Başvurular

Vasıflı-Vasıfsız Eskişehir ve Nevşehir Belediyeleri Kamu İşçi Alımları 2022

Vasıflı-Vasıfsız Eskişehir ve Nevşehir Belediyeleri Kamu İşçi Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde Vasıflı-Vasıfsız Eskişehir ve Nevşehir Belediyeleri Kamu İşçi Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. Vasıflı-Vasıfsız Eskişehir ve Nevşehir Belediyeleri Kamu İşçi Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Vasıflı-Vasıfsız Eskişehir ve Nevşehir Belediyeleri Kamu İşçi Alımları

Vasıflı Vasıfsız kamu işçi alımı ilanları yayınlandı. Kamu kurum ve kuruluşları İŞKUR iş ilanları yayınlanmaya devam ediliyor. Eskişehir ve Nevşehir Belediyeleri personel alımları için ilanlar paylaşımı yaptı.

Başvurusu Türkiye İş Kurumu üzerinden verilen ilan numaraları ile yapılacaktır. Başvurusu 14 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar elektronik olarak yapılacaktır. Her iki ilan alımı noter kurası ile yapılacaktır. Ayrıca sınava tabi tutulmayacak.

Eskişehir İnönü Belediye Başkanlığı temizlik personeli alımı 3 kişi minimum ilköğretim mezunu adaylar içinden alım yapacak. Noter kura tarihi 15 Haziran 2021 saat 11-12 içinde çekilişi yapılacak. Başvurusu 14 Haziran 2021 tarihinde sona erecek. Başvuru ilan 00006068882 numarası olarak yayınlanmıştır.

Nevşehir Özkonak Belediye Başkanlığı beden işçisi alımı 3 kişi yalnızca ilkokul mezunu adayalar içinden yapılacak. Sürücü B ehliyetine sahip olanların başvurusu alınacak. 1 yıl deneyim sahibi olması istenmektedir.

belediye-personeli-alimi.jpg

MEB onaylı tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çalışabilir sertifikası olması gerekmektedir. Başvurusu 00006069266 iş ilan numarası ile yapılması gerekiyor. Noter kurası 16 Haziran tarihinde yapılacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu