Başvurular

Varan Turizm İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Varan Turizm İş İlanları ve İş Başvuru Formu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Varan Turizm İş İlanları ve İş Başvuru Formu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Varan Turizm İş İlanları ve İş Başvuru Formu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Varan Turizm İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Varan Turizm 1946 senesinde başlamış olduğu yolcu taşımacılığı faaliyetlerine, Türkiye geneline yayılmış yüzlerce ofis, acente ve 2.000’i aşkın çalışan personeli ile üyelerine hizmet vermektedir. Firma şimdilerde, yüzlerce lüks araçtan bir araya gelen filo ile yurt içi ve yurtdışında yüzlerce noktaya sefer düzenlemektedir. Mevcut çalışanlarına ek yeni yatırımlar ışığında insan kaynakları birimi çok sayıda personel ve eleman alımı, host alımı ve şoför alımı gerçekleştirecektir. Varan Turizm iş ilanları ve iş başvurusu detaylarını haberimizin detay kısmında bulacaksınızdır.

Varan Turizm Güncel İş İlanları

Varan Turizm insan kaynakları aracılığıyla alımı yapılması hedeflenen personeller için yayımlanan iş ilanları içinde; personel alımı, eleman alımı, host alımı, hostes alımı, şoför alımı, insan kaynakları uzmanı, müşteri hizmetleri yetkilisi, bilet kesim personeli, idari ve yönetim kadrosu için müdür ve müdür yardımcıları, acente temsilcisi, gişe personeli, temizlik elemanı gibi lise, ön lisans ve lisans düzeyinde eğitim görmüş bay, bayan bireylerin başvuruda bulunabileceği çok sayıda kadro ve boş pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Varan Turizm İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Varan Turizm aracılığıyla işe alınacak personellerin başvuruları firma İK birimi aracılığıyla alınmakta ve değerlendirilmektedir. Ayrıca hizmet içi eğitimler aracılığı ile işe alınacak personellerin eğitimi firma aracılığıyla verilmektedir. Varan turizm bünyesinde çalışmak istiyorum diyen bireyler, önceden hazırlamış olduğunuz CV yani öz geçmişlerini aşağıda vermiş olduğumuz link aracılığı ile şirkete gönderebilir, iş başvurusu uygulayabilirsiniz. Yapılacak olan değerlendirme neticesinde, başvurduğunuz birime uygun boş pozisyon oluşması halinde İK birimi aracılığıyla sizinle iletişime geçilecektir.

Varan Turizm iş başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu