Oyun

Valorant Bedava Savaş Bileti Alma

Valorant Bedava Savaş Bileti Alma, güncel bilgiler bölümümüzde Valorant Bedava Savaş Bileti Alma başlığı altında detaylı bilgiler vermek istedik. Valorant Bedava Savaş Bileti Alma haberimizin detayları..

Valorant Bedava Savaş Bileti Alma

Valorant bedava savaş bileti alma seçenekleri aracılığıyla oyundan çok daha yüksek keyif almanız olabilecek hale geliyor. Bedava Valorant savaş bileti almak için belirli metotları uygulamanız gerekiyor, bu sayede Valorant bedava bilete sahip olabileceksiniz.

Valorant Savaş Bileti Nedir?

Valorant savaş bileti temel olarak farklı kozmetik içerikleri ücretsiz olarak sunan bir sistemi ifade ediyor. Valorant oynama esnasında kazanılan XP’ler üzerinden savaş bileti sisteminde ilerleme kaydedebilirsiniz. Toplamda 50 tane aşamanın bulunduğu bilet sisteminde farklı kozmetik ürünler aracılığıyla oyun çok daha keyifli bir hale dönüşüyor. Özellikle çok fazla Valorant oynayanlar XP daha fazla kazanıyorlardır. Bu durumda bilette ilerleme kaydederek farklı içerikleri açabilirler.

Lakin savaş biletleri de kendi içlerinde farklı türlere ayrıldıkları için para karşılığında temin edilebilmektedir. Seçkin savaş bileti çok daha yüksek kozmetik içeriyor ve para karşılığında alındığı için de zaman kaybetmeden kozmetik ürünlerinin alınmasını olanaklı kılıyor.

Bilet sisteminin içinde silah skinleri, spreyler, oyuncu kartları, silaha takılan uğurlar ve çeşitli bıçaklar yer alıyorlar. Ayrıca bilet sisteminde geriye dönük ödülleri de almak olabilecek hale geliyor. Bu da belirli bir aşamaya gelindikten sonra bilet sahibi olunması halinde geçmişte kalan ödüllerin de hesaba tanımlanmasını içeriyor.

Valorant Bedava Savaş Bileti Nasıl Alınır?

Valorant bedava savaş bileti almak için yapılması gereken bolca XP toplamak yani oyunda çokça zaman geçirmek. Bunun dışında Valorant bedava savaş bileti almak için yöntemler şimdilik yer almıyor. Oyunda geçirdiğiniz süre arttıkça ve XP sahibi bi hayli tanımlanan puanlar üzerinden bileti aktif hale getirebilir ve savaş bileti kapsamı içinde çeşitli kozmetik ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun bunun yanında Valorant puanları satın alınarak da savaş bileti alınabiliyor. Ortalama olarak beklemeden savaş bileti sahibi olmak için 1050 Valorant puanı almak gerekiyor.

Bunun bunun yanında ücretsiz Valorant savaş bileti almak için çeşitli e-ticaret sitelerinin kampanyalarını da takip edebilirsiniz. Ünlü e-ticaret sitelerinde belirli zamanlarda yapılan kampanyalar neticesinde elde edilen puanlar ile birlikte Valorant puanları almak olabilecek oluyor. Bu puanları da ardından savaş bileti almak için kullanabiliyorsunuz.

Paylaş

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu