Başvurular

Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 9-14 Haziran 2022

Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 9-14 Haziran 2022, iş başvuruları bölümünde Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 9-14 Haziran ile ilgili bilgi aktaracağız. Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 9-14 Haziran ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ulusal Hayvancılık 13 Kamu Personeli Alımı Başvurusu 9-14 Haziran

Ulusal Hayvancılık İŞKUR iş ilanları yayınlandı.

Uluslararası Hayvancılık Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü 13 kamu personeli alımı yapıyor. Başvuru yapacak adaylar ne az ilköğretim mezunu olması isteniyor. Alım güvenlik görevlisi, büro memuru ve hayvan bakıcı unvanlarında yapılacak.

Başvuru yapacak adaylar he ilan karşılığında verilen numara ile işlem gerçekleştirecektir. 14 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar başvuru işlemi yapılabilir. Elektronik ortam harici başvuru kabul edilmiyor.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

4 kişi alım için minimum lise mezunu olması gerekiyor. Ağır iş kolu sınıfında çalışmaya engel sağlık sorunu olmaması ve heyet raporu alabilecek durumda olmak. Silahlı yahut silahsız özel güvenlik belgesi sahibi olması isteniyor.

Adaylar 18-35 yaş aralığında olması gerekiyor. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak. Başvuru yapılacak işin vardiyalı çalışma düzeninde olması sebebiyle, vardiyalı çalışmaya engel hali olamamak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Uygulamalı sınav yapılacaktır. Başvurusu 00006072766 iş ilan numarası ile yapılacak.

Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları

2 kili alım için adaylar minimum lise mezunu olacaktır. Bilgisayar, ön Muhasebe – muhasebe programlarının kullanımı, stok yönetim programı ve halkla ilişkiler alanında işinde uzman olması tercih sebebidir. Başvuru yapacaklar 18 ile 35 yaş içinde olması gerekiyor. Adaylar başvurularını 00006072973 İŞKUR numarası ile yapacak.

Hayvan Bakıcısı Alımı Müracaat Şartları

7 kişi alımı için minimum ilköğretim mezunu olması isteniyor. Büyükbaş, ufakbaş hayvan bakıcısı olarak çalışmış olup, bunun belgelemesi tercih sebebidir. 00006072977 İŞKUR iş ilanları numarası kullanılarak başvuru yapılır.

Adaylara uygulama sınavı yapılacaktır. Çalışma adresi Ankara olduğu üzere başvurular buradan alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu