatürk Bulvarı No 154 Çankaya / Ankara
  • İstanbul : Cumhuriyet Caddesi 193 34380 Harbiye, Şişli, İstanbul
  • İstanbul : Ord. Prof. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No: 31 Euro İş Merkezi B Blok 34662 Altunizade/ISTANBUL
  • İzmir : Akdeniz Mah. Akdeniz Cad. Reyent İş Hanı No:1/C Pasaport/İZMİR
  • Gaziantep : İncili Pınar mah. 7 Nolu Sok. Kaplama İş merkezi Altı Şehitkamil – Gaziantep
  • Antalya : Yeşilbahçe Mah. 1480 Sok. Ulker Apt. No 42/B Muratpaşa-Antalya
  • Bodrum : Merkez Mah. Atatürk Bulvarı No:25 Bodrum Kat No:8 Avenue AVM Konacık Bodrum
  • Bursa : Kükürtlü Mah. Kükürtlü Cad. Sedef Apt. No:3 Osmangazi – Bursa
  • Edirne : 1. Murat Mah. Talatpaşa Cad. No 80 Kat 1 (Edirne Ticaret ve Sanayi Odası) Edirne

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu