Başvurular

Üniversite Hastanesi lise mezun 12 güvenlik görevlisi alıyor 2022

Üniversite Hastanesi lise mezun 12 güvenlik görevlisi alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Hastanesi lise mezun 12 güvenlik görevlisi alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Hastanesi lise mezun 12 güvenlik görevlisi alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Hastanesi lise mezun 12 güvenlik görevlisi alıyor

İŞKUR kamu personel alım ilanları ile minimum lise mezun 12 Güvenlik Görevlisi işçi alımı için ilan yayınlandı. İŞKUR aracılığıyla başvuruların alınacağı bu işçi alımında alınacak personeller daimi olarak işe alınacak fakat 60 gün denemeye tabi tutulacaklar bu süre içinde başarısız görülen bireylerin iş anlaşmasi bitirilecek.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine (Araştırma hastanesi) alınacak minimum lise mezunu 12 güvenlik görevlisi alımında başvuru şartları;

35 Yaş sınırlı güvenlik görevlisi alımı

Adayların minimum lise en fazla önlisans mezunu olması,

Başvuru yapacak adayların 18 yaş ile 35 yaş içinde olması 36 yaşından gün almamış olması,

Silahsız özel güvenlik kartına sahip olması,

Boy olarak kadınların minimum 165 santim, erkeklerin 175 santim boyunda olmaları,

Vardiyalı çalışmaya engelinin olmaması,

İzmir merkez ve ilçelerinde çalışma şartlarını kabul etmesi,

Adayların askerlik ile ilişiği bulunmaması,

Başvuracak adayların İzmir il ve ilçelerinde ikamet etmesi,

Güvenlik görevlisi olarak işe alınacak personellerin mesleğini icra etmesine engel beden, akıl ve ruh sağlığı yönünden sorunu olmaması ve belgelendirmesi gerekmekte.

Lise mezun güvenlik alımında başvuru 30 Nisanda bitiyor

En az lise mezun güvenlik görevlisi alımına iş ilanı şartlarını taşıyan ve başvuru yapmak isteyen adaylar 26 Nisan 2021 tarihi ile 30 Nisan 2021 tarihleri içinde başvurularını İŞKUR konak Hizmet merkezi 00006005143 İŞKUR iş ilan numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden e-devlet ve alo 170 hattından yapmaları gerekmektedir.

Noter huzurunda kura işlemleri yapılacak

İŞKUR iş başvuruları sonrasında üniversiteye bildirilecek liste ile 11 Mayıs 2021 tarihinde Üniversite rektörlüğünde internet üzerinden canlı yayınla kura çekilişi yapılacak.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu