Başvurular

Ülke Geneli Başvuru Belediye GİH 10 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Ekranı 2022

Ülke Geneli Başvuru Belediye GİH 10 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde Ülke Geneli Başvuru Belediye GİH 10 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. Ülke Geneli Başvuru Belediye GİH 10 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ülke Geneli Başvuru Belediye GİH 10 Zabıta Memuru Alımı Başvuru Ekranı

İstanbul Beylikdüzü Belediye başkanlığı aracılığıyla açıklanan ve ülke genelinden genel ve özel şartları taşıyanların başvuru yapabileceği GİH 10 Zabıta Memuru alımı için başvuruların sonuna geliniyor.

Belediye Kamu Personeli Alımı Şartları

Beylikdüzü Belediye Zabıta Memuru 10 kamu personeli alımında 2 kişi kadın, 8 kişi erkek adaylar içinden seçilecek. Adaylar GİH (Genel İdare Hizmetleri) sınıfında ve 9 dereceli kadro ile işe alınacak.

Kadın ve erkek bütün adayların bölüm şartı aranmadan lisans mezunu olması,

Adayların asgari B sınıfı ehliyeti olması,

KPSS P3 puanlarının minimum 75 olması,

Kamusal haklardan mahrum olunmaması,

Erkekler için askerlik ilişiği olmaması askerliği yapmış, erteletmiş, askerlik çağına gelmemiş olması,

Mesleğini yapmasına engel zihinsel rahatsızlığı olmaması,

Adayların son mezun olunan okul itibariyle öğrenim şartını taşıması ve bununla alakalı 2020 KPSS B grubu sınavına girmiş ve asgari 75 puan almış olması,

Adayların geçmişinde kamu kurum ve kuruluşlarından disiplin ve ahlak sebebiyle atılmamış olması,

Adayların sınavların yapılış günü ile 31 yaşından gün almamış olması gibi şartlar aranmaktadır.

Belediye Memur Alımı Başvurusu Ne zaman Bitiyor?

Beylikdüzü belediyesi memur alımı uygulamalı ve yazılı sınava karılma başvuruları için şartları taşıyan bireylerin 15 Ekim 2021 tarihine kadar başvuru evraklarını Büyükşehir Mahallesi Enver Arıkan Caddesi No:2 Beylikdüzü İstanbul adresinde Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekmektedir.

Adayların başvurularını şahsen yapmaları gerekiyor. Belediye diğer şekillerde yapılacak başvuruları değerlendirmeye almayacak.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu