Başvurular

Ukrayna Üniversite Fiyatları 2021-2022

Ukrayna Üniversite Fiyatları 2021-2022, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Ukrayna Üniversite Fiyatları 2021-2022 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Ukrayna Üniversite Fiyatları 2021-2022 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Ukrayna Üniversite Fiyatları 2021-2022

Ukrayna Üniversite Eğitimi – Bölümleri Fiyatları ve Kabul Şartları

Ukrayna’da eğitim ve yaşam koşullarıyurt dışında eğitim fiyat aralıklarının ucuzlaması, öğrencilerin bu eğitimden tatmin kalması ve çeşitli olanakların gelişmesi yurt dışında eğitim almaya itmektedir. Ukrayna’da eğitim yurtdışında eğitim olanağının son haftalarda gelişmesi sebebiyle Türkiye ‘den onlarca öğrenci yurtdışında eğitim almayı düşünüyor ve yurtdışında kaliteli bir eğitim almak için gereksiz yere özel okullara para harcamak yerine çeşitli okulları tercih ediyor. Ukrayna Üniversite Fiyatları ülkemizle kıyaslandığında bi hayli farklıdır.

Ukrayna Özel Okul

Ukrayna özel okul üniversite yaşamı ve üniversitede alınan eğitim tüm yaşamı etkileyen etkenlerdir. Ukrayna Üniversite Fiyatları , Türkiye ‘deki özel okul eğitim fiyatlarınden daha düşüktür. Düşük ücretlerle istediğiniz bölümü okuyup kaliteli bir eğitim almak istemez misiniz? Periyodik olarak, Ukrayna ‘daki departmanlar 2500 ile 4000 dolar içinde değişmektedir. Okul seçerken özellikle üniversite bölümü seçerken fazla dikkatli olmak gerekiyor. Avrupa’nın en kaliteli üniversitelerinde okumak ve istediğiniz bölümü okumak artık hayal değil.

Ukrayna ‘da Özel Okul Fiyatları

Ukrayna’da üniversite fiyatları, özellikle hazırlık sınıflarında, bi hayli ekonomiktir ve yıllık hemen hemen 1.500 – 2.500 usd’dir. Fiyatlar bölümlerde biraz artıyor ama yine de çok ekonomik. Bölüm fiyatları üniversitelere göre değişmekle birlikte yıllık 1.500 – 3.000 usd civarındadır. Kaliteli akademik potansiyeli, bi hayli ekonomik eğitim ve yaşam maliyetleri ile dünyaya açılan Ukrayna ‘da okumak gerçekten fazla cazip. Ukrayna ‘da hem eğitim, hem konaklama hem de sosyal harcamalar ülkemizde ailelerin rahatlıkla karşılayabileceği düzeyde ve bir çok bölgemize göre Türkiye ‘den bile daha ekonomik. Ukrayna Üniversite Fiyatları yazımızın devamında detayları verilmiştir.

Ukrayna’da eğitim almayı bu kadar ekonomik ve çekici kılan unsur tabi ki yurtlardır. Komünist zamandan kalma büyük yurtlar artık öğrenciler için çok ucuz konaklama olanağı sağlıyor. Ukrayna üniversitelerinde yurtlar genelde bakım, kalite, kişi sayısı gibi değişkenlere bağlı olarak aylık 75 – 100 usd içinde değişmektedir. Bazı üniversiteler daha bakımlı ve lüks yurtlar sunar ve bu yurtlarda aylık ücretler 60-90 usd civarında olabilir. Ukrayna ‘da yurtlarda kalan öğrencilerimizin çoğu yılda hemen hemen 500 – 1.500 usd ödüyor.

Ukrayna öğrenciler aracılığıyla en fazla tercih edilen ülkelerden biridir. Ukrayna üniversitesi, Avrupa’nın en kaliteli ve başarılı okullarından biridir. Burada alacağınız diploma, eğitimin birinci kalitede verildiğini gösteren mavi diplomadır. Mavi diploma tüm dünya çapında geçerliliği olan bir diplomadır. Bu nedenle burada eğitiminizi bitirdiktan sonra dünyanın her yerinde çalışma ve mesleğinizi yapma olanağına sahip olacaksınız. Ukrayna Üniversite Fiyatları bölümlere göre değişiklik göstermektedir. Lakin, Türkiye ‘deki çoğu özel okuldan daha düşük öğrenim fiyatları içerir. Bu nedenle kaliteli bir eğitim alabilmek ve yurtdışında eğitim görme fırsatına sahip olabilmek için Ukrayna üniversitesini tercih etmelisiniz. Ukrayna Üniversite Fiyatları ve hayat çok ucuz. 

Ukrayna Üniversite Fiyatları ve Ukrayna ‘da Yaşam

Ukrayna Üniversite Fiyatları, Ukrayna’da ne kadar yaşarım sorusu eğitim masraflarından sonra en fazla araştırılan konu. Konaklama seçeneğine, kişisel harcamalara ve alışkanlıklara bağlı olarak hemen hemen kişisel yaşam 150-350 usd içindedır. Bunu daha iyi hesaplamak için 2021 yılı güncel piyasa fiyat aralıkları aşağıdaki gibidir. Ukrayna  mutfağı değişiklik yönünden bi hayli zengindir. Slav topluluklarında bilinen bir çok yemeğin anavatanı aslında Ukrayna ‘dır. Misal verilecek olursa, “borç çorbası” Ukraynalıların milli yemeğidir. Çok kaliteli buğdayın yetiştirildiği Ukrayna ‘da özellikle esmer ekmek sofraların vazgeçilmezi. Ukrayna ‘nın en ünlü yemeklerinden bir diğeride türk mantısına çok andıran “varenyky”.

Tüm dünya çapında bilinen Ukrayna ‘nın en önemli yemeği, bir çeşit tavuk sarma olan “kiev tarzı tavuk“tur. Tavuk, et ve balık köftesi halk içinde “katleta” olarak adlandırılır. “smetana” adı verilen krema, Ukrayna ‘da her yemeğin ve tatlının vazgeçilmezidir. Ukrayna ‘da soğuğa dayanıklı lahana, patates, pancar ve şalgam üretilmekte ve tüketilmektedir. Ukrayna  süt ürünleri yönünden zengindir. En çok tüketilen süt ürünleri çedar peyniri, lor, yoğurt ve kefirdir. Türkiye ‘de olduğu gibi Ukrayna ‘da da birden fazla farklı turşu ve reçel var.

Bir kıyı ülkesi olan Ukrayna , çok çeşitli tatlı su ve tuzlu su balıklarına sahiptir. Deniz ürünleri içinde barabulga, uskumru ve kalkan balığı en fazla tüketilen balıklar içindedır. Tatlı su ürünlerinin başında aynalı sazan, yayın balığı, mersin balığı ve turna gelmektedir. Balık ve balık ürünlerinin bolluğu sebebiyle fiyatlar Türkiye ‘den fazla daha ucuzdur.

İçeceklerin başında gelen çay günün her saati tüketilir. İçmeyi ve kadeh kaldırmayı seven Ukrayna lılar, milli içkileri olan votkayı tüketiyor. Lakin kaliteli bağları aracılığıyla şarap tüketimi de yüksektir. Avrupa ülkeleriyle git gide artan ilişkiler sonrasında Ukrayna ‘nın büyük pazarlarında yerli ve yabancı her türlü ürünü bulmak olabilecekdür. Ukrayna Üniversite Fiyatları araştıranlar yaşam maliyetlerinide hesaplamaktadır.

Ülkede bir çok yerli ve yabancı restoran bulunmaktadır. Bunların en ünlüsü, tüm dünya çapında bir fast food zinciri olan mc. Donald’lar. Yine bir çok pizza, hamburger vs. Yemekli yerel fast food markaları var. Türk öğrenciler için en büyük avantaj, özellikle Başkent Kiev‘de çok sayıda türk ve azeri restoranının bulunmasıdır.

Türkiye’de olduğu gibi Ukrayna ‘da da bir çok sokak pazarı var. Sebze ve meyvelerin çoğu Türkiye ‘den geldiği için bu pazarlarda her şeyi ucuza bulmak olabilecek.

Öğrencilerin hemen hemen beslenme maliyeti 200-300 dolar içindedır. Lakin öğrenciler tüm üniversite yurtlarında bulunan mutfakları tercih ederek bu rakamı daha da azaltabilirler. Yabancı bir ülkeye geldiğinizde döviz, ziyaretçi için çok mühimdir. Ülkenin para birimi 1996’dan beri grivna‘dır. Ayrıca döviz alım satım yerleri başta euro ve dolar olmak üzere bir çok yabancı para birimini alıp satmaktadır. Grivnası 1-2-5-10-20-50-100-200 ve 500 banknotlarda mevcuttur. Bir de Türkiye ‘de kuruşa denk gelen kopieka var. Konaklama fiyatları odessa’da ev fiyat aralıkları 1+0 daireler için 250 dolar, 1+1 daireler için 300 dolar, 2+1 daireler için 400 dolar ve 3+1 daireler için 500 dolardan başlıyor. Evler eşyalıdır.

Ukrayna ‘da Çalışmak

Ukrayna’da çalışma izni almanın iki yolu mevcuttur. Bunlardan ilki Türkiye ‘deyken Ukrayna ‘ya gitmeden çalışma izni almak, diğeri ise Ukrayna ‘dayken çalışma izni almak. Bunlar genelde terim ve prosedür yönünden birbirine çok benzer. Lakin yine de önemle üstünde durulması gereken bazı değişikliklar içermektedir. Ukrayna çalışmaizni yönünden aşağıdaki koşulların varlığını istemektedir:

İşverenler aşağıdakiler için çalışma izni alabilir:

  • Geçici yabancı işçiler
  • Dahili randevular
  • Mülteci yahut ek korumaya ihtiyaç duyan bireyler olarak tanınma sorununu çözmek için belgeleri düzenlenmesine karar verilen yabancılar ve vatansız bireyler
  • Ukrayna’da çalışmak için kendi kendine başvuruda bulunabilecek yabancı ve vatansız bireylerin belirli kategorileri şunlardan oluşmaktadır:
  • Yüksek ücretli yabancı profesyoneller
  • Ukrayna’da yerleşik bir  tüzel kişiliğin kurucuları veya katılımcıları veya lehtarları
  • Ukrayna bakanlar kurulu aracılığıyla tespit edilen listeye göre, üniversite mezunları
  • Yaratıcı mesleklerden yabancı işçiler (örneğin yazar, müzisyen)
  • Yabancı ıt (bilgi teknolojisi) uzman kişilerı

İşveren, en düşük aşağıdaki fiyatları ödediği takdirde, başka bir şart olmasa dahi aşağıdaki bireyler için çalışma izni alabilir:

Beş asgari ücret – Ukrayna ‘nın “eğitim yasasında” tanımlandığı biçimde kamu dernekleri, hayır kurumları ve eğitim kurumlarındaki yabancı işçiler için

On asgari ücret – diğer tüm işçi kategorileri için (çoğunlukla pratikte bu uygulanır) Yurt dışında eğitim fiyat aralıklarının ucuzlaması, öğrencilerin bu eğitimden tatmin kalması ve çeşitli olanakların gelişmesi de öğrencileri yurt dışında eğitim almaya itmektedir.

Ukrayna’da üniversite eğitimi son senelerda ülkemiz öğrencileri içinde popülerliğini arttırmaktadır. Ukrayna üniversiteleri Avrupa Birliği üniversitelerince denk olarak kabul edilmekte ve eğitim kaliteleri kabul görmektedir. Ukrayna üniversite fiyat aralıkları ve yaşam maliyetlerinin bi hayli az olması ülkemizdeki popülerliğinin başlıca nedenlerindendir.

Ukrayna Üniversite Eğitim Sistemi ve Süresi

Ukrayna’da Eğitim Sistemi 1 yıl hazırlık eğitimi 4 yıl lisans olarak 5 yıl üniversite eğitimi sürmektedir. Teknik uzmanlık eğitimi alanlar 1.5 yıl eğitim almaya devam ederler. Tıp ve bazı alanlarda, Ukrayna’da üniversite eğitimi 4 senedir.

Ukrayna Üniversiteleri YÖK Denkliği

Ukrayna’daki Üniversiteler YÖK aracılığıyla tanınmaktadır. Öğrenciler istediği bölümde lisans eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye dönüp denkliğini alabilirler.

Neden Ukrayna’da Eğitim Almalıyım?

Türkiye’de üniversite için zorlu yarıştan sonra, elenmek gençlerin başına çok fazla gelen kolay atlatılamayan bir durumdur. Ukrayna’da eğitim almak isteyenler belirli zamanlarda alınan başvuruları takip ederek adım atabilirler. Lise diploması  Ukrayna’nın kapılarını açmak için yeterli gelmektedir. 2021-2022 Özel Yurt Fiyatları Ne Kadar?

Polonya’da Üniversite Eğitimi ve Ücretleri

KREDİ YURT KURUMU BAŞVURULARI NE ZAMAN 2021-2022

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

Almanya Tıp Uzmanlık Eğitimi Nedir?

İsviçre İş İlanları 2021

Ukrayna Üniversite Fiyatları Odessa

Bölüm İsimleri Dili Ücret
Ekonomi Ukraynaca 2200$
Uluslararası Ekonomi Ukraynaca 2200$
Biyoloji Ukraynaca 2000$
Tarih Ukraynaca 1800$
Tercümanlık Ukraynaca 2200$
Rus Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2000$
Ukrayna Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 1800$
İngiliz Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2200$
Alman Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2200$
Fransız Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2200$
İspanyol Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2200$
Felsefe Ukraynaca 1800$
Matematik Ukraynaca 1800$
Fizik ve enerji Ukraynaca 1800$
Fizik Ukraynaca 1800$
Muhasebe Ukraynaca 2200$
Radiofizik Ukraynaca 1800$
Bilgisayar Mühendisliği Ukraynaca 2200$
Organik Kimya Ukraynaca 1800$
Hukuk Ukraynaca 2200$
Ekoloji Ukraynaca 1800$
Modern Tarih Bölümü Ukraynaca 1800$
Arkeoloji Ukraynaca 1800$
Turizm Ukraynaca 2000$
Biyoloji Ukraynaca 2000$
Mikrobiyoloji Ukraynaca 2000$
İnsan ve Hayvan Fizyolojisi Ukraynaca 2100$
Zooloji Ukraynaca 2100$
Genetik ve Moleküler Biyoloji Ukraynaca 2100$
Kimya Ukraynaca 2000$
Jeoloji Mühendisliği Ukraynaca 1800$
Astronomi Ukraynaca 1800$
Gazetecilik Ukraynaca 2200$
İktisat Ukraynaca 1900$
Uluslararası Ekonomik İlişkiler Ukraynaca 1900$
Muhasebe Ukraynaca 1900$
Pazarlama Ukraynaca 1900$
Bankacılık Ukraynaca 1900$
Maliye Ukraynaca 1900$
İşletme Ukraynaca 1900$
Bilgisayar Bilimleri Ukraynaca 1800$
Bilgisayar Mühendisliği Ukraynaca 1800$
Yazılım Mühendisliği Ukraynaca 1800$
Ekonomi Ukraynaca 2000$
Makine Mühendisliği Ukraynaca 1800$
Bilgisayar Programcılığı(Dizayn) Ukraynaca 1800$
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Ukraynaca 1800$
Radyo ve Televizyon Ukraynaca 1800$
Atom Mühendisliği Ukraynaca 1800$
Nükleer Güç Santralleri Ukraynaca 1800$
Telekomünikasyon Ukraynaca 1800$
Kaptanlık Ukraynaca 1950$
Gemi Mühendisliği Ukraynaca 1950$
Gemi İnşaat Mühendisliği Ukraynaca 1950$
Deniz Hukuku Ukraynaca 1950$
Tıp Ukraynaca 3000$
Dişçilik Ukraynaca 3500$
Tıp İngilizce 3850$
Dişçilik İngilizce 4500$
Eczacılık Ukraynaca 3000$
Gemi Ulaştırma Teknolojileri Ukraynaca 1600$
Liman Mühendisliği Ukraynaca 1600$
Gemi İnşaat Mühendisliği Ukraynaca 1600$
Deniz Hukuku Ukraynaca 1600$
Ekonomi ve Yönetim Bilimi Ukraynaca 1600$
Deniz Taşımacılığı Ukraynaca 1600$
Okul Öncesi Öğretmenliği Ukraynaca 1900$
Sınıf Öğretmenliği Ukraynaca 1900$
Sosyal Pedagoji Ukraynaca 1900$
Beden Eğitimi Öğretmenliği Ukraynaca 1900$
Güzel Sanatlar Ukraynaca 1900$
Felsefe Ukraynaca 1900$
İngiliz Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2400$
Psikoloji Ukraynaca 1900$
Filoloji Ukraynaca 1900$
Bilgisayar Bilimleri Ukraynaca 1900$
Tarih Ukraynaca 1900$
Ukrayna Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 1900$
Matematik Ukraynaca 1900$
Grafik Tasarım Ukraynaca 1900$
Antrenörlük Ukraynaca 2000$
Mimarlık Ukraynaca 1700$
İnşaat Mühendisliği Ukraynaca 1500$
Jeodezi Ukraynaca 1500$
Arazi Yönetimi ve Kadastro Ukraynaca 1500$
Kentsel Yapı ve Yönetim Ukraynaca 1500$
Karayolları Yapım ve Tasarım Ukraynaca 1500$
Hukuk Ukraynaca 2500$
Uluslar arası Hukuk Ukraynaca 2500$
Uluslar arası Ukraynaca 2500$
Sosyoloji Ukraynaca 2500$
Gazetecilik Ukraynaca 2500$
Siyasal Bilimler Ukraynaca 2500$
Çevre Mühendisliği Ukraynaca 1500$
Ekoloji Ukraynaca 1500$
Bilgi Teknolojileri Ukraynaca 1500$
Veterinerlik Ukraynaca 1500$
Harita ve Kadastro Ukraynaca 1200$
Ekonomi Ukraynaca 1200$
Gıda Mühendisliği Ukraynaca 1200$
Ekonomi Ukraynaca 2150$
Bilgisayar Programcılığı(Dizayn) Ukraynaca 2150$
İktisat Ukraynaca 2150$
İngiliz Dili ve Edebiyatı Ukraynaca 2150$
Tercümanlık Ukraynaca 2150$
Eczacılık Ukraynaca +İngilizce 2150$
Hukuk Ukraynaca 2150$

Ukrayna Üniversite Fiyatları Kharkiv 

Bölüm İsimleri Dili Ücret
Ekonomi Ukraynaca 2300$
Uluslararası Ekonomik İlişkiler ve turistik işletme Ukraynaca 2600$
Biyoloji Ukraynaca 2300$
Psikoloji Ukraynaca 2300$
Jeoloji ve Coğrafya Ukraynaca 1800$
Yabancı Diller Ukraynaca 2600$
Filoloji Ukraynaca 2600$
TIP Ukraynaca 3000$
TIP İngilizce 3500$
Tarih Ukraynaca 1800$
Sosyoloji Ukraynaca 2300$
Felsefe Ukraynaca 2300$
Mekanik-matematik Ukraynaca 1800$
Fizik ve enerji Ukraynaca 2300$
Fizik Ukraynaca 1800$
Fizik ve teknik Ukraynaca 2300$
Radiofizik Ukraynaca 1800$
Bilgisayar bilimleri Ukraynaca 2300$
Kimya Ukraynaca 1800$
Hukuk Ukraynaca 2600$
Ekoloji Ukraynaca 1800$
Ekonomi -Hukuk Ukraynaca 2000$
Bilgi İşlem Ukraynaca 1600$
Uluslar arası ekonomik ilişkiler Ukraynaca 2400$
Muhasebe Ukraynaca 1600$
Pazarlama Ukraynaca 2000$
Finans-Bankacılık Ukraynaca 2000$
Turizm işletme İngilizce 2400$
Şirket Yönetim İngilizce 2000$
Bilgisayar Bilimleri -yazılım ve program Ukraynaca 2100$
Bilgisayar mühendisliği Ukraynaca 2100$
Ekonomi Ukraynaca 1800$
Radyo teknik Ukraynaca 1800$
Telekominikasyon Ukraynaca 1800$
Elektronik cihaz/biomedikal Ukraynaca 2100$
Elektronik Makine mühendisliği Ukraynaca 2100$
Elektronik -teknik İngilizce 2500$
Bilgisayar mühendisliği İngilizce 2500$
Telekominikasyon İngilizce 2500$
Spor egzersiz Ukraynaca 2000$
Dövüş sporları Ukraynaca 2000$
Spor Fizik tedavi ve Rehabilitasyon Ukraynaca 1800$
Tıp Ukraynaca 2750$
Dişçilik Ukraynaca 2500$
Tıp İngilizce 2800$
Dişçilik İngilizce 2750$
Tıp Ukraynaca 2650$
Dişçilik Ukraynaca 2400$
Uçak ve Füze sistemleri İngilizce 3000$
Uçak yapım Ukraynaca 2200$
Uçak motor yapım Ukraynaca 2200$
Uçak Yönetim Sistemleri Ukraynaca 2200$
Roket kozmik teknik sistemleri Ukraynaca 2200$
Uçak Radyo teknik sistemler Ukraynaca 2200$
Ekonomi- işletme Ukraynaca 2200$
halkla ilişkiler Ukraynaca 2000$
Elektrik Mühendisliği Ukraynaca 1600$
Makine Mühendisliği Ukraynaca 1600$
Bilgi  Sistem Ukraynaca 1600$
Mekanik-Teknik Ukraynaca 1600$
Ekonomi ve halkla ilişkiler Ukraynaca 1600$
Otomotiv Ukraynaca 1800-2500$
Yol Yapım İnşaat Ukraynaca 1800-2500$
Mekanik Ukraynaca 1800-2500$
İşletme ve ticaret Ukraynaca 1800-2500$
Ulaşım sistemleri Ukraynaca 1800-2500$
Üretim sistemleri Ukraynaca 1800-2500$
Eczacılık İngilizce 4345$
Eczacılık Ukraynaca 3850$
Mimarlık Ukraynaca 2530$
Peyzaj mimari Ukraynaca 2530$
Endüstri ve inşaat mühendisliği Ukraynaca 2300$
Kentsel yapı ve yönetim Ukraynaca 2300$
Isı ve havalandırma Ukraynaca 2300$
Coğrafi bilgi sistemleri ve teknoloji Ukraynaca 2300$
İnşaat yönetim Ukraynaca 2300$
Mahalli idareler yönetim Ukraynaca 2300$
Kent yönetimi Ukraynaca 2300$
Bilgi sistemleri yönetimi Ukraynaca 2645$
Turizm Ukraynaca 2645$
Otel restoran işletme Ukraynaca 2645$
Lojistik Ukraynaca 2300$
Taşıma sistemleri Ukraynaca 2300$
Ulaşım ve taşımacılık yönetimi org. Ukraynaca 2300$
Ulaştırma Ukraynaca 2300$
Trafik organizasyon Ukraynaca 2300$
İnşaat ekonomi Ukraynaca 2300$
Kent ekonomisi Ukraynaca 2300$
Muhasebe ve denetim Ukraynaca 2300$
Ekoloji ve çevre Ukraynaca 2300$
Mimarlık ve konut ekoloji Ukraynaca 2300$
Çevre güvenliği Ukraynaca 2300$
Çevre denetim ve belgelendirme Ukraynaca 2300$
Çevre ekonomisi Ukraynaca 2300$
Çevre Enerji Ukraynaca 2300$
Su ve atık su arıtma Ukraynaca 2300$
Elektrik güç sistemleri Ukraynaca 2300$
Işık ve ışık kaynakları Ukraynaca 2300$
Mimarlık, tasarım ve reklam Ukraynaca 2300$
Bilgisayar tasarım ışık sistemleri Ukraynaca 2300$
Elektrikli araçlar Ukraynaca 2300$
Elektrikli araç sistemleri ve kompleks Ukraynaca 2300$
Elektromekanik otomasyon sistemi Ukraynaca 2300$
Proje yönetimi Ukraynaca 2875$
Otel,tatil ve turistik hizmet yönetimi Ukraynaca 2645$
Uluslararası turizm yon. Ukraynaca 2645$
Turizm İngilizce 2875$
Otel restoran işletme İngilizce 2875$
Ekoloji ve çevre İngilizce 287

 

Bölüm İsimleri Dili Ücret
Sistem Analizi (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Bilgisayar Bilimleri (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği (Telekomünikasyon Sistemleri Bilimsel Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Uygulamalı Matematik (Uygulamalı Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Yazılım Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Yazılım Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Mikro ve Nanosistem Teknikleri (Elektronik Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Elektronik (Elektronik Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Elektronik Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Kablosuz İletişim Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Uygulamalı Fizik ve Nanomateryaller (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Uygulamalı Matematik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Siber Güvenlik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Bilgisayar Bilimi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Bilişim Sistem ve Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Otomatizasyon, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Atom Enerjisi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Mekanik ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Güç Elektroniği, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Elektrik Mühendisliği ve Otomatizasyon Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Elektrik Enerji Bilimi, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Ekoloji (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Madencilik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.600 USD
Uygulamalı Mekanik (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) Ukraynaca 2.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) Ukraynaca 2.000 USD
Havacılık, Roket ve Uzay Araçları (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) Ukraynaca 2.000 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Uygulamalı Mekanik (Kaynak Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Metalurji (Fizik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Malzeme Bilimi (Fizik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Kimyasal Teknolojiler ve Mühendislik (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Ekoloji (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Kimya Teknolojileri ve Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Uygulamalı Mekanik (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Matematik (Fizik Ve Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Fizik ve Gökbilim (Fizik Ve Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.000 USD
Bilgisayar Bilimleri (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.600 USD
Biyomedikal Mühendislik (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.600 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.600 USD
Endüstri Mühendisliği (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi) Ukraynaca 2.600 USD
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi) Ukraynaca 2.600 USD
Güzel Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Restorasyon (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Gazetecilik (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Yönetim (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Endüstri Mühendisliği (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Basın ve Yayın (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Ekonomi (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) Ukraynaca 3.500 USD
Pazarlama (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) Ukraynaca 3.500 USD
Yönetim (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) Ukraynaca 3.500 USD
Sosyoloji (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Sosyal Çalışmalar (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Kamu Yönetimi ve İdareciliği (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Hukuk (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Havacılık ve roket alanı teknolojisi (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) Ukraynaca 2.000 USD
Havacılık elektroniği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) Ukraynaca 2.000 USD
Uçak mühendisliği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) Ukraynaca 2.000 USD
Sistem Analizi (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Bilgisayar Bilimleri (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği (Telekomünikasyon Sistemleri Bilimsel Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Uygulamalı Matematik Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Mikro ve Nanosistem Teknikleri (Elektronik Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Elektronik (Elektronik Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Elektronik Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Kablosuz İletişim Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Uygulamalı Fizik ve Nanomateryaller (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Siber Güvenlik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Bilgisayar Bilimi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Yazılım Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Bilişim Sistem ve Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Otomatizasyon, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Atom Enerjisi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Mekanik ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Güç Elektroniği, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Elektrik Mühendisliği ve Otomatizasyon Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Elektrik Enerji Bilimi, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Ekoloji (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Madencilik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) Ukraynaca 2.800 USD
Uygulamalı Mekanik (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) Ukraynaca 2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) Ukraynaca 2.300 USD
Havacılık, Roket ve Uzay Araçları (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) Ukraynaca 2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kaynak Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Metalurji (Fizik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Malzeme Bilimi (Fizik Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Kimyasal Teknolojiler ve Mühendislik (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Ekoloji (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Kimya Teknolojileri ve Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Matematik (Fizik Ve Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Fizik ve Gökbilim (Fizik Ve Matematik Fakültesi) Ukraynaca 2.300 USD
Bilgisayar Bilimleri (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Biyomedikal Mühendislik (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Endüstri Mühendisliği (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi) Ukraynaca 2.800 USD
Güzel Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Restorasyon (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 3.000 USD
Gazetecilik (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 3.000 USD
Yönetim (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 3.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 3.000 USD
Basın ve Yayın (Basın-Yayın Enstitüsü) Ukraynaca 3.000 USD
Ekonomi (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) Ukraynaca 3.500 USD
Pazarlama (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) Ukraynaca 3.500 USD
Yönetim (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) Ukraynaca 3.500 USD
Sosyoloji (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Sosyal Çalışmalar (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Kamu Yönetimi ve İdareciliği (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Hukuk (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) Ukraynaca 3.000 USD
Havacılık ve roket alanı teknolojisi (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) Ukraynaca 2.300 USD
Havacılık elektroniği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) Ukraynaca 2.300 USD
Uçak mühendisliği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) Ukraynaca 2.300 USD
Sistem Analizi (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Bilgisayar Bilimleri (Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği (Telekomünikasyon Sistemleri Bilimsel Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Uygulamalı Matematik Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Uygulamalı Matematik Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Yazılım Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri (Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Mikro ve Nanosistem Teknikleri (Elektronik Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Elektronik (Elektronik Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Elektronik Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Telekomünikasyon ve Kablosuz İletişim Mühendisliği (Kablosuz İletişim Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Uygulamalı Fizik ve Nanomateryaller (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Uygulamalı Matematik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Siber Güvenlik (Fizik ve Teknoloji Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Bilgisayar Bilimi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Yazılım Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Bilişim Sistem ve Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Otomatizasyon, Bilgisayar ve Bilişim Teknolojileri (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Atom Enerjisi (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Mekanik ve Güç Mühendisliği (Isı ve Elektrik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Güç Elektroniği, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Elektrik Mühendisliği ve Otomatizasyon Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Elektrik Enerji Bilimi, Elektrik Mühendisliği ve Elektromekanik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Isı ve Güç Mühendisliği (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Ekoloji (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Madencilik (Enerji Tasarrufu ve Yönetimi Enstitüsü) İngilizce 2.800 USD
Uygulamalı Mekanik (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) İngilizce 2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) İngilizce 2.300 USD
Havacılık, Roket ve Uzay Araçları (Mekanik Mühendisliği Enstitüsü) İngilizce 2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Enstrümantasyon Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kaynak Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Metalurji (Fizik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Malzeme Bilimi (Fizik Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Kimyasal Teknolojiler ve Mühendislik (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimyasal Teknolojiler Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Ekoloji (Kimya Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Kimya Teknolojileri ve Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Otomasyon ve Bilgisayar Entegre Teknolojileri (Kimya Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Uygulamalı Mekanik (Kimya Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Endüstri Mühendisliği (Kimya Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Matematik (Fizik Ve Matematik Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Fizik ve Gökbilim (Fizik Ve Matematik Fakültesi) İngilizce 2.300 USD
Bilgisayar Bilimleri (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.800 USD
Biyomedikal Mühendislik (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.800 USD
Metroloji ve Bilgi Ölçme Teknolojisi (Biyomedikal Mühendisliği Fakültesi) İngilizce 2.800 USD
Endüstri Mühendisliği (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi) İngilizce 2.800 USD
Biyoteknoloji ve Biyomühendislik (Biyoteknoloji ve Biyoteknik Fakültesi) İngilizce 2.800 USD
Güzel Sanatlar, Dekoratif Sanatlar, Restorasyon (Basın-Yayın Enstitüsü) İngilizce 3.000 USD
Gazetecilik (Basın-Yayın Enstitüsü) İngilizce 3.000 USD
Yönetim (Basın-Yayın Enstitüsü) İngilizce 3.000 USD
Endüstri Mühendisliği (Basın-Yayın Enstitüsü) İngilizce 3.000 USD
Basın ve Yayın (Basın-Yayın Enstitüsü) İngilizce 3.000 USD
Ekonomi (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) İngilizce 3.500 USD
Pazarlama (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) İngilizce 3.500 USD
Yönetim (Yönetim ve Pazarlama Fakültesi) İngilizce 3.500 USD
Sosyoloji (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Sosyal Çalışmalar (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Kamu Yönetimi ve İdareciliği (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Hukuk (Sosyoloji Ve Hukuk Fakültesi) İngilizce 3.000 USD
Havacılık ve roket alanı teknolojisi (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) İngilizce 2.300 USD
Havacılık elektroniği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) İngilizce 2.300 USD
Uçak mühendisliği (Havacılık ve Uzay Teknolojileri Enstitüsü) İngilizce 2.300 USD
Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi (KNLU) Lisans Ukraynaca Rusça & İngilizce öğretmenliği 1.500 USD
Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi (KNLU) Lisans Ukraynaca Rusça & İngilizce tercümanlık 1.500 USD
Kiev Ulusal Yaşam ve Çevre Bilimleri Üniversitesi Lisans Ukraynaca Veterinerlik 1.750 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM) Lisans Ukraynaca Tıp 2.500 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM) Lisans Ukraynaca Diş Hekimliği 2.600 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM) Lisans Ukraynaca Eczacılık 2.250 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM) Lisans İngilizce Tıp 3.500 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM) Lisans İngilizce Diş Hekimliği 3.800 USD
Kiev Tıp Üniversitesi (UAFM) Lisans İngilizce Eczacılık 3.100 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi Lisans Ukraynaca Tıp 3.300 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi Lisans Ukraynaca Diş Hekimliği 3.800 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi Lisans Ukraynaca Eczacılık 3.200 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi Lisans İngilizce Tıp 4.500 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi Lisans İngilizce Diş Hekimliği 4.700 USD
Kiev Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi Lisans İngilizce Eczacılık 4.000 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Lisans Ukraynaca Mimarlık 1.742 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Lisans Ukraynaca İnşaat mühendisliği 1.515 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Lisans Ukraynaca Mimarlık 1.742 USD
Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi Lisans Ukraynaca İnşaat mühendisliği 1.515 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Uçak ve Roket Mühendisliği (Uçak donanımı) 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Havacılık Taşımacılığı (Hava seyrüsefer sistemleri) 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Havacılık Ulaştırması (Hava Trafik Hizmetleri) 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Havacılık Ulaştırması (Uçak Bakım Mühendisliği) 3.250 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Biyoteknoloji ve Biyoloji Mühendisliği 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Kimya Teknolojisi ve Mühendisliği 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar Sistemleri ve Ağları) 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Bilgisayar Mühendisliği (Sistem Programlama) 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce İnşaat ve İnşaat Mühendisliği 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Ekoloji 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Ekonomi 2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Ekonomi (Uluslararası ekonomi) 2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Elektronik 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Hukuk 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Yönetim 2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Pazarlama 2.300 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Mikro ve Nanoelektronik 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Santral Mühendisliği 2.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği 2.200 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans İngilizce Ulaştırma Teknolojileri (Hava Taşımacılığı) 2.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Muhasebe ve Vergilendirme 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uçak ve Roket Mühendisliği (Uçak donanımı) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uygulamalı matematik 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uygulamalı Fizik 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Mimari ve Kentsel Planlama 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Otomasyon ve Bilgisayarla Bütünleşik Teknolojiler 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Havacılık Taşımacılığı (Hava seyrüsefer sistemleri) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Havacılık Ulaştırması (Hava Trafik Hizmetleri) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Havacılık Ulaştırması (Uçak Bakım Mühendisliği) 2.750 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Biyoteknoloji ve Biyoloji Mühendisliği 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Kimya Teknolojisi ve Mühendisliği 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Bilgisayar Mühendisliği (Bilgisayar Sistemleri ve Ağları) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Bilgisayar Mühendisliği (Sistem Programlama) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Bilgisayar Bilimleri ve Bilgi Teknolojileri 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca İnşaat ve İnşaat Mühendisliği 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Ekonomide Sibernetik 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Siber Güvenlik (Bilgi Güvenliği Sistemleri) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Siber Güvenlik (Büro ve bilgi yönetimi) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Siber Güvenlik (Bilgi ve İletişim Sistemlerinin Güvenliği) 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Dizayn 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Ekoloji 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Ekonomi 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Ekonomi (Uluslararası ekonomi) 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Elektrik Enerjisi, Elektrik Mühendisliği ve Elektrik Mekaniği 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Elektronik 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Finans, Bankacılık ve Sigortacılık 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Jeodezi ve Arazi Sömürüsünün Organizasyonu 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uluslararası Ekonomik İlişkiler 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uluslararası Ekonomik İlişkiler (Uluslararası İşletme) 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uluslararası hukuk 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Uluslararası İlişkiler, Halkla İletişim ve Bölgesel Stüdyolar 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Gazetecilik 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Hukuk 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Yönetim 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Pazarlama 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Metroloji ve Bilgi ve Ölçüm Teknolojileri 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Mikro ve Nanoelektronik 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Filoloji 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Santral Mühendisliği 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Psikoloji 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Yayıncılık ve Basım İşleri 1.800 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Sosyal işler 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Sosyoloji 2.000 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Telekomünikasyon ve Radyo Mühendisliği 1.700 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Turizm 1.500 USD
Kiev Ulusal Havacılık Üniversitesi (NAU) Lisans Ukraynaca Ulaştırma Teknolojileri (Hava Taşımacılığı) 2.300 USD

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu