Müşteri Hizmetleri

Ülkü Ocakları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülkü Ocakları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Ülkü Ocakları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Ülkü Ocakları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Ülkü Ocakları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülkü Ocakları, tam adıyla Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, 1966 senesinde Alparslan Türkeş aracılığıyla kurulmuş bir vakıftır. Milliyetçi Hareket Partisi’nin gençlik kolları niteliğini taşımaktadır. Seksen darbesinden sonra etkinliğini ağır ağır yitirmiş şuanda sivil toplum kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir.

Ülkü Ocakları, Alparslan Türkeş’in Dokuz Işık doktrinine göre hareket etmektedir. Genel görüşü İslam dinine uyan Türk milliyetçiliğidir. Üniversite ve ortaöğretim öğrencilerine seminerler, eğitimler vermektedir.

Ülkü Ocakları’nın 0312’li genel merkez çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde Ülkü Ocakları’na bildirebilirsiniz.

Ülkü Ocakları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 285 44 44

Arama Kelimeleri: ülkü ocakları iletişim bilgileri, ülkü ocakları telefon no, ülkü ocakları irtibat tel, ülkü ocakları canlı destek, ülkü ocakları müşteri temsilcisi, ülkü ocakları şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu