Bilgi Arşivi

Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vem İlaç İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Vem İlaç’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Vem İlaç bünyesine dahil olup Vem İlaca iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vem İlaç işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vem İlacın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

20 yılı aşkın süredir sağlık sektöründe faaliyetlerini sürdüren Vem İlaç, kardiyolojiden anesteziye, yoğun bakımdan diyalize kadar 10’dan fazla alanda ürünler sağlamaktadır.

Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren Vem İlaç önemli sağlık poblemlerinı tespit ederek, satış hacmine bakmaksızın bu ilaçları tedarik etmektedir.

Ülkemiz İlaç sektörünü daha yukarı taşımak amacı ile 2011 senesinde kendi üretim tesisinin kurulumuna başlayan Vem İlaç, 2013 senesinden beri Çerkezköy’de bulunan fabrikasında çeşitli üretim hatları ile bir çok ilacın üretimini gerçekleştirmektedir.

Çok sayıda ülkeler arası firma ile iş birliği bulunan Vem İlaç , Türk İlaç sektörü ve ülkeler arası İlaç pazarında kararlı bir biçimde büyümeye sürdürmektedir.

Vem İlaç İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVem İlaç İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vem İlaç İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm iş ilanlarını kariyer.net adresinde yayımlayan Vem İlaç , güncel olarak 40’a yakın ilan ile işçi alımına hızla sürdürmektedir. Kariyer.net portalı ülkemizde çok sayıda büyük firma aracılığıyla kullanılan bir kariyer portalıdır. Bu adres üzerinden her gün binlerce insan iş sahibi olmakta ve binlerce yeni iş ilanı yayımlanmakta.

Kariyer.net adresi üzerinden Vem İlacın yayımlamış olduğu onlarca ilana basit bir şekilde başvuruda bulunmak için yapılması gereken iki basit adım bulunmakta.

İlk olarak kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi tercih ederek dakikalar içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Vem İlacın paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Vem İlacın kariyer.net adresinde yayımlamış olduğu 40’a yakın iş ilanını kolay bir biçimde incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlamış olduğumuz tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Vem İlaç İş İlanları

Türk İlaç sektörünün öncü markalarından birisi olan Vem İlaç paylaşımı yaptığı onlarca iş ilanına her gün bir yenisini daha eklemektedir. Bu bağlamda Vem İlacın sağladığı kariyer fırsatlarını kaçırmamak ve tüm iş ilanlarını tek bir sayfada basit bir şekilde incelemek için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Şirket Avukatı Tekirdağ
2 Tıbbi Satış Mümessili Doğu/Güneydoğu Bölge Gaziantep +22 il daha
3 Kalite Güvence Dokumantasyon Personeli Tekirdağ
4 Mikrobiyoloji Teknikeri Tekirdağ
5 Tıbbi Satış Mümessili İstanbul (Tümü) +38 il daha
6 Satın Alma Uzmanı Tekirdağ
7 Bilgi İşlem Uzmanı Tekirdağ
8 Arge Dokümantasyon Uzmanı Tekirdağ
9 Proses İyileştirme Uzmanı Tekirdağ
10 Cmc Uzmanı Tekirdağ
11 Bölge Müdürü (İstanbul) İstanbul (Tümü)
12 Bölge Müdürü (Ankara) Ankara
13 Şirket Avukatı İstanbul(Avr.)
14 Kalite Kontrol Uzmanı Tekirdağ +1 il daha
15 Mekanik Bakım Uzmanı Tekirdağ
16 Elektrik Bakım Uzmanı Tekirdağ
17 Mikrobiyoloji Uzman Yardımcısı Kırklareli +1 il daha
18 Cmc Takım Lideri Tekirdağ
19 CRM Uzmanı İstanbul(Avr.)
20 Kalifikasyon Validasyon Uzman Yardımcısı Tekirdağ
21 AR-GE Formülasyon Uzmanı (İnhaler) Tekirdağ
22 Üretim Uzman Yardımcısı Tekirdağ
23 İstanbul (Anadolu-Avrupa) Tıbbi Satış Mümessili İstanbul (Tümü) +4 il daha
24 İç Anadolu Tıbbi Satış Mümessili Ankara +8 il daha
25 Üretim Uzman Yardımcısı Tekirdağ

Vem İlaç iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu