Müşteri Hizmetleri

Unilever Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Unilever Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Unilever Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Unilever Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Unilever Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Unilever

İngiltere ve Hollanda merkezli olan şirket, dünyanın bi hayli hızlı tüketim malları üreten şirketleri içinde öncüdür. Bundan dolayı şirketin Hollanda’nın başkenti Rotterdam ve İngiltere’nin başkenti olan Londra’da olarak iki merkezi bulunmaktadır. Şirket faaliyet alanını 4 ana bölüme ayırarak üretim sağlamaktadır. Yiyecek, içecek ve dondurma, kişisel bakım ve ev bakım ürünleri olarak ayrılmaktadır.

Tarihçesi

İngiltere sabun üreticisi Lever Brıthers ve Hollanda yağ üreticisi Margarine Unie şirketleri 1930 yıllında birleşerek Unilever şirketini kurmuştur. Palmiye yağını keşfeden sabun üreticisi İngiliz şirket bi hayli başarılı bir hale gelmiştir. Çünkü bu yağ hem sabun hem de margarin üretiminde bi hayli mühim bir yere sahiptir. İşte bu gelişme üzerine yağ ve sabun şirketleri birleşme kararı almışlardır. Şirket savaşlara ve mai krizlerde bile dik duran bazı zamanlarda şirketler içinde yerini almıştır. Şu anda şirketin yıllık cirosu 50 milyon avroya yaklaşmaktadır.

Unilever Türkiye

Marka Türkiye’deki ilk yatırımını 1952 senesinde gerçekleştirmiştir. Bakırköy’de kurulan sana fabrikası ilk fabrikasıdır.

Şirket bünyesinde tescil edilmiş olan 400’ü aşkın marka bulmaktadır. Bu markalardan 14 tanesi ise Türkiye’de bi hayli tanınmıştır. Türkiye’de Axe, Dove, Becel, Omo, Lipton, Magnum, Rama, Surf, Sunsik, Lux, Knorr, Heartbrand gibi markalar bi hayli çok tüketilmektedir.

Dünyanın en büyük küresel kuruluşlarından olan Unilever, 190 ülkede faaliyet göstermektedir. Yüzde yüz halka açık bir şirket olarak faaliyet gösteren Unilever, Türkiye’de ise bir asırdan fazla süredir hizmet sunmaya devam etmektedir. Günden güne gittikçe artan hizmet çeşitliliği, hizmet ağı ve ürün çeşitliliği ile markanı dünya pazarındaki payı da sürekli olarak olarak artmaktadır. Şirketin Türkiye’de bulunan 8 fabrikası ile üretim gerçekleşmekte ve 5 binden fazla kişi istihdam edilmektedir.  Günlük hayatta yediğiniz gıdadan tutun, kullandığınız deterjana kadar unilever imzasını gözlemleyebilirsiniz.

Unilever’in Türkiye Şubesinin adres ve telefon bilgileri bulunmaktadır. Ek olarak iletişim formu ve tüketici danışma hattı da bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden ulaşarak ürünler ile ilgili bilgi alabilir, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Unilever ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Unilever Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 25 19

Unilever İletişim Formu Mail Adresi
iletişim formu

Unilever Türkiye Şubesi Telefon Numarası
+90 216 633 90 00

Unilever Türkiye Şubesi Adres
Saray Mah.  Dr. Adnan Büyük deniz Caddesi No: 13v  34768 Ümraniye /İstanbul

Arama Kelimeleri: unilever çağrı merkezi, unilever türkiye şubesi, unilever telefon numarası, unilever tüketici danışma hattı, unilever iletişim, unilever irtibat tel, unilever müşteri hizmetleri, unilever şikayet hattı, unilever şikayetvar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu