Başvurular

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

Vergi Dairesi Çalışma ve Mesai Saatleri : Covid-19 pandemisi sebebiyle alınan önlemler ışığında kademeli normal hayata dönme sürecine geçildi. Bu zamanda ise Vergi Dairesi çalışma saatleri araştırma konusu olmuştur. Vergi Dairesi, resmi tatillerde kapalı olmaktadır. Peki, Vergi Dairesi saat kaçta açılıyor, saat kaçta kapanıyor, hafta sonları açık mı? Çalışma saatleri en fazla araştırılan kurumlar içinde Vergi Dairesi yer alıyor. Bu makalemizde Vergi dairesi açılış saati, Vergi Dairesi çalışma günleri ve açılış kapanış saatleri ile alakalı bilgi alabilir, öğle arası başlangıç/bitiş saatlerini öğrenebilirsiniz. İşte vergi Dairesi çalışma saatleri 2021…

Vergi Dairesi Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Vergi Dairesi Kaçta Açılıyor : Vergi Dairesi çalışma saati sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.
Vergi Dairesi Kaçta Kapanıyor : Vergi Dairesi akşam saat 17:30’a kadar hizmet verir.
Vergi Dairesi Arası Ne Zaman : Vergi Dairesi saat 12:30 ile 13:30 içinde kapalıdır.
Vergi Dairesi Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Vergi Dairesi Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır.

Vergi Dairesi Açık Mı / Çalışıyor Mu : Vergi Dairesi , Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır.

Lakin çalışma saatleri Covid-19 vaka artışı ve vaka düşüşü ile illere göre değişiklik gösterebilir. Lütfen olduğunuz ildeki İl Hıfzıssıhha Kurulu kararlarını takip ediniz.

Vodafone İş Başvurusu Formu için tıklayınız.

Migros Market iş başvurusunda bulunmak için tıklayınız…

Şok Market İş Başvuru Formu Tıklayınız

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu Formu Tıklayınız

A101 Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2021 Tıklayınız

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu