Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

tarafından
7
Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

Valorant Aim Training – Aim Geliştirme, blog bölümümüzde Valorant Aim Training – Aim Geliştirme ile ilgili bilgi topladık.

Valorant Aim Training – Aim Geliştirme

  • Valorant ALIŞTIRMA – Atış Testi Moduna Nasıl Girilir?
  • Valorant Atış Testi Modundan Nasıl Çıkılır
  • Valorant Aim Training Atış Testi Oyun İçi Görüntü

Bu makalemizde Valorant aim nasıl çalışılır sorusuna yanıt veriyor bulunacağız. Bir çoğumuzun cs go dan atölye haritası olan aim bot z den aşina olduğu çalışma mantığına çok benzer bir valorant alıştırma modu mevcut. Hadi hep birlikte Valorant Aim Training – Aim Geliştirme nasıl yapılır bakalım.

Valorant ALIŞTIRMA – Atış Testi Moduna Nasıl Girilir?

Valorant aim geliştirme

Yukarıdan OYNA seçeneğine tıkladıktan, bastıktan sonra aşağıdaki derecesiz yahut diğer 4 moddan birine tıkladığımızda oyun zaten resmen ALIŞTIRMA yap, bu sana gerekli şeklinde güzel bir yere koymuş.

ALIŞTIRMA kısmına bastıktan sonra aşağıdaki gibi 4 mod bulunmakta Atış Testi modu cs go dan aşina olduğumuz aim bot z atölye haritası mantığındadır ve kesinlikle oyun oynayacağınız gün en düşük 15dk kafaya tek atış, spray, farklı oyuncu kabiliyetleri ve farklı silahları denemenizi tavsiye ederim.

valorant aim training

Valorant Atış Testi Modundan Nasıl Çıkılır

ESC -> Sağ Üstteki Seçenekler Simgesi -> Karşılaşmadan Ayrıl

Böylelikle Valorant atış testi modundan çıkış uygulayabilirsiniz arkadaşlar. Adımları karıştırmadan uygularsanız kolay bir şekilde ve anında gerçekleştirebileceğiniz bir işlemdir. Hepinize iyi oyunlar, aşağıda ise aim geliştirme, atış testi için oyun içinden görüntüler bulunacak.

Valorant Aim Training Atış Testi Oyun İçi Görüntü

Bu modda B tuşuna basarak istediğiniz silahı seçip deneyebilir, size uygun bot ayarlarını yapılandırabilir, son kez F2 tuşuna basarak istediğiniz kişiliği seçip deneyebilirsiniz. Keyifli Valorant Aim Trainingler…

Bu Yazımız da İlginizi çekebilir: Valorant Nişangah Değiştirme