Müşteri Hizmetleri

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vakıf Katılım çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vakıf Katılım şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Vakıf Katılım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası A.Ş. 2016 senesinde T.C. Başbakanlık Vakıflar Genel Müdürlüğü, Bayezid Han-ı Sani (II.Bayezid) Vakfı, Mahmut Han-ı Evvel Bin Mustafa Han (I.Mahmut) Vakfı, Mahmut Han-ı Sani Bin Abdulhamit Han-Evvel (II.Mahmut) Vakfı ve Murat Paşa Bin Abdusselam (Murat Paşa) Vakfı’nın hisseleriyle kurulmuş bir bankadır.

Vakıf Katılım Bankası, yüzsenelerdır süregelen vakıf kültürüne dayanarak üyelerine faizsiz banka hizmeti sağlamaktadır.

Vakıf Katılım Çağrı Merkezi Numarası

2015 tarihinde anonim şirketi olarak kurulmuştur. Katılım bankacılığının yeni üyelerinden olan Vakıf Katılım, Vakıf kültürünün bir kurumu olarak faaliyet sürdürmektedir. Faizsiz bankacılık ilkeleriyle çalışmalarını sürdürmekte tüm topluma yardımcı olmaktadır. Vakıf kültürüyle katılım bankacılığın büyümesini ve gelişmesini sağlamaktadır. Ekip çalışması, müşteri tatminiyeti, güven, yenilikçilik bankanın üzerinde durduğu mühim değerlerdir. Vakıf Katılım çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Numarası

Vakıf Katılım, müşteri tatminiyetini üst düzeyde tutarak değerini yükseltmektadır.  Tüm poblemlerin çözümü için müşteri temsilcisi çağrı merkezi numarası aranabilir. Türkiye’nin en büyük katılım bankalarından olan Vakıf Katılım, kredi kartı işlemleri, kredi işlemleri, tüm bankacılık işlemleri 444 44 77 numaralı çağrı merkezi numiçinden aranır.  Müşteri tatminiyetinin gereği olarak müşteriyi ön plana alarak değerini artırarak hizmet vermektedir. Çağrı merkezi numarası arandığında tüm işlemlerde yardımcı olunan müşteri temsilcisiyle karşılaşılır. Kalite standartları gereği görüşme kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanılır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Vakıf Katılım müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Vakıf Katılım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vakıf Katılım, ürün ve hizmetlere ilişkin tüm sorunlarla internet sitesinde, telefon bankacılığında, mobil bankacılığıyla hizmet vermekte. Kredi kartı işlemleri, kredi işlemleri,  diğer bankacılık işlemlerinin tamamını telefon bankacılığıyla yapılabilir. Telefon bankacılığında müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak için sıra beklememek için 444 44 77 veya 0 850 202 12 02 aranır. Çağrı merkezi numarası aranarak rahatlıkla müşteri temsilcisiyle görüşme yapılabilir. Ayrıca bankanın sosyal platform hesaplarından da iletişim kurulabilir. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vakıf Katılım müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Vakıf Katılım Şikayet Hattı

Vakıf Katılım’ın hedefi üyelerine kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikayet, öneri ve tatminiyeti önemser. İnternet sayfasına girilerek online müşteri iletişim formunu eksiksiz ve doğru bir biçimde doldurduktan sonra her türlü şikayet, istek ve öneriler yapılabilir. İletişim formunda kişisel bilgiler ve iletişim adresleri yazılarak mesaj iletilir. Banka konuyla alakalı iletişim kanallarıyla geri dönüş yaparak dönüş yapılır. Ayrıca e-posta adresi üzerinden de iletişim kurulabilir. vakı[email protected] e- posta adresi üzerinden banka ile istek, öneri ve şikayetler bildirilebilir. Sosyal medya hesapları Sosyal paylaşım sitesi Facebook ve Sosyal paylaşım platformu Twitter ile de banka ile iletişime geçilebilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Vakıf Katılım müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Vakıf Katılım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vakıf Katılım Bankası’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine 7 gün 24 saat her yerden varabilirsiniz. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kayıp/çalıntı kart işlemleri, şüpheli işlemler, tüm bankacılık ve kart işlemleri, kampanyalar ile ilgili bilgi  almak gibi tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Vakıf Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 202 1 202

Arama Kelimeleri: vakıf katılım bankası iletişim bilgileri, vakıf katılım bankası telefon no, vakıf katılım bankası irtibat tel, vakıf katılım bankası canlı destek, vakıf katılım bankası müşteri temsilcisi, vakıf katılım bankası şikayet hattı, vakıf katılım müşteri hizmetleri numarası, vakıf katılım çağrı merkezi numarası, vakıf katılım iletişim numarası, vakıf katılım çağrı merkezi, vakıf katılım müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu