Başvurular

Üniversite Hastanesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımı (13-17 Eylül) 2022

Üniversite Hastanesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımı (13-17 Eylül) 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Hastanesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımı (13-17 Eylül) ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Hastanesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımı (13-17 Eylül) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Hastanesi 12 Güvenlik Görevlisi Alımı (13-17 Eylül)

Bugün yayına giren yeni kamu iş ilanı ile Üniversite Hastanesi bünyesine yeni 2 si kadın, 10 erkek olmak üzere 12 güvenlik görevlisi kamu personeli alımı yapılacağı bilgisi verildi. Hastane bünyesine alınacak bu güvenlikçi alımına başvurular bugün başladı ve süre çok kısa 17 Eylül 2021 başvuru için son gün.

Pamukkale Üniversite Hastanesine 12 Güvenlik Personeli Alınıyor

Pamukkale Üniversitesi aracılığıyla yapılan resmi ilan açıklama ile anlaşmali olarak yani sürekli olarak işçi pozisyonunda çalışacak 12 Güvenlikçi alınacak.

Yapılan bilgilendirmede çalışma yeri olarak Denizli il geneli olarak verildi. Personel seçiminde adayların başvuruları İŞKUR üzerinden alınacak ve İŞKUR iş başvurusu sonrasında adaylar kuraya tabi tutulacaklar kura sonrasında alınacak personel sözlü sınavı ile belirlenecek.

Güvenlik Görevlisi Alımında 30 Yaş Sınır
Güvenlik Görevlisi alımında adayların 18 yaşından büyük ve 29 yaşını tamamlamış olması,

Adayların minimum önlisans mezunu olması,

Silahlı yahut silahsız Özel Güvenlik Kimlik kartı sahibi olmaları,

Vardiyalı Çalışmaya engel durumlarının olmaması,

Kadın güvenlik personel adaylarının 163 santim boyunda olması, erkek adayları asgari 170 santim boyunda olması,

Görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmaması,

Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu olması,

Adayların tercihen Denizli merkez ve ilçelerinde ikamet etmeleri şartları bulunmaktadır.

Başvurular İŞKUR İnternet sitesi üzerinden Yapılabilecek

Şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen Güvenlik Görevlisi adaylarının İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan linki üzerinden başvurularını bugünden bu yana 17 Eylül 2021 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen bayan Güvenlik Görevlisi adayları için İŞKUR iş ilan numarası 00006273274, erkek güvenlik görevlisi personel adayları için ise 00006273358 olarak İŞKUR üzerinden bilgisi verildi.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu