Başvurular

Üsküdar Belediyesi Lise Önlisans Lisans Mezun 45 Zabıta Alımı 2022

Üsküdar Belediyesi Lise Önlisans Lisans Mezun 45 Zabıta Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Üsküdar Belediyesi Lise Önlisans Lisans Mezun 45 Zabıta Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Üsküdar Belediyesi Lise Önlisans Lisans Mezun 45 Zabıta Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üsküdar Belediyesi Lise Önlisans Lisans Mezun 45 Zabıta Alımı

İstanbul iş ilanları yayınlanmaya sürdürmekte. Üsküdar Belediyesi 45 zabıta alımı yapacak. İlanı 15 Mart 2021 tarihinde dile getirdi. Başvuru yapacakların B yahut C sınıfı sürücü ehliyeti olması isteniyor. Bu ilana lise, önlisans yahut lisans mezunları yapabiliyor. İşte zabıta memuru alımı başvuru koşulları şöyle;

ZABITA ALIMI OKUL VE EHLİYET ŞARTLARI

Zabıta alımı 10 kişi; herhangi bir ortaöğretim (lise ve dengi) okulundan mezun ve minimum C sınıfı sürücü ehliyeti istenmektedir.

Zabıta memuru alımı 7 kişi; Herhangi bir önlisans okul bölümü mezunu olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Zabıta alımı 5 kişi; önlisans mezunu olması ve C sınıfı sürücü ehliyetli olması gerekiyor.

Zabıta memuru alımı 18 kişi için; her hangi bir lisans bölümü mezunu olması ve B sınıfı ehliyeti olması gerekmektedir.

Zabıta memuru alımı 5 kişi; 4 yıllık üniversitelerin ekonometri, endüstri mühendisliği, harita mühendisliği, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümlerinin birinden mezun olması ve minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekiyor.

zabita-alimi.jpg

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI

Adaylar kendi öğrenim durumuna göre KPSS minimum 70 puanı yer alıyor olması, kurumlardan önceden çıkarılmamış olmak, Belediye yönetmeliğine göre erkeklerde 1,67 cm ve bayanlarda 1,60 cm boyundan kısa olmaması gerekmektedir. Ayrıca yukarıda kadrolara ayrılmış durumlarına göre B yahut C sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

BAŞVURU KOŞULU VE TARİHİ

Adaylar başvurularını 26 Nisan 2021 tarihinden başlayıp 30 Nisan 2021 tarihi saat 17:00 kadar şahsen yapacak. Başvuru adresi mimar sinan mahallesi çavuşdere caddesi no:35 Üsküdar/ İstanbul olarak verilmiştir. Belediye insan kaynakları ve eğitim müdürlüğüne bizzat yapılması gerekiyor. Tüm detaylar aşağıda bulunan kılavuz içinde yer alıyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu