Başvurular

Vestel İş İlanları

Vestel İş İlanları, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Vestel İş İlanları nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Vestel İş İlanları ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Vestel İş İlanları

Vestel İş İlanları

Türkiye’nin Teknoloji alanında önder teknoloji üreten firmalarından olan Vestel Personel Alımı yapıyor. Vestel iş ilanlarını takip ediyorsanız, sizde iş ilanlarıyla alakalı şirketin personel alımları detayalarını yazımızın  devamında bulabileceksiniz. Vestel İş İlanları İş başvurusu nasıl yapılır? Personel ve Eleman alımı yapılan iş pozisyonları nelerdir? Başvuru formu nasıl doldurulur? Gibi soruların yanında çalışma şartları ve Vestel personel maaşlarıyla alakalı birden çok detayı siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik. Vestel teknoloji üreten firma alanında ülkemizin önder kuruluşudur. Uzun senelerdan beri yerli teknolojiler geliştirerek üreten ve yerli teknolojiler denilince ilk akla gelen firmadır. Vestel çalışanlarının alanında  iş çerçevesinde kurumsallığın gerektirdiği gibi eğitim ve gelişim gerekliliklerini sürekli olarak geliştirerek, çalışanlarını sürekli olarak olarak ileri teknolojiye taşımaktadır. Tüm dünyaya beyaz eşya, tüketici elektroniği, bilgi teknolojileri ve dijital alanlarında geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Eğitim gereksinimlerini ve gelişim gerekliliklerini tespit ederek mesleki yönden kariyer odaklı gelişim sağlayarak,  Vestel standartlarına göre çalışanlarını yetiştirmeye bi hayli fazla önem vermektedir. Böylelikle alanında öncü bir kumdur. Ortalama 16 bin personel, 1.250 satış noktası, 350 satış sonrası merkezi ve binlerce yan sanayi çalışanlarıyla hemen hemen 30 bin insana gelir kaynağı sağlamaktadır. Çalışan istihdamında önemli bir yere sahiptir.

Vestel Güncel İş İlanları 2021

Vestel istihdam kadrolarını ihtiyaç ışığında personel alımı, işçi ilanları,  eleman ilanlarını  2021 senesinde da sürdürmeye sürdürmektedir. İstihdama açık olan pozisyonlar farklı zamanlarda değişse de genelde eleman alımı yapılan kategoriler şu biçimdedir:

Makine Mühendisi
Endüstri Mühendisi
Android Application Developer
Elektrik Elektronik Mühendisi
İş-Ge Uzmanı
SAP Yazılım Uzmanı
Kariyer Gelişim Uzmanıİş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
İnsan Kaynakları Uzmanı
Vestel Depo elemanı
Vestel mağaza sorumlusu
Vestel satış temsilcisi
Vestel beyaz eşya sorumlusu
Vestel temizlik elemanı

Lise, tercihen üniversite mezunu, Teknoloji ürünleri hususunda balakalı yada araştırmaya açık, Tercihen perakendecilik ve teknolojik ürün satışı hususunda işinde uzman, Ekip çalışmasına uyumlu ve insan ilişkileri kuvvetli, Esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek, Askerlik hizmetini yapmış yahut en düşük 2 yıl ertelemeli olması aranan şartlar içindedır. Vestel İş başvurularını resmi sitesinden kabul yayınlamaktadır. Teknolojide uzman şirketin Türkiye genelinde her il ve ilçede mağazası mevcuttur. Öğrencilerin staj yapmak isteyeceği bir konumdadır.

Vestel İş Başvuru Formu

Dijital olarak gerçekleştirilen başvurular, goğrudan Vestel İnsan Kaynakları bölümüne iletiliyor. Daha sonra da değerlendirmeler ve mülakatlar şeklinde devam eden zamanda uygunluk kriterlerine göre adaylar işe alınıyor.Vestel İş Başvurusunda bulunmak için buraya tıklayarak başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.

Teknosa İş Başvurusu Personel Alımı

Sabancı Holding İş İlanları 2021

Acun Medya İş Başvuru Formu ve İş İlanları 2021

Media Markt İş Başvurusu ve Personel Alımı 2021

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu