Başvurular

Üniversite Hastanesi 11 sözleşmeli kamu personeli alıyor 2022

Üniversite Hastanesi 11 anlaşmali kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite Hastanesi 11 anlaşmali kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite Hastanesi 11 anlaşmali kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite Hastanesi 11 anlaşmali kamu personeli alıyor

Bugün yayına giren resmi haber ile Üniversite Hastanesi adı altında maaşları özel bütçeden karşılanmak karşılanmak üzere 11 kamu personeli alımı yapılacağı açıklamaldu. Alınacak kamu personelleri 2020 KPSS puanı esas alınarak anlaşmali olarak çalıştırılacaklar.

Üniversite Hastanesi işçi alımı başvuru şatları ve alınacak ünvanlar

Akdeniz Üniversite hastanesi aracılığıyla yapılacak 11 anlaşmali işçi alımında 8 Hemşire, 1 Röntgen Teknisyeni, 2 Tıbbi Sekreter ünvanlı alım yapılacak ve personeller Diş Hekimliği fakültesinde görev alacaklar.

Hemşire adaylarının Lisans Hemşirelik mezunu olmaları, 2020 KPSS P3 puanı minimum 60 olması şartı bulunmakta.

Röntgen Teknisyeni olarak alınacak personellerin önlisans radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri mezunu olması KPSS P93 puanı olması şartı bulunmakta.

Tıbbi sekreter olarak alınacak personellerin önlisans Tıbbi Dökümantasyon ve sekreterlik mezunu olmaları, 2020 KPSS P93 puanı olması şartları bulunmaktadır.

Adayların bunun bunun yanında askerlik görevini yapması, muaf olması yada tecilli olması,

Adayların emeklilik yahut yaşlılık aylığı almıyor olması,

KHK ile kamudan çıkarılmamış olması,

Adayların 34 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmaktadır.

Başvurular resmi gazete yayımından bu yana başladı

Akdeniz üniversitesi işçi alımında başvurular ilanın resmi gazete yayım tarihi olan 01 Temmuz 2021 tarihinde başlamış olup bu tarihten bu yana 15 gün sürecek, başvuracak adayların disbasvuru.akdeniz.edu adresinden yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu