Müşteri Hizmetleri

Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vatan Kargo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Vatan Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vatan Kargo şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Vatan Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Vatan Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Başlangıçta Vatan Lojistik adıyla kurulan şirket, 2018 senesinden ibu yana yoluna Vatan Kargo olarak devam etmektedir. 312 şubesi ve 620 aracıyla 75 ilde hizmetlerini sürdüren şirket, akşam teslimat işlemi de yapmaktadır. Ayrıca Ekspres 24 hizmetiyle de gönderilerin daha kısa zaman zarfında alıcısına ulaşması sağlanmaktadır. Göndericinin isteği üzerine belli bir ücret karşılığı gönderilen ulaşım bilgileri alıcıya ulaştırılmaktadır. İstediğin zaman gelsin ve farklı adrese gelsin teslim seçenekleriyle değişikliklar sunan şirket, müşterilerin kargo teslim işlemlerini kolaylaştırma çabası içindedir. Kargo şirketine ait çağrı merkezi numarası 0850 333 38 38 olup bu numaradan şirkete yahut kargoveyair istediğimiz her hususta bilgi alınabilir.

Vatan Kargo çağrı merkezi numarası 0850 333 38 38 nolu telefondan varabilirsiniz.

Vatan Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde, ülkenin her noktasına kargo göndermek istenebilir ve bu şubeye gitmeden de gerçekleştirilebilmektedir. Böylelikle hiçbir yere gitmeden basit bir şekilde kargo gönderilebilir. Sektöründe tercih edilen bir marka olmak adına açık iletişimin sürekli olarakliğini sağlamayı amacı olan şirket, böylesi kolaylaştırıcı faaliyetleri gerçekleştirmektedir. Ayrıyeten hizmet değerini ve müşteri tatminiyetini arttırabilmek maksadıyla, firma tüm kanallardan basit bir şekilde ulaşılabilir olmayı müşteri ilişkilerinde temel etkenlerden biri olarak görmektedir. Kargoya ait herhangi bir soru olursa kargonun müşteri hizmetleri numarası 0850 333 38 38’dir.

Vatan Kargo müşteri hizmetleri numarası 0850 333 38 38 nolu telefondan varabilirsiniz.

Vatan Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kendisine yansıyan tatminiyetsizlikleri anında gidermeyi amacı olan ve çözüm maksadıyla stratejilerini tespit eden firma, geri bildirimlerden elde ettiği birikimlerle daha da iyi bir şirket olmayı yegane gayesi olarak belirlemiştir. Ayrıca geri bildirim sürecinde, kargo şifrketi aracılığıyla gerçekleştirilen faaliyetler için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Kargo şifrketina ve kargoya ilişkin spesifik sorularda şirketin yukarıda bulunan numiçinden iletişime geçilip direkt bağlanılarak bilgi alınabilir.

Vatan Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 333 38 38 nolu telefondan varabilirsiniz.

Vatan Kargo Şikayet Hattı

Kurumsal bir yaklaşım sergilemeye çalışan şirkette, gönderilerin kısa bir sürede ve teslim alındığı şekliyle sağlam biçimde müşterilere ulaştırılması hedeflenmektedir. Bu bakımdan elinden geleni ortaya koyan şirket, araç filosunu her geçen gün daha da büyütmektedir. Amaç aktif bir sevkiyat kanalına sahip olmaktır. Kargo şifrketina ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıdaki numaradan anında alakalılere iletilebilir.

Vatan Kargo şikayet hattı 0850 333 38 38 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Vatan Kargo müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Vatan Kargo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vatan Kargo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 38 38

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Vatan Kargo çağrı merkezi numarasına 0850 333 38 38 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Vatan Kargo Yurtiçi ve Yurtdışı Taşımacılık A.Ş.
Adres : 19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. No:4, Kat:13 Nova Baran Plaza Şişli/İstanbul
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0850 333 38 38

Arama Kelimeleri: Vatan Kargo iletişim bilgileri, Vatan Kargo telefon no, Vatan Kargo irtibat tel, Vatan Kargo canlı destek, Vatan Kargo müşteri temsilcisi, Vatan Kargo şikayet hattı, Vatan Kargo müşteri hizmetleri numarası, Vatan Kargo çağrı merkezi numarası, Vatan Kargo iletişim numarası, Vatan Kargo çağrı merkezi, Vatan Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu