Valorant Nişangah Kodları 2023

Valorant Nişangah Kodları 2023

tarafından
12
Valorant Nişangah Kodları 2023

Valorant Nişangah Kodları 2023, oyun bölümümüzde Valorant Nişangah Kodları 2023 modun detaylarını bir araya getirdik..

5/5

Oyun dünyasına giriş yaparak ismini altın harfler ile yazdıran bir çok değişik oyun bulunmaktadır. Bu oyunların başında da son haftalarda Valorant gelmektedir. Bu içeriğimizde ise sizlerle birlikte Valorant nişangah kodları konusuna göz atacağız. Bu hususta özellikle oyuncuların kafalarında çok değişik soru işaretleri yer alıyor. Hem soru başlıkları hem de yanıtlar ile birlikte bu soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Valorant Nedir?

Valorant, Riot Games aracılığıyla geliştirilen bir strateji ve nişancılık oyunudur. Oyun, bir takım olarak birbirinizle birlikte hareket ederek rakiplerinizi yok etmeye çalışırken, kendinize has yetenekler tercih ederek oyunda başarılı olmaya çalışırsınız. Oyun, yüksek hız ve düşük gecikme süresi aracılığıyla gerçek zamanlı olarak oynanabilir.

Valorant Nişangah Kodu Nedir?

Valorant, Riot Games aracılığıyla geliştirilen bir online aksiyon-taktik oyunudur. Oyunda, karakterlerin silahının hedef alıcısı olarak kullanılan “crosshair” mevcuttur. Crosshair, oyuncunun hedefini daha doğru bir biçimde belirlemesini sağlar. Valorant’ta crosshair’ın görüntüsü değiştirmek için kullanılan kodlar mevcuttur. Misal verilecek olursa, aşağıdaki kodları tercih ederek crosshair’ın rengini değiştirebilirsiniz:

cl_crosshaircolor "1"// kırmızı
cl_crosshaircolor "2"// yeşil
cl_crosshaircolor "3"// mavi
cl_crosshaircolor "4"// sarı

 

Bu kodları oyun içinde konsol penceresine yazarak crosshair rengini değiştirebilirsiniz. Daha fazla bilgi için Valorant resmi forumlarına bakabilir yahut oyun içinde “ayarlar” sekmesine giderek crosshair ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Valorant Nişangah Kodları

Valorant Nişangah Kodları

Valorant Nişangah Kodları

Nişangah Ayarları Nokta İçin Gerekenler:
Merkez Nokta Açık
Merkez Nokta Saydamlığı 1
Merkez Nokta Kalınlığı 2
Ana Çizgi Saydamlığı 0
İç Çizgi Saydamlığı 0
Dış Çizgi 0

Valorant Nişangah Kodu Nereye Yazılır?

Valorant’ta nişangah kodu, oyuna giriş yaparken kullandığınız hesap üzerinde bulunan “Kodlar” bölümüne yazılır. Bu bölüme, oyun içinde edindiğiniz nişangah kodlarını girerek nişangahlarınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Bu içeriğimizde sizlerle birlikte Valorant nişangah kodu ile alakalı bir çok soru başlığına ve yanıtlarına değindik. Umarım siz değerli okurlarımız için faydalı ve bilgi içeren bir makale türü olmuştur. Hemen aşağıda bulunan yorum kısmına konu ile alakalı görüşlerinizi yazabilirsiniz.

Aynı zamanda içeriklerimizde bulunan Lords Mobile promosyon kodları konusuna da göz atmanızı tavsiye etmekteyim.