Müşteri Hizmetleri

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Çözüm Merkezi Telefon Numarası

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Çözüm Merkezi Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Çözüm Merkezi Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Çözüm Merkezi Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Çözüm Merkezi Telefon Numarası

Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Ümraniye Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

İstanbul ilçelerinden birisi olan Ümraniye için Ümraniye belediyesi bölgedeki vatandaşların en iyi biçimde hizmet alabilmesi için hizmet vermektedir. 2004 senesinden şimdiye kadar yapılan seçimlerden oy çoğunluğunu alan Belediye Başkanı Hasan Can aracılığıyla yönetilmektedir. Ümraniye belediyesi Ümraniye ilçesinin yönetiminden sorumludur. Yapılacak olan çalışmalar için özellikle bu alanda yeterli eğitime ve deneyime sahip olan kadrosuyla hizmet vermektedir. Ümraniye İstanbul’un özellikle dikkat çeken bölgeleri içinde bulunmaktadır. Bu nedenle yoğun nüfusa sahip olan bölgelerinden biridir. Bölgedeki vatandaşların isteklerinin karşılanabilmesi için belediye mesai saatleri içinde yapılan bütün isteklerin karşılanmasını sağlamaktadır.

Sanayi, ticaret ve hizmet alanında gelişmeye devam eden Ümraniye de her geçen gün nüfusunun artması sebebiyle özellikle bölgedeki yoğunluğun artması söz konusu olmaktadır. Belediye 1963 senesinde kurulmuştur. Bu nedenle Ümraniye belediyesi tarihi 1963 senelerına dayanmaktadır. Çevre yolları ve Boğaziçi köprüsü sebebiyle Ümraniye bulunmuş olduğu konumuyla özellikle İstanbul’da gün içinde büyük yoğunluğun meydana geldiği ilçeler içinde bulunmaktadır. Gelişmeye devam eden ilçelerden biri olması yönetimi yönünden farklı zamanlarda sorun yaşanmasına neden olsa da bölge giderek daha da gelişip metropol haline gelebilecek konumdadır.

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Belediye hizmetlerinden yararlanmak isteyenler hafta içi mesai saatleri içinde yapacakları talepler ışığında hizmet alabilirler. Ümraniye belediye binası Atatürk mahallesinde bulunmaktadır. Hafta içi sıfır 8.30-17.00 saatleri içinde hizmet vermektedir. Yapı denetim çalışmaları, mali hizmetler, çevre temizlik hizmetleri, imar hizmetleri, kültür sanat hizmetleri, nikah işlemleri, altyapı çalışmaları, Spor hizmetleri, engelli hizmetleri, sosyal yardım hizmetleri gibi birden fazla farklı hizmet seçeneği Ümraniye belediyesi hizmetleri kapsamı içinde bulunmaktadır. Geniş hizmet alanı aracılığıyla özellikle ilçede yaşayan vatandaşların her talebinin karşılanması ile hizmet verilmektedir.

Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 444’lü çözüm merkezi telefon numiçinden Ümraniye Belediyesi ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Ümraniye Belediyesi ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Ümraniye Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı Çözüm Kapısı
444 9 822

Ümraniye Belediyesi Çözüm Merkezi Mail Adresi
cozummerkezi@umraniye.bel.tr

Arama Kelimeleri: ümraniye belediyesi çağrı merkezi, ümraniye belediyesi iletişim, ümraniye belediyesi çözüm merkezi, ümraniye belediyesi müşteri hizmetleri numarası, ümraniye belediyesi telefon numarası, ümraniye belediyesi irtibat tel, ümraniye belediyesi şikayet, ümraniye belediyesi şikayet var, Ümraniye Belediyesi çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu