Müşteri Hizmetleri

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Vestel  müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Vestel, 1984 senesinde kurulmuş elektronik şifrketidır. 1994 senesinden bu yana Zorlu Holding aracılığıyla işletilmektedir. Zorlu’nun satın almasıyla birlikte Vestel, elektrik, elektronik, bilgi teknolojisi, savunma sanayi gibi elektronik ürünleri üretip satışını yapmaktadır. Vestel’in tüm üretimlerini gerçekleştirdiği fabrikası Manisa’da 1.1 milyon metrekarelik alanda bulunmaktadır.

Vestel, dünya üzerinde ürünlerinin pazarlama ve satışını gerçekleştirmektedir. Yurtdışında 16 yurt içinde 7 olmak üzere toplamda 23 alt şirketi bulunmaktadır.

Son zamanlarda tamamen yerli yapım olan Venüs modeliyle bilinir. Beyaz eşya, ev elektroniği, cep telefonu, televizyon gibi bir çok elektronik ürün kategorisinde ön plana çıkmaktadır.

Türkiye’de en bilinen 10 şirket içinde bilinmektedir. Ayrıca Vestel, Avrupa’da ve Türkiye’de televizyon sektöründe öncü markadır. Vestel’in sahibi olduğu şirketler şöyledir: Vestel, Regal, Finlux, Seg, Vestfrost, Luxor, Windsor, Techwood, Nexon, Servis, Atlantic, Electra, Dikom.

Vestel günümüzde Türkiye piyasasında bi hayli büyük bir yer edinmiştir. Yurt dışı birden çok ülkeye ihracat yaparak küresel anlamda ilerlemesine devam etmektedir. Günümüzde özellikle tv ve ses, mobil cihazlar, beyaz eşya, ankastre, ufak ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemleri, yazar kasa, laptop ve uydu sistemleri gibi genel başlıklar altında birbirinden değişik birden çok ürün ile üyelerine hizmet vermektedir. Ürünleri kullanıcılar aracılığıyla bi hayli beğenilmekte ve talep görmektedir. Kullanıcılara en iyi ürünleri kaliteli bunun bunun yanında ekonomik olarak sunan firma haliyle gün geçtikçe talep görmeye devam etmektedir.

Vestel Çağrı Merkezi Numarası

İnternet sitesi üzerinden ürünlerini kullanıcı kitlesine sunan Vestel resmi sitesi üzerinden üyelik açarak avantajlardan faydalanabilirsiniz. Üyelik sistemine giriş yaptıktan sonra kayıtlı tutulan detaylarınız güvenli bir biçimde saklanmakta ve yalnızca Vestel hizmetlerinin sunumunda kullanılmaktadır. Üyeliğinizi rahatlıkla kullanıcı hesabımi iptal et bölümünü tercih ederek iptal edebilirsiniz.

Online olarak siparişler verebilir ve güvenli ödeme şekillerini tercih ederek kargolanma sürecini bekleyebilirsiniz. Hediye olarak siparişler verebilirsiniz. Bu durumda karşı alıcılara faturalar iletilmemektedir. İrsaliye ile gönderim yapılmaktadır. Siparişleriniz iki ile dört gün içinde kargoya verilmektedir. Sizlere kısa bir sürede ulaştırmayı amacı olan Vestel büyük hacimli siparişlerde yetkili servis aracılığıyla arama yaparak kurulum günü randevu olarak verilmektedir.

Vestel üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi on dört gün içinde iade edebilirsiniz. Bu işlem için ilk olarak emagaza @ vestel . com . tr adresine e posta göndermeniz gereklidir. Bunu yaparken ürün detaylarını aktarmalısınız. Kargonuz halen yola çıkmadıysa sistem üzerinden siparişlerinizi basit bir şekilde iptal edebilirsiniz. Siparişlerinizi kullanıcı hesabıniz üzerinden nerede bulunduğunu hangi etapta bulunduğunu rahatlıkla kontrolünü yapabilirsiniz.

Vestel’in geniş bir çağrı merkezi ağı bulunmaktadır. Vestel’in genelde haftanın her günü 7/24 ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satın aldığınız yahut almayı düşündüğünüz ürün ile ilgili bilgi alabilir, tüm poblemlerinıza bir çözüm bulabilir, size en yakın Vestel satış ve servis noktasını öğrenebilirsiniz.

Vestel Servis İletişim Numarası

Vestel’in Whatsapp çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır, Whatsapp aracılığıyla da bildirimlerinizi uygulayabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan linkler aracılığıyla da canlı destek hattına bağlanabilir, Venüs cihazınızın sorunu ile ilgili çözüm ve onarım fiyatını öğrenebilir; iletişim formunu doldurarak istek, sorun, öneri ve şikayetlerinizi Vestel’e bildirebilirsiniz.

Vestel şifrketi her alanda kendini sürekli olarak güncellemekte ve sizlere hizmet etmektedir. Teknolojik gelişmeleri ürünlerine en iyi biçimde uygulayarak bunun bunun yanında üyelerine en iyi tecrübeleri uygun fiyatlara sunarak kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası

Vestel ile iletişime geçebilmenin birden çok yolu mevcuttur. Bu hususta dilediğiniz kanalı tercih ederek bilgi alabilir veya poblemlerinızı aktarabilirsiniz. Vestel iletişim formunu tercih ederek pratik yoldan ulaşım sağlayabilir ve sizlere dönüşü bekleyebilirsiniz. Vestel iletişim numarasını tercih ederek canlı müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Vestel şifrketina ait çağrı merkezi numarası aktif olarak çalışmaktadır. 0850 222 41 23 nolu telefon numarasını tercih ederek bilgi almak istediğiniz konuları sorabilir teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Sizlerin tatminiyetine bi hayli önem veren Vestel her türlü hususta sizlere en kısa bir sürede ve en pratik biçimde çözümler sunacaktır. Çağrı merkezi olarak müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmeler neticesinde sizlere en iyi hizmet sunulacaktır.

Vestel Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 4 123

Vestel Whatsapp Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0536 075 4 123

Vestel Canlı Destek Hattı

Vestel Yetkili Servis Başvuru Formu

Vestel İletişim Formu

Vestel Online Destek Merkezi

Arama Kelimeleri: vestel iletişim bilgileri, vestel telefon no, vestel irtibat tel, vestel canlı destek, vestel müşteri temsilcisi, vestel şikayet hattı, vestel çağrı merkezi numarası, vestel müşteri hizmetleri numarası, vestel çağrı merkezi, vestel müşteri hizmetleri, vestel iletişim numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu