Başvurular

Uşak Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor 2022

Uşak Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Uşak Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Uşak Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Uşak Üniversitesi 12 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor

Uşak Üniversitesi Resmi gazete üzerinden işçi alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre 5 destek personeli, 1 teknisyen, 2 koruma ve güvenlik, 4 Büro personeli alımı ile birlikte toplam 12 işçi alımı yapıyor.

Kimler Başvuru Yapabilir?

Yükseköğretim kurumlarının adalet bölümü, hukuk, büro yönetimi ve sekreterliği, sosyal güvenlik ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

2020 Kamu Personeli Seçme Sınavından minimum 60 puan almış olmak.

İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel bir durumu olmamak.
18 yaşını doldurmuş olmak.

Güvenlik görevlisi alımı için kadın adayların minimum 1.60 boyunda olması erkek adayların ise minimum 1.70 boyunda olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Askerlik durumu itibariyle askerlik ile ilişiği bulunmamak.

Teknisyen alımı için Yükseköğretim kurumlarının bilgisayar programcılığı, bilgisayar teknolojisi ve programlama, web tasarımı ve kodlama bilgisayar donanımı ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak.

Destek personeli alımı için ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak.

Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumu bulunmamak.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır?

Başvurular 28 Aralık 2021 tarihinde başlamış olup 11 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu