Başvurular

Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu 2022

Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Hastanesi En Az lise Mezun 200 Kamu Personel Alımı Başvurusu

Gazi Üniversite hastanesi aracılığıyla yayına giren resmi ilan açıklama ile bünyesine birden çok kadroda temizlik görevlisi, hasta bakıcı vb.. minimum lise mezunu 200 kamu personeli alımını anlaşma usulü ile alacak. Personellerin seçiminde 2020 senesinde tertip edilen KPSS puan sıralamaları esas alınacak ve buna göre yerleştirme işlemleri yapılarak alım geçekleştirilecek.

En Az Lise Mezun Temizlik Personeli Alımı 35 Yaş Sınırlı

Yapılan ilan ile alınacak 15 temizlik personeli adaylarının lise mezunu olması, başvuru tarihi olan 21 Ekim 2021 tarihi itibariyle 36 yaşından gün almaması, KPSS P94 puanı olması ve MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olması gibi şartlar bulunmakta.

Lise Mezunu 65 Hastabakıcı Personel alımı

Lise Mezunu 65 hastabakıcı olarak alınacak personellerin KPSS P94 puanı olması, lise hasta ve yaşlı hizmetleri alanı engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı veya sağlık hizmetleri alanı ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı, sağlık bakım teknisyenliği bölüm mezunu olmaları ve başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almaması özel şartı yer alıyor.

gazi-tip-fakultesi-kamu-personel-alimi.jpg

Gazi Üniversite Hastanesi 95 Hemşire Alımı Yaş Sınırlaması Yok

Gazi Üniversite hastanesi bünyesine alınacak olan 95 Hemşire ünvanlı personel adaylarının Hemşirelik lisans mezunu olması, KPSS P3 puanı olması gerekiyor. Hemşirelik başvurusu için yaş şartı aranmamakta.

Bu ünvanlar dışında hastane bünyesine 1 kişi Biyolog viroloji alanı personel, 2 Biyolog Patoloji alanında, 1 Biyolog İmmünoloji alanında, 1 Biyolog Biyokimya alanından, 7 laborant, 3 anestezi teknikeri, 1 radyoterapi teknikeri, 1 pataloji teknikeri, 1 radyoloji teknikeri, 2 radyoloji-DSA teknikeri, 1 elektronörofizyoloji teknikeri, 1 Tıbbi Sekreter işçi alımı yapılacak olup özel başvuru şartları haberimiz ekinde aşağıdaki başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi 200 Personel Başvurusu Online Yapılacak
Gazi üniversitesi bünyesine alınacak bu 200 işçi alımı için başvuru şartlarını tam anlamıyla taşıyan adayların 21 Ekim 2021 tarihi ile 04 Kasım 2021 tarihleri içinde “personelilan.gazi.edu.tr” internet adresi üzerinden üye girişi ile başvuru yapılacak pozisyonlar için gerekli dökümanları siteme tam anlamıyla yüklemesi ve başvuru işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu