Müşteri Hizmetleri

Vakko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Vakko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Vakko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Vakko Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakko çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Vakko müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vakko şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Vakko müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Vakko hazır giyim sektöründe bi hayli yüksek başarı sağlamış markalardan biridir. Yurdumuzda mağazaları ve internetten online satış aracılığıyla bir çok müşterisine hizmet veren mühim markalardan biri haline gelmiştir. Vakko Hem erkek hem de bayan giyim üzerine bi hayli kalite ürünler sunmayı başarmıştır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurmuş olduğu müşteri çağrı merkezinden herkes yararlanabilmektedir.

Vakko Çağrı Merkezi Numarası

Vakko’nun başarılarla dolu hikayesi 1934 senesinde “Şen Şapka” isimli ufak bir dükkanda başlamıştır. Markanın kurucusu ve isim babası Vitali Hakko’dur. Hakko, kaliteli ipek, yün ve pamuktan tasarlayıp satışa çıkardığı eşarplarıyla ismini hem Türkiye’de hem de dünya çapında açıkladı. Küçük bir dükkanda eşarpla başlayan hikaye günümüze kadar çığ gibi büyüdü ve hali hazırdaki halini aldı. Oldukça kaliteli ve tarz kıyafetleriyle ünlenen Vakko bir çok bölümde hem kadınlara hem de erkeklere hitap ediyor. Kadın ve erkek giyimi üzerine bi hayli geniş bir yelpazeye sahip olan firma, çoraptan kemere, bluzdan ayakkabıya aklınıza gelebilecek bütün ürün kategorilerinde üyelerine hizmet vermekte. Vakko çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kalitesi ve özverili çalışmalarıyla her gün bir önceki günden daha iyiye giden firma, üyelerine de bi hayli kıymet veriyor. İnternetten yahut mağazadan aldığınız herhangi bir ürünle alakalı soru görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz müşteri hizmetleri numarasına sahip olan firma, ürününün arkasında duruyor. Bu kadar büyük, kaliteli ve dünya markası haline gelmiş bir şirketin ürünlerinde ne kadar sorun olur bilinmez fakat, Vakko “bizde sorun olmaz, olursa da telafi ederiz” diyor adeta.

Vakko Müşteri Hizmetleri Numarası

Oldukça köklü bir firma olan Vakko, müşteri hizmetleri hususunda da gayet iyi. Firmadan almış olduğunuz ürünlerle alakalı soru görüş ve önerilerinizi bildirebilmeniz için 2 adet Vakko müşteri hizmetleri numarası mevcut. 0212 482 04 04 veya 0216 454 08 00 numaralı telefonlardan firma ile iletişime geçebilir ve sorununuzu veya önerinizi bildirebilirsiniz. İade, değişim gibi konularla alakalı müşteri hizmetlerinden yardım almanız olabilecek. Müşteri temsilcisiyle yapacağınız görüşmeler kayıt altına alınacak olup, kişisel verileriniz kişisel verileri koruma kanunu kapsamı içinde koruma altına alınacaktır.

Vakko Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakko, üyelerine çağrı merkezi hususunda da kaliteli bir hizmet vermekte. Yukarıda dile getirdiğimiz numaralardan dilediğiniz birini Pazartesi-Cumartesi 09.00-18.00 saatleri içinde arayarak müşteri hizmetleri direk bağlanma sağlayabilir, sorununuzu çözüme ulaştırabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vakko müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Vakko Şikayet Hattı

Vakko’nun üyelerine sunduğu bir diğer iletişim yolu da e-posta adresi. mü[email protected] adresinden şirkete ulaşabilir bildirimde bulunabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Vakko müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Vakkoşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vakko müşteri hizmetleri ne ulaşmak için Vakko iletişim 444 lü numarası bulunmayıp, İstanbul anadolu yakası alan kodu ile başlayan Vakko iletişim no dan varabilirsiniz.

Vakko müşteri hizmetlerine, pazartesiden cumartesiye haftanın 6 günü sabah 10:00’dan akşam 19:00’a kadar dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Vakko Çağrı Merkezi İletişim Numarası:
0 216 454 09 00

Telefonla aramak yerine dilerseniz aşağıdaki Vakko websitesi üzerinden giriş yapıp mesajlar bölümünden talebinizi internet üzerinden de iletebilirsiniz.

Vakko Websitesi üzerinden İletişim:
İletişim Formu (Üye girişi yapmanız gerekmektedir.)

Arama Kelimeleri: vakko iletişim bilgileri, vakko telefon no, vakko irtibat tel, vakko canlı destek, vakko müşteri temsilcisi, vakko şikayet hattı, vakko müşteri hizmetleri, vakko müşteri hizmetleri numarası, vakko çağrı merkezi numarası, vakko iletişim numarası, vakko çağrı merkezi, vakko müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu