Başvurular

Üniversite Ortaöğretim MYO LİSANS Mezunu 30 Kamu Personel Alımı 2022

Üniversite Ortaöğretim MYO LİSANS Mezunu 30 Kamu Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Ortaöğretim MYO LİSANS Mezunu 30 Kamu Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Ortaöğretim MYO LİSANS Mezunu 30 Kamu Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Ortaöğretim MYO LİSANS Mezunu 30 Kamu Personel Alımı

Sinop Üniversitesi adı altında istihdam edilmek üzere 30 kamu işçi alımı yapacağını dile getirdi. İlana göre adı altında istihdam edilmek üzere 11 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ve 19 destek personeli alımı ile birlikte toplam 30 kamu personeli alımı yapıyor. İlana göre adayların başvuru şartları bilgisi verildi.

30 Kamu Personeli Alımı İçin Başvuru Şartları;

En az orta öğretim, lise ve dengi kurumlardan mezun olmak.

2020 KPSS sınavından minimum 60 puan almış olmak.

Güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapacak erkek adayların minimum 1.70 boyunda olması kadın adayların ise minimum 1.60 boyunda olmaları gerekmektedir.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Destek personel alımı için MEB onaylı Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası sahibi olmak.

Erkek adaylarına askerliğini yapmış olması askerlikten muaf olması yahut ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Destek personeli temizlik görevlisi olarak başvuru yapacak adayların Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri önüne geçeri bulunmamak.

Başvurular Ne Zaman Nasıl Yapılır

Başvurular 27 Aralık 2021 tarihine başlamış olup 10 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular personelilan.sinop.edu.tr/ linki üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu