Başvurular

Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son 2022

Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru ve Personel Alımı 30 Temmuz Son

Üniversite Hastanesi 91 Büro Memuru Alımı ve Personel Alımı Duyurusu
Lise, önlisans yahut lisans mezunu adaylar kılavuz içinde sunulan tabloyu inceleyerek başvuru yapması gerekiyor. Üniversite Hastanesi anlaşmali personel alımlarını sürdürüyor. Rektörlükten yapılan açıklamalar kapsamı içinde 4/b anlaşmali işçi alımı yapılacak.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Yeri

Müracaatlar, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılmalıdır. Adayların postayla yapmış olduğu başvurular kabul edilmemektedir. Kurumun internet adresi üzerindeki form eksiksiz biçimde doldurulmalı ve diğer zorunlu belgeler de hazırlanmış bulunmalıdır.
KPSS sonuç belgesi, öğrenim belgesi, deneyim belgesi ve kurs belgesi hazırlanmalıdır.

Yapılan anlaşmali personel başvuruları tek unvan için olabilmektedir. Birden fazla başvuru yapıldığı anda işlemler geçersiz sayılmaktadır. Form detaylarınızin eksiksiz biçimde doldurulması başvuruda sorun çıkmaması için mühimdir. Gerçeğe aykırı belge teslim yapanlar için tüm başvuru kabul edilmemektedir.

Sözleşmeli Personel Alımı için Gereken Diğer Belgeler

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi anlaşmali işçi alımı için gereken diğer belgeler şu biçimdedir:

Adli sicil kaydı alınmış olmalıdır. E-devlet üzerinden adaylar kendi şifreleri ile giriş yaparak bunu almalıdır. E devletten öğrenim belgesi de alınabilir.

KPSS (B) grubu için 2020 yılı sınav sonuç belgesi çıktısı alınmalıdır. Hazırlanan sınav sonuç belgesinin ÖSYM kayıtlarıyla aynı olması gerekmektedir.

Kurs belgelerinin aslı gibidir yazılı olanları yahut doğrudan asılları olması gerekiyor. Sosyal güvenlik kurumundan hizmet döküm cetveli olmalıdır. Askerlikle bağ olmadığını ispatlayan belge hazırlanmalıdır.

Resmi Başvuru Süreci Takibi Nasıl Yapılır?

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi www.yyu.edu.tr internet adresinden başvuru süreleriyle birlikte sonuçları açıklanacaktır. Bu alandan takibi yapmaya devam edebilirsiniz. On beş gün içinde konuyla alakalı açıklamalar siteden yapılmaktadır. Başvuruda bulunan adayların yedekleri de bulunacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu