Başvurular

Ulaştırma Bakanlığı İŞKUR ile 5 kamu personeli alıyor 2022

Ulaştırma Bakanlığı İŞKUR ile 5 kamu personeli alıyor 2022, iş başvuruları bölümünde Ulaştırma Bakanlığı İŞKUR ile 5 kamu personeli alıyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Ulaştırma Bakanlığı İŞKUR ile 5 kamu personeli alıyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ulaştırma Bakanlığı İŞKUR ile 5 kamu personeli alıyor

Yeni yayına giren en son kamu iş ilanı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı adı altında olan Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne büro memuru personeller İŞKUR üzerinden başvuru yapılarak kamuda istihdam edilecekler.

İŞKUR iş ilanı ile başvurusu ekranlara gelecek bu 5 kişi kamu alımında personeller daimi işçi pozisyonunda çalışacaklar. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü işçi alımına Türkiye genelinden başvuru yapılabilecek.

Kıyı emniyeti 5 büro personeli alımı ayrıntıları

Kıyı emniyeti adı altında işçi olarak çalıştırılacak personeller;

1 Büro Memuru alımında adayların KPSS P3 puanı asgari 60 olması, Son beş yıl içinde yapılan YDS puanı 80 olması, E YDS puanı olanlar için 80 puana sahip olmaları,

Çok iyi düzeyde İngilizce bilmesi,

Adayların lisans Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölüm mezunu olmaları,

Adayların 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olması şartları bulunmaktadır.

4 Büro Memuru diğer alım ise adayların lisans mezunu olması,

Adayların asgari B sınıfı iş güvenliği uzman belgesi olması,

Office programlarını kullanabilmesi,

Kıyı Emniyeti iş ilanı son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması,

Başvuru yapan adaylar yazılı yahut sözlü sınav metotlarınden biri yahut ikisi kullanılarak yapılacak eleme neticesinde işe alınabilecekler.

Adaylara 3 aylık deneme süresi içinde hizmet anlaşmasini bitirme hakkı verilmiş,

 İŞKUR başvuru süreci sonrasında alım ile alakalı tüm ilanlar kıyı emniyeti internet sayfası açıklamalar bölümünden yapılacak.

İŞKUR başvurusu yapmak için iş ilan numaraları

Şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen adayların 30 Nisan 2021 tarihine kadar 1 büro personeli alımı için 00006005024 ilan no ile, 4 büro personeli alımı için 00006005042 iş ilan numarası ile İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu