Başvurular

Üniversite Hastanesi Noter Kurası ile 13 Kamu Personeli Alımı 2022

Üniversite Hastanesi Noter Kurası ile 13 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Hastanesi Noter Kurası ile 13 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Hastanesi Noter Kurası ile 13 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Hastanesi Noter Kurası ile 13 Kamu Personeli Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversite Hastanesi noter kurası ile 13 kamu personeli alımı yapıyor. Alımı yapılacaklar hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı olarak görev yapacak.

Başvurusu nasıl ve hangi tarihlerde yapılacak?

Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu üzerinden 00006260881 iş ilan numarası ile sisteme giriş yapılarak neticelendirılır. Alınacaklar daimi ve tam süreli olarak yerleştirilecek. Başvurusunı 13 Eylül 2021 tarihi bitimine kadar yapabilecek.

Başvuru yapan adaylar içinden noter kurası çekilerek alım yapılmaktadır. Noter kurası 24 Eylül 2021 saat 10-11 içinde Üniversitenin konferans salonunda çekilecektir. Tedbirler kapsamı içinde noter kurasına katılım sağlanabilir.

Adaylarda aranan ortak şartlar

Başvuru yapacaklar 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olması isteniyor. Lise düzeyinde yaşlı bakım, hasta bakım, engelli bakım, hasta ve yaşlı bakımı, sağlık bakım teknisyeni, sağlık bakım teknisyenliği, hemşire yardımcılığı ve ebe yardımcısı bölümü mezunları başvuru yapacaktır.

Başvuru yapacak adaylar Tekirdağ ve İlçelerinde ikamet etme zorunluluğu yer alıyor. Diğer türlü alıma başvuru yapılamayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu