Bilgi Arşivi

Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vestel İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Vestel’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Vestel bünyesine dahil olup Vestel’e iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vestel işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vestel’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Faaliyetlerine 1984 senesinde başlayan Vestel, ilk kez Vestel Şirketler Grubu olarak kuruldu. 1994 senesinden bu yana ise Zorlu Grubu çatısı altına giren Vestel, elektronik, beyaz eşya ve dijital ürünler üreten ve satan bir markadır.

Dünya standartlarındaki üretim kapasitesi ile 18’i yurt dışında olmak üzere toplam 28 şirketi adı altında barındıran Vestel, ülkemizde ürettiği ürünleri 157 ülkeye ihraç etmektedir. Tam 19 bin insana iş imkânı yaratan Vestel,  kurulduğu günden bu yana önderliğini korumaya sürdürmekte.

Vestel İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVestel İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vestel İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin en büyük şirketlerinden olan Vestel, hali hazırda 19 bin insanı istihdam etmektedir. Sürekli olarak üretimini ve büyümesini arttırmayı amacında olan Vestel bu bağlamda çok çeşitli kanallar üzerinden birden fazla farklı alternatif ile işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Vestel, kariyer.net ve secretcv.com gibi ülkemizin en bilinen kariyer portalları üzerinden işçi alımı yapmaktadır. Kariyer.net adresinde güncel olarak paylaşımı yaptığı 100’e yakın iş ilanına her gün bir yenisini eklemektedir.

Secretcv.com ve kariyer.net adresleri üzerinden Vestel’e iş başvurusunda bulunmak için uymanız gerekenler kolay bir şekilde. İlk olarak kariyer portallarına giderek bir üyelik oluşturmalısınız, bunun için her iki sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayabilir ve açılan pencereden üye olabilirsiniz.

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren biz özgeçmiş hazırlayarak sisteme yüklemesiniz gerçekleştirmelisiniz.  Tüm bu adımlar tamamlandıktan sonra Vestel adı altında bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portallarına gitmeden de Vestel’de iş sahibi olmak olabilecek. Vestel’in resmi sitesi olan vestelkariyer.com adresine giderek tüm iş ilanlarını görebilir ve dilerseniz bir üyelik oluşturarak bu ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Secretcv.com ve kariyer.net adreslerinde bulunan yüzlerce Vestel ilanını sıra sıra gezerek vakit kaybetmek istemiyorsanız aşağıdaki linklerden basit bir şekilde bu ilanları gözlemleyebilirsiniz.

Vestel İş İlanları

Vestel, öğrenciden yeni mezuna, işinde uzmanden engelli adaylara kadar herkese çok sayıda kariyer alternatifi sunuyor. Sürekli olarak yenilediği ve sayıları yüzleri bulan bu ilanları kaçırmamak için siz de düzenli olarak sitemizi ziyaret edebilir ve Vestel personel alımları ile alakalı tüm bilgiler varabilirsiniz.

 

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Mağaza Satış Personeli İzmir Başvur
Network Mühendisi Ankara Başvur
Depo Görevlisi (Vs Outlet İzmir Menemen) İzmir Başvur
Vs Outlet Mağaza Satış Danışmanı (İzmir Menemen) İzmir Başvur
Yazılım Şef Mühendisi Ankara Başvur
Emc Engineer Manisa Başvur
SAP Financial Modules Specialist Manisa Başvur
Giriş Kalite Kontrol Elemanı İzmir,Manisa Başvur
Uygulama Yazılım Mühendisi Ankara Başvur
Mağaza Satış Danışmanı(İstanbul Avrupa Yakası) İstanbul Başvur
Vestel Yetkili Servisi’ne Deneyimli Deneyimsiz … İstanbul Başvur
Müşteri Temsilcisi İzmir,Manisa Başvur
Elektronik Teknisyeni Bursa Başvur
Klima Teknisyeni Bursa Başvur
Beyaz Eşya Teknisyeni Bursa Başvur
Mağaza Satış Danışmanı (İzmir) İzmir Başvur
Field Application Engineer İstanbul Başvur
Industrial Engineer İzmir,Manisa Başvur
International Sales Specialist İzmir,Manisa Başvur
Beyaz Eşya Klima & Elektronik Teknisyeni İstanbul Başvur

Daha fazla Vestel iş ilanı için tıklayın.

Vestel iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu