Başvurular

Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla) 2022

Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla) 2022, iş başvuruları bölümünde Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla) ile ilgili bilgi aktaracağız. Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Van Büyükşehir Bay Bayan Daimi Personel Alımı (5450 TL Maaşla)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayına giren ilana göre Van Büyükşehir Belediye işçi alımı yapacaktır. Van İpekyolu Belediyesi personel alım başvuru şekli ve şartları adayların ulaşımine açıldı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 2 farklı niteliğe alınacak olup alımı yapılacak niteliklerin ise 1 bay 1 bayan olmak üzere 2 adet kamu personeli alımı gerçekleştirileceği hususunda ilan yapıldı. Adaylar için başvurular halen başlamamıştır.

Başvuru Şekli ve Başvurusun Gerçekleştirilmesi

Başvuruda bulunacaklar için başvurular başvuru kılavuzunda da altı çizildiği üzere Hafiziye Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi 2. Sokak no:3 ipekyolu/Van adresine Kurum aracılığıyla istediğimiz başvuruda gerekli olan belgeler ile birlikte şahsen yahut iadeli posta yolu ile müracaatların gerçekleştirile bileceği açıklaması yapıldı.

buyuksehir-antronor-ve-ogretmen-alimi.jpg

Başvuru Son Tarihleri

Adaylar için başvurular halen başlamamış olup başvuruların 26 Temmuz 2021 tarihi itibari ile alınacağı ve en son başvuru gününün ise 2 Ağustos 2021 tarihi itibari ile sona ereceği açıklaması kurumca yapıldı.

Başvuruda Aranan Tüm Şartlar

Özel Şartları: adayların unvanın gerektirdiği BESYO mezunu olması, buz pateni antrenörlüğü belgesine sahip olma ve son kez ise buz pateni öğretmenliğine dair tüm bilgiye sahip olma ve bunu uygulaya bilme şartı aranmaktadır.

Genel Şartlar: T.C Vatandaşı olması, Kamu haklarından yoksun olmaması, sınav günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış olması erkek adaylar için askerliğini yapmış, tecilli yahut muaf olması istenmektedir. En son ise adayların herhangi bir SGK kurumundan yaşlılık yahut malullük aylığı almıyor şartları ile alım yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu