Müşteri Hizmetleri

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vestel 1984 senesinde Türkiye’de hizmet vermeye başladı. 1994 senesinden ibu yana ise Zorlu Grup bünyesinde faaliyetlerine devam etmekte. Vestel birden çok alanda Türkiye’de ürün üretmektedir. Bunlardan bazıları tüketici elektroniği, beyaz eşya, dijital ürün, savunma, araba elektroniği ve mobil cihazlar. Vestel özellikle beyaz eşya alanında müşterilerin isteklerini ve beğenilerini karşılayan ürünler üreterek dikkatleri üzerine çekti. Akıllı telefonların üretilmeye başlamasıyla da bu alanda pay sahibi olmak isteyen Vestel Venüs modeli altında mobil cihazlar üretmeye başladı.

İlk zamanlar birden çok kişi mobil cihaz alanında Vestel’in yeteri kadar ilgi göremeyeceğini düşündü. Bu düşüncenin nedenlerinden bir diğeride bilgisayar ve laptop üretimindeki yeterli alakalıyi görememesiydi. Akıllı telefon alanına bi hayli hızlı bir giriş yapan Vestel ilk başlarda benzer özelliklere sahip farklı modellerde birden çok mobil cihaz üretti. Yeni iş alanına atılan birden çok firma gibi ilk zamanlar güncelleme ve hatalarla bir süre boyunca uğraşmak zorunda kalan Venüs zamanla daha kaliteli ve efektif ürünler üretmeye başladı. Yeni gelen güncellemelerle hataları giderip işletim sistemini daha kullanılabilir hale getirdi.

Venüs mobil cihaz alanında birden çok model üretti. Bunlardan bazıları: Venüs 4.5, Venüs 5.0 X, Venüs 5.0 V, Venüs 5.5 X, Venüs 5.5 V… Venüs’ün mobil cihaz bölgesindeki temel prensibi uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunabilmekti. Bu alanda uğraş veren Venüs müşterilerin çoğunluğu aracılığıyla olumlu bir geri dönüş aldı. Venüs son çıkan modellerinde özellikle 8 çekirdekli 64 bit Qualcomm işlemciler tercih ederek performans olarak tatmin edici bir düzeyye geldi. Fiyat, performans ve özellik yönünden incelediğimizde Venüs mobil cihazlar önümüzdeki senelerda da tercih edilmeye devam edilecek.

Venüs’ün çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası, WhatsApp numarası ve mail adresi iletişim bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Venüs ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlar ile ilgili teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Venüs ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Venüs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 41 23 (Haftanın her günü 08:00-00:00 içinde varabilirsiniz.)

Venüs WhatsApp Destek Hattı
0536 075 41 23

Venüs Mail Adresi
vmh@vestel.com.tr

Arama Kelimeleri: venüs çağrı merkezi, venüs müşteri hizmetleri, venüs iletişim, venüs şikayet hattı, venüs şikayetvar, venüs irtibat tel, venüs telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu