Bilgi Arşivi

Vakko İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Vakko İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Vakko İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vakko İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vakko İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Vakko’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vakko bünyesine dahil olup Vakko’ya iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vakko işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı Vakko şifrketinın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Vakko,  hazır giyim ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştiren bir şirkettir. Şirketin tarihi kurucusu Vitali Hakko’nun 1934 senesinde açtığı ufak bir şapka dükkanına kadar uzanır. Bu dükkan ardından Vakko adını alır ve eşarp üretimine başlar. Vakko’nun tam anlamıyla kuruluşu ise İstanbul Beyoğlu’nda 1962 senesinde açılan ilk mağazası ile gerçekleşir.

Ardından yine İstanbul’da ilk fabrikasını inşa eden Vakko, yıllar geçtikçe Türkiye’nin büyük şehirlerinde mağaza açmaya sürdü. Sadece moda üretimi değil, açtığı sergiler ile modanın yayılmasını da sağlayan Vakko ilerleyen senelerde parfüm, çikolata ve radyo sektörüne de giriş yaparak rekabet alanını iyice genişletmiş ve sektörde her zaman önde kalmayı başarmıştır.

Vakko daha çok üst kalite ve lüks giyim alanında faaliyet göstermektedir.

Vakko İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVakko İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vakko İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakko’da çalışmak ve bu büyük şirketin bir parçası olmak için yapılması gerekenler kolay bir şekilde. Kariyer.net yahut secretcv.com üzerinden Vakko iş ilanlarını görebilir ve uygun pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun için kariyer.net ve secretcv.com adreslerinde üyelik oluşturmanız yahut hazırda olan kullanıcı hesabıniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Sitelere giriş yaptıktan sonra Vakko’da ihtiyaç duyulan pozisyonlar önünüze gelecektir. Bir diğer seçenek ise Vakko’nun resmi sitesinden ilanlara ulaşmak yahut goğrudan insankaynaklari@vakko.com.tr adresine CV’nizi iletmek olacaktır. Gönderilen CV insan kaynakları aracılığıyla değerlendirildikten sonra geri dönüş sağlanır.

Vakko İş İlanları

Vakko hazır giyim, lüks ve üst kalite giyim sektöründe rakipleri ile rekabet edebilecek, Dünya standartlarına bir insan kaynakları yönetimi anlayışını benimsemiştir. Bu bağlamda Vakko herkesin çalışmak istediği, rakipleri içinde öne çıkan ve parçası olmaktan gurur duyulan bir kurum olmaktadır.

Çalışanların Vakko’ya olan bağlılıklarını en süt düzeyde tutmak ve ortak değerler yaratarak personelin en yüksek verimde çalışmalarını sağlamak Vakko’nun ana misyonudur. 2011 senesinde Wallpaper dergisi aracılığıyla ‘Yılın en iyi çalışma alanı’ seçilerek bu misyonu ne kadar ciddiye aldığını tüm Dünya’ya göstermiştir.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Servis Elemanı Vakko Bistrot İzmir İstinyepark İzmir
2 Kasa Elemanı Vakko Gıda Şubeleri İstanbul (Tümü), Ankara
3 Karşılama Hostesi Vakko Gıda Şubeleri İstanbul (Tümü), İstanbul(Avr.)
4 Servis Şefi-Vakko Gıda Şubeleri İstanbul (Tümü), İstanbul(Avr.)
5 CRM Geliştirme Müdürü İstanbul(Avr.)
6 Uygulama ve Sunucu Operasyonları Yöneticisi İstanbul(Avr.)
7 Vakkorama – Satış Danışmanı ve Kasa Elemanı İstanbul (Tümü), İstanbul(Asya)
8 Mali İşler Uzmanı/Uzman Yardımcısı İstanbul(Avr.)
9 Bordro ve Özlük İşleri Uzmanı İstanbul(Avr.)
10 İnspektör / Enspektör İstanbul(Avr.)
11 Satış Danışmanı ve Kasa Asistanı- Vakko Mağazaları İstanbul (Tümü)
12 Satış Danışmanı – Vakko Butik İstanbul Havalimanı İstanbul(Avr.)
13 Satış Danışmanı – Kasiyer (Vakkorama Galata Port) İstanbul(Avr.)
14 Servis Elemanı Vakko Bistrot Kuzu Effect Ankara
15 Servis Şefi -Vakko Patisserie Maltepe Hilltown İstanbul (Tümü)
16 Prova Mankeni İstanbul(Asya)
17 Satış Danışmanı Vakko Patisserie Ritz Carlton İstanbul(Avr.)
18 Ürün Sorumlusu (Home) İstanbul (Tümü)
19 Head Chef- Vakko Gıda Yeni Projeler İstanbul (Tümü), İzmir
20 Servis Elemanı-Vakko Bistrot Vadi İstanbul İstanbul(Avr.)
21 Servis Elemanı Vakko L’atelier Istinye Park İstanbul(Avr.)
22 Servis Elemanı Vakko Patisserie Aqua Florya İstanbul(Avr.)
23 Servis Elemanı-Vakko Patisserie Ritz Carlton İstanbul(Avr.)
24 Servis Elemanı-Vakko Bistrot Atakule Ankara
25 Komi Garson – Vakko Patisserie Maltepe Hilltown İstanbul(Asya)

Vakko İş Başvuru Formu

Vakko’ya iş başvurusu gerçekleştirebilmek için az önce okuduğunuz işlemleri uygulayabilir yahut şirketin resmi web adresinde bulunan Kariyer Fırsatları bölümünden Vakko İş Başvuru Formunu doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakko kariyer linkinde bulunan iş başvurusu butonuna bastıktan sonra Vakko insan kaynakları mailine yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz mail adresine hangi pozisyona başvuracağınızdan bahsedip özgeçmişinizi de ekleyerek başvurunuzu tamamlamış olursunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu