Başvurular

Üniversite 2 İç Denetçi Kamu Personeli Alımı 2022

Üniversite 2 İç Denetçi Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Üniversite 2 İç Denetçi Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Üniversite 2 İç Denetçi Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Üniversite 2 İç Denetçi Kamu Personeli Alımı

Kamuya yeni kamu personeli alımı için 2 kişi İç Denetçi Üniversite adı altında çalıştırılmak üzere alınacak. Alınacak iç denetçi adayları Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol kanununda geçen hükümlere göre alınacak.

İç Denetçiler Hakkari Üniversitesinde Çalışacaklar

Hakkari Üniversitesi bünyesine alınacak 2 İç Denetçi kamu personeli 1 lik kadro ile 1 kişi, 5 lik kadro ile 1 kişi olarak alınacak.

Hakkari Üniversitesi Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanununa İstinaden Alınacak İç Denetçiler

Üniversite bünyesine alınacak olan iç denetçilerin memuriyet olma genel şartlarını içeren özellikleri üzerinde barındırması,

İç Denetçi Adaylarının Kamu İç Denetçi Sertifikası Olması 

Kamu personel adaylarının Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu aracılığıyla tertip edilen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olması şartı bulunmaktadır.

Adayların Bizzat Müracaatı Gerekmekte

Başvuru koşullarını taşıyan adayların 15 Eylül 2021 yani bugünden bu yana 29 Eylül 2021 tarihine kadar başvurularını Üniversitenin Rektörlük Personel daire başkanlığına şahsen müracaatı ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru Belgelerinde İç Denetçi Adayları İçin Askerlik Şartı Bulunmakta

Adayların başvuru tarihler içinde Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet Belgesi aslı  veya onaylı sureti, erkek adaylar için askerlik ilişiği olmadığına dair yazı, kamu iç denetçi sertifikası aslı veya tasdikli fotokopisi ve 2 adet fotoğraf ile başvuru yapmaları gerekmekte.

İç Denetçi Seçimleri Komisyon Marifeti ile Yapılacak

Üniversite aracılığıyla yapılan bilgilendirmede alınacak olan kadro sayısı üzerinde iç denetçi adayının olması durumunda rektörlük aracılığıyla kurulacak komisyon aracılığıyla değerlendirme yapılacak ve atanan personeller hakkari.edu.tr adresinde ilan edilecek.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu