Başvurular

Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş 2022

Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Mezunu Zabıta 15 Kamu Personeli Alımı 4-7 Bin Maaş

Kamu personeli alımı yeni iş ilanı ile üniversite mezunu 15 Zabıta Memuru Belediye adı altında çalıştırılmak üzere GİH sınıfında kadrolu olarak KPSS puan türüne göre başvuru şartlarını taşıyan personel adayları içinden alınacak. Alımı yapılacaklar hemen hemen 4-7 bin TL maaş ödenecek.

Türkiye Geneli Başvuru Esenler Belediyesi Personel Alımı

Esenler Belediyesi aracılığıyla yapılan ilan açıklama ile yapılacak bu işçi alımına Türkiye genelinden herkes başvuru yapabilecek.

Belediye işçi alımı 15 Zabıta memuru adaylarının üniversite lisans iktisat, işletme, kamu yönetimi, maliye, ekonometri, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölüm mezunu olmaları, kadın ve erkek adayların 2020 senesinde tertip edilen merkezi KPSS P3 puanı esas alınarak minimum 70 puan ile başvuru yapması gerekmektedir.

Adayların bunun bunun yanında başvuru sonrasında düzenlenecek olan 24 Ocak 2021 tarihi ile 28 Ocak 2021 tarihleri içinde sözlü sınavının yapıldığı tarih itibariyle 31 yaşından gün almamış olması isteniyor.

Erkek adayların minimum 167 santim, kadın adayların minimum 160 santim olması gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

İstanbul Esenler Belediye 2022 Personel Alımı Başvurusu

İstanbul Esenler Belediyesi aracılığıyla yapılacak olan işçi alımı için düzenlenecek sözlü sınavı ve uygulama sınavına katılabilmek için adayların başvuru kılavuzunda gösterilen evrakları hazırlaması ve bu belgeleri 10 Ocak 2022 tarihi ile 14 Ocak 2022 tarihleri içinde Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Belediye memur alımı için başvuruların yalnızca bizzat yapılması kabul görecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu