Müşteri Hizmetleri

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ulusal Kanal, 2000 senesinde İstanbul merkezi olarak kurulmuş bir televizyon kanalıdır. Vatan Partisi’ne olan yakınlığı ile de bilinmektedir. Ulusal Kanal; Türksat 4A uydusundan, D-Smart, Kablo TV ve Ustream platformlarından seyredilebilmektedir. Ulusal Kanal’ın sloganı şu biçimdedir; “Türkiye Bize Bakıyor.”

Ulusal Kanal’ın genel kanal teması haberdir. Kanalda genelde haber yayını ve sunumu yapılmaktadır. Kanalın en bi hayli beğeni alan ve en fazla seyredilen programı Sabahattin Önkibar sunduğu canlı olarak yayına giren  Alternatif isimli programdır. Ulusal Kanal, son haftalarda adını çok fazla duyuran haber kanallarından biri olma özelliğini taşır.

Ulusal Kanal’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bir haber ihbarında bulunabilir, sunulan ve yayımlanan haberler ile ilgili bilgi alabilir; soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Ulusal Kanal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 251 50 90

Arama Kelimeleri: ulusal kanal iletişim bilgileri, ulusal kanal telefon no, ulusal kanal irtibat tel, ulusal kanal canlı destek, ulusal kanal müşteri temsilcisi, ulusal kanal şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu