Bilgi Arşivi

Vakıf Katılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Vakıf Katılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Vakıf Katılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Vakıf Katılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Vakıf Katılım İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Vakıf Katılım’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Vakıf Katılım bünyesine dahil olup Vakıf Katılım iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Vakıf Katılım işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Vakıf Katılım’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Resmi Gazetede yayımlanan 27.02.2015 tarih 6205 sayılı kuruluş izni ile 2015 senesinde kurulan Vakıf Katılım Bankası bir anonim şirketi olarak özel banka statüsü sahibidir. Sermayesinin tamamı çeşitli vakıflara ait olan Vakıf Katılımın ödenmiş sermayesi 5 Milyar liranın üzerindedir.

Vakıf Katılım, katılım bankacılığı sektörünün en yeni markalarından biri olarak, kültürümüzün önemli bir parçası olan Vakıf Kültürünün önemli bir kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Faizsiz bankacılık anlayışı ile vakıf kültürünü bir araya getirmek gibi bir misyon edinen Vakıf Katılım, tüm topluma faydalı olmak amacı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Vakıf Katılım İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuVakıf Katılım İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Vakıf Katılım İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pek çok kaynaktan işçi alımı gerçekleştiren Vakıf Katılım, bu bağlamda en fazla kariyer.net platformunu kullanmaktadır. Aynı zamanda resmî web adresinde bulunan insan kaynakları sayfası üzerinden de işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Ülkemizin en fazla bilinen kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresi üzerinden Vakıf Katılım adı altında iş fırsatı yakalamak için uygulamanız gereken adımlar bulunmakta. Bu adımlardan ilki platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Vakıf Katılım adı altında basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Diğer bir alternatif olarak ise Vakıf Katılım Bankası’nın resmi web adresi üzerinde bulunan İnsan Kaynakları Sayfasına giderek işe alım süreci ile alakalı her türlü bilgiye varabilirsiniz.

Aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları görebilir ve ilana giderek inceleyebilirsiniz.

Vakıf Katılım İş İlanları

Vakıf Kültürü’nün ülkemizdeki sayılı temsilcilerinden olan Vakıf Katılım, bu kültürün yayılmasına paralel olarak gün geçtikçe şube sayısını arttırmakta ve personel alımları gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda Vakıf Katılımın en güncel iş ilanlarını kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi kontrolünü yapabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvuru Linki
Teknik Mimar İstanbul Başvur
İş Analisti İstanbul Başvur
Açık Kaynak Sistemler (Devops) Sistem Yöneticisi İstanbul Başvur
Kıdemli Siber Güvenlik Uzmanı İstanbul Başvur
BT Uyum Uzmanı İstanbul Başvur
BT Kalite Uzmanı İstanbul Başvur
Yazılım Geliştirme Mühendisi İstanbul Başvur

Daha fazla Vakıf Katılım iş ilanı için tıklayın.
Vakıf Katılım iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu