Başvurular

Ulaştırma-Altyapı Bakanlığı 130 Personel Alımı Başvurusu 5-9 Nisan 2022

Ulaştırma-Altyapı Bakanlığı 130 Personel Alımı Başvurusu 5-9 Nisan 2022, iş başvuruları bölümünde Ulaştırma-Altyapı Bakanlığı 130 Personel Alımı Başvurusu 5-9 Nisan ile ilgili bilgi aktaracağız. Ulaştırma-Altyapı Bakanlığı 130 Personel Alımı Başvurusu 5-9 Nisan ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ulaştırma-Altyapı Bakanlığı 130 Personel Alımı Başvurusu 5-9 Nisan

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 130 işçi alımı ilanı yayınlandı. Bakanlık ilanları için 5-9 başvurular Nisan 2021 tarihinde yapılıyor. Adaylar minimum ilköğretim mezunu olabilecek. Sürekli işçi olarak görev verilecek.

Temizlik personeli alımı 55 kişi için minimum ilkokul mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Adana, Ankara, Aydın, Bursa, Çanakkale, Gaziantep, Giresun, İstanbul, İzmir, Mersin, Muğla, Ordu, Rize, Sinop, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak şehirlerine alım yapılacak.

temizlik-gorevlisi-alimi.jpg

Koruma ve güvenlik görevlisi alımı 75 kişi için minimum 2 yıllık önlisans mezunu olanların başvurusu kabul ediliyor. Adana, Ankara, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bursa, Çanakkale, Edirne, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırklareli, Mersin, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Yalova ve Zonguldak illerine alım olacak.

koruma-ve-guvenlik-gorevlisi-alimi.jpg

Başvurular 5 Nisan 2021 tarihinde İŞKUR iş ilanları numaraları ile birlikte yapılacak olup 9 Nisan 2021 tarihinde sona erecek. Adaylar 18 yaşını doldurmuş ve 30 yaşını bitirmemiş olması istenmektedir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu